Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Chodzi mi o to, że wiele osób czeka z zegarkami i zna dokładną minute respu metinów wielkanocnych na ch1 ch2 ch3 ch4 ch5 ch6 ch7 ch8 ch9. Każde ch ma inną minute. Zna ktoś z was to dokładnie co do sekundy lub minuty?

    Godziny respów różnią się także między mapami. A także dwa metki mogą się respić o danej godzinie, a dwa kolejne parę minut później. Tylko konkurent z którym rywalizujesz na danej mapie może znać dokładne godziny respów, których Ci z oczywistych względów nie zdradzi. Musisz poznać sam :mkay:

  • Można i 10 lat jak będziesz mieć ciągłość w przedłużeniu.

    Chodzi mi o to czy można mieć kostium na rok.

    Wiadomo, że kostium max to 60 dni więc czy mogę go wydłużyć?

    Przedłużania trzeba pilnować a jak wydłużysz sobie kostium na 5 lat

    to już masz spokój.

    Nigdy nie stosowałem tego typu operacji więc proszę o szczegóły

    niedostępne na Wiki.

    Reasumując jak mieć kostium, czapkę, nakładkę na np 360 dni ?

  • Kiedyś kiedyś jeszcze była taka szansa by trafić z szkat azraela czapkę czy zbroje na 365d. Obecnie polityka firmy I działania marketingowe które są stosowane ograniczają znacznie możliwości. Nie ma takiej opcji na dzień dzisiejszy żeby z partyzanta mieć kostium na tak długi okres czasu.

  • Chodzi mi o to, że wiele osób czeka z zegarkami i zna dokładną minute respu metinów wielkanocnych na ch1 ch2 ch3 ch4 ch5 ch6 ch7 ch8 ch9. Każde ch ma inną minute. Zna ktoś z was to dokładnie co do sekundy lub minuty?

    pierwszy resp jest dokladnie o godzinie ktora podalem czyli kiedy wlaczyli serwer, kolejne respy sa inne, to zalezy od zbijania metkow, musisz sam jezdzic i sprawdzac sobie kiedy znajdziesz kolejnego metka

  • Cześć.


    Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić na globala (tak, wiem, sam się sobie dziwie...) i co widzę ? To samo co od widać w tej grze od kilu lat bez przerwy czyli masę botów... Chciałem zachęcić do dyskusji, poznać Wasze zdanie czy myślicie, że to się kiedykolwiek skończy ? Dlaczego gameforge kompletnie nic z tym przez tyle lat nie zrobił i nie robi ?


    Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Wydłużyć nie, ale możesz przenieść bonusy na nowy kostium - oczywiście nie za darmo. A jesli chcesz miec kostium dla wyglądu a nie bonusów - pozostaje transmutacja za 50kk

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • zależy gdzie, na bałtyku jest masa botów, co mnie nie dziwi w koncu nowy server i jak wiadomo zapewne chca na nim zarobic.


    Jesli chodzi o taki polyphemos to tam robiac karty potwora botow nie widywalem.

  • Na polyphemosie to nawet graczy zwykłych chyba nie ma to i botów nie będzie a polska zamknięta to nie mają jak zakładać postaci. Wróciłem obecnie na azraela czyli niemiecki serwer i jest tych botow jeszcze więcej niż było wcześniej a było ich już wtedy masa...

  • Ponieważ nie mamy zgody na takie respy :)

    Szkoda, te bossy plus ich wersje z przebudzenia i fajnie by się zrobiło. O bossach z Yohary już nie wspomnę bo rozumiem, że takich też już nie będzie?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Szkoda, te bossy plus ich wersje z przebudzenia i fajnie by się zrobiło. O bossach z Yohary już nie wspomnę bo rozumiem, że takich też już nie będzie?

    siedzisz w piaskownicy to siedź xD może zgromadzisz ulepki na łuk feniksa kiedyś to było drogie :thumbsup:

  • jbc to koła nie polecam :D 1700 SM i nazar 7dni + astrabell 3dni....

    Człowiek na którego nie zasługujemy a którego potrzebujemy. Szkoda że te koła to najczęściej pochłaniacz sm, choć jakiś miesiąc temu było fajne koło.


  • Bo koło jest po to by wywindować ceny przedmiotów rzadko pojawiających się do wartości za jaką normalnie by człowiek tego nie kupił. Jest to swego rodzaju przyzwyczajenie do wszechobecnej drożyzny. Ten kto korzystał z koła i liczył na nazara, czasem wyda sporo. Wie że trafi go wydając 500- a czasem 1500 SM, a czasem w ogóle. I potem wjeżdżają aukcje błyskawiczne. I tak jak kiedyś nazar kosztował np 600SM, tak teraz jest za 900SM. I schodzi w 30s. bo masz w głowie, że ostatnio wydałem 1500SM i nie trafiłem nazara.

  • jbc to koła nie polecam :D 1700 SM i nazar 7dni + astrabell 3dni....

    U mnie na jednym koncie nazar 60 dni z pierwszego kręcenia, a potem na kolejnym około 10-11 tys SM i z takich głównych nagród to:

    8 sztuk nazar na 7 dni

    1 sztuka magiczny kamień

    3 sztuki astrabell

    5 sztuk zmianek 6/7


    Nie powiem że nie, pierwsze kręcenie to był niezły bait.

    ;(

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • No to tak jakby 1200zł na 4 miesiące gry z nazarem. Czy dużo czy mało. To już każdy indywidualnie musi odpowiedziec sobie na pytanie. Niech żyje free to play :)