Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Faktycznie czas trwania owoców kończy się dokładniej 11.05 o godzinie 23:59.

    Więc deklarowanego dnia

    • Wymiana Owoców Błogosławieństwa: 12.05. o godz. 0:00

    powinny już zniknąć z eq i nie będzie ich możliwości wymiany... Art

    Z informacji, które posiadam czas owoców zostanie zmieniony systemowo podczas kolejnej przerwy technicznej.

    Community Manager

  • a nie jest tak ze w miejscach gdzie wystepuja nicki/pseudonimy RODO nie ma nic do gadania? to tyczy sie tylko danych osobowych prawdziwych osob, no chyba ze ktos nazwal postac swoim imieniem i nazwiskiem :D

    Też nie ma znaczenia "imię i nazwisko" bo to nie identyfikuje osoby w sposób jednoznaczny ;) jednoznacznym identyfikatorem jest np. PESEL. lub inne dane identyfikacyjne , adres , prawo jazdy nr konta, itp. bo taki numer można jednoznacznie powiązać z określoną osobą. Takie samo nazwisko i mię mogą mieć różne osoby.

  • Z informacji, które posiadam czas owoców zostanie zmieniony systemowo podczas kolejnej przerwy technicznej.

    :uklon:To dobrze, bo ja zbieram na kilku postaciach i chciałabym je otrzymać., a czas się nie zgadzał...

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Dzisiaj od 18:00 będą aukcje błyskawiczne, ale info o tym... za tydzień. :dead:

    "Znawco" od zawsze daja info o aukcjach z godzina ich startu.. bo to GF wymaga aby o danej godzinie info sie pojawilo na forum..

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • "Znawco" od zawsze daja info o aukcjach z godzina ich startu.. bo to GF wymaga aby o danej godzinie info sie pojawilo na forum..

    Czytaj ze zrozumieniem, "znawco". Nigdzie nie napisałem o forum; z forum już dawno się nie korzysta do uzyskania jakichkolwiek wiarygodnych informacji o grze.


    Masz informacje od Santoni, kilka stron wstecz:

    Ogłoszenia na forum są tylko dodatkową informacją i w żaden sposób nie stanowią wiążącej oferty Item-Shopu.


    Forum ma dodatkową informacje, a ja pisałem o jakiejkolwiek informacji. Dodatkowe to są chyba na samym końcu, nie? A nie jako pierwsze. :crazy:


    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Witajcie. Mam kilka pytań dotyczących eventów.


    1. O której dokładnie minucie respią się metiny wielkanocne na serwerze Polska od ch1 do ch9 ?


    2. Czy karpie jakie się oddaje w Manwoo muszą być wyłowione dzisiaj czy można oddać rybakowi karpie które wyłowiłem np. tydzień temu i były cały czas w eq przez tydzień?


    3. Jakie bossy opłaca się atakować w respie bossów?


    4. Czy da się zatrzymać czas trwania kostiumu?

  • 1. czas respu jajek jest związany z końcem przerwy technicznej ;)
    2. nie wiem ;x
    3. ;x
    4. nie ;) mozna tylko podłuzac innym kostiumem dlatego masz transfer bonusów ;)


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • 1. serwer otworzyli o 12:55:43, respy sa dokladnie co godzine po podanej godzinie

    2. tylko podczas eventu

    3. dla wyzszych lvl wiadomo hydry smoki razadory (typowo dungi), dla malych lvl, tylko te ktorych szkaty daja rekawice zlodzieja (jezeli nie mozesz przelozyc)

    4. zatrzymac nie ale przedluzac innymi kostiumami

  • 1. serwer otworzyli o 12:55:43, respy sa dokladnie co godzine po podanej godzinie


    Chodzi mi o to, że wiele osób czeka z zegarkami i zna dokładną minute respu metinów wielkanocnych na ch1 ch2 ch3 ch4 ch5 ch6 ch7 ch8 ch9. Każde ch ma inną minute. Zna ktoś z was to dokładnie co do sekundy lub minuty?

  • Chodzi mi o to, że wiele osób czeka z zegarkami i zna dokładną minute respu metinów wielkanocnych na ch1 ch2 ch3 ch4 ch5 ch6 ch7 ch8 ch9. Każde ch ma inną minute. Zna ktoś z was to dokładnie co do sekundy lub minuty?

    Mało kto ci je poda za darmo bo po co komu konkrencja + ogarnięcie tego zajmuje czas

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd