Posts by IdeNaZywiol

    Cześć :)


    Konto KM7 nie należy do mnie od dnia 31.01.2023. Tym samym dobiega końca moja przygoda z gierką.

    Grubo ponad dziesięć lat grania (Serwandes/Wetar/Carpathians). Mnóstwo znajomości, które przeniosły się ze świata wirtualnego do realnego i trwają do dzisiaj :) Fajna zabawa, ale wszyscy kiedyś staniemy (mam nadzieję) przed decyzją o końcu tej wspaniałej "podróży".

    Powodzenia wszystkim ^^

    Art Ingolf

    u uriela? Ja expie teraz w grocie i mam słabymi postaciami do m1 wracać by odebrać rekompensate? dobry pomysł;)

    Ale jeśli rekompensata jest na 2h to od razu można byłoby wziąć bonus od Uriela. Kto tak naprawdę skorzystał z wczorajszego expa? Serwery włączyli od 16:55, a exp był już uruchomiony 5 minut później... Zanim ogarniesz postac, zanim dotrzesz w wyznaczone miejsce to już zostaje Ci 30 minut mniej, a zawsze może wyskoczyć... kolejna przerwa :D

    Również jestem za rekompensatą w postaci expa do odebrania indywidualnie u Uriela!

    Ile to musiałem zrobić sam takich turniejów żeby powstała taka mapa ;) Mapa, która powinna już być lata temu...

    Art wczoraj o 24 skończyła się druga faza eventu. Według informacji na forum miała się zakończyć dzisiaj o 23:00.

    Myślę, że należy dać sobie spokój z tym eventem ;/ Akurat chciałem go dzisiaj sprawdzić po pracy, a tu psikus. Ponadto coś mi się wydaje, że ta Tarcza Potępienia lada moment będzie do zdobycia w grze poza eventem ;)

    A po co Ci Art do tego? Logiczne, że możesz mieć te płomienie aż do startu 2 fazy. Tam w środku wykorzystujesz je dopiero na różne rzeczy. Ewentualnie jak już wydropiłeś 999sztuk i chcesz dalej dropić to wymień sobie na klucz i na te inne odpały .

    Ciekawe skąd to wywnioskowałeś, bo jakoś nie widzę zawartej informacji, że zdobyte przedmioty można zamieniać w drugiej fazie eventu. Tak samo logiczne jest to, że dungeon jest grupowy lub indywidualny? Tak samo logiczne jest to, że dungeon jest czasowy? Tak samo logiczne jest to, że potrzebujesz 5 a nie 50 życiodajnej wody na jedną wyprawę? Gościu, z opisu na forum tego eventu nie można nić wywnioskować, więc wolę się dopytać...

    chociaż widzę, że te Tarcze Potępienia będą max +9 to nie wiem co ona musi mieć żeby była lepsza od Tarczy Tytanów, nooo chyba, że +15 odp na um, albo mozliwośc kilku bonusów w jednym przedmiocie.

    Art  Ingolf  Ascoran

    Czy jesteście w stanie, jak najszybciej ustalić informację odnośnie nowego eventu? Mianowicie rozchodzi się o to, iż można wydropić 999 trupich płomieni, o ile zamieniamy na potrzebne przedmioty to możemy ciągle dropić do 999 sztuk. Czy jest szansa żeby zostawić sobie te 999 trupich płomieni aż do startu drugiej fazy, czy muszę wszystko na ślepo zamienić w pierwszej fazie? PILNE

    Wszystkie problemy i opinie przekazywane są do GF.

    Temat z czerwonym paskiem to temat rzeka, niektórym pomaga przelogowanie platformy, innym nie - nie mam rozwiązania które pomoże się tego pozbyć.

    Powtórzę jeszcze raz - takie przypadki zgłaszamy do Supportu Gameforge, nie mamy wglądu do "logów platformy", aby ustalić źródło wystąpienia błędu. Proxy, vpny, logowania zbyt dużej ilości kont, logowania na obce konta, używanie niedozwolonego oprogramowania - takie powody otrzymujmy w wiadomościach zwrotnych w konkretnych przypadkach.

    Nie dotyczy. U mnie wychodzi na to, że problemem jest zbyt częsta zmiana kanału TYLKO w Zaklętym Lesie... Nie rozumiem, jak można nie naprawić platformy, gdzie znane są przyczyny błędu, a taki problem z ItemShopem można rozwiązać w kilka godzin...

    Czas może coś zmienić.

    Zapraszam do ankiety:

    https://www.youtube.com/channe…LQm3Oz3pf-xkkaA/community

    Czy przerwy techniczne powinny odbywać się w godzinach nocnych (na przykład 01:00-02:00)?

    Czy czas z przedmiotów z ItemShopu powinien upływać podczas przerw technicznych?

    Czy w ItemShopie powinny pojawić się przedmioty trzydniowe, z których czas upływałby tylko podczas zalogowania postaci?

    Znowu to samo... na pięć dni trzy razy biłem na Władcy zmieniając kanał i po godzinie gra jest dla mnie niedostępna, a support dalej swoje... że konta zmieniam, albo mam jakieś programy włączone xd tak ElevenSports w tle ^^ żenada


    Ingolf Art Ascoran

    Można coś pograć w wolnym czasie? Jak to jest, że człowiek inwestuje w grę, a na pięć dni może z niej korzystać tylko dwa razy? Przecież to jest chyba najdroższa gra, gdzie za dwa dni gry płacimy 100 złotych (kostiumy, pety, rękawice, pierścienie, odpały).

    Raportujecie problemy z platformą czy tylko te z ItemShopem?


    Zapraszam do wypełnienia i udostepnienia ankiety z trzema pytaniami!

    https://www.youtube.com/channe…LQm3Oz3pf-xkkaA/community



    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Nie wiem czy wspominałem, ale dwa dni temu błąd z czerwonym paskiem ustał w momencie zmiany łącza internetowego. Zdecydowałem się na telefon do konsultanta i uzyskałem odpowiedź, że wina leży po stronie firmy Gameforge. Port (okienko), który sprawiał, że mogłem połączyć się z aplikacją został zmieniony na taki, który mam prawdopodobnie zablokowany... Nie ma możliwości żeby odblokować wszystkie porty, gdyż jest to zbyt niebezpieczne. Zostało odblokowanych kilka innych, które mogły ale nie musiały być zablokowane

    GRA DZIAŁA...

    Ingolf

    odpal przez konfiguracje inne konto jesli masz na tej platformie, potem odpal to ktore chcesz grac i bedzie dzialac.

    Nie ten błąd :d Znowu to samo... wina leży po stronie Gameforge. Niemożliwe jest, że błąd występuje u mnie drugi raz w ciągu ostatnich trzech dni, kiedy to jestem w Zaklętym Lesie i zmieniam kanał co kilkanaście sekund...

    Czekałem, czekałem i się doczekałem... Również czerwony pasek z brakiem możliwości dostępu do gry. W sumie to dropiłem Zwoje Egzorcyzmu na Carpathians, gdzie kanał zmieniałem dość często.

    Pomogła zmiana Internetu z Orange na Play, ale tylko na chwilę, gdyż po powrocie na stałe łącze błąd dalej występuje. Jedyne co mogę dodać to fakt, że wczoraj miałem aktualizację systemu, a dzisiaj antywirusa. Nic innego raczej nie mogło mieć wpływu na taki błąd...

    Zgłoszenie wysłałem zgodnie z zaleceniem xd