Posts by Lucjusz

Już wcześniej skorzystali z tej formy reklamy i nic nie zmienili. Zapewne nie zmienią i teraz. Dodam jeszcze, że nie pokazuj dzisiaj nie do końca działa i pewnie jeszcze dzisiaj zobaczysz ją na postaciach, na których już odznaczyłeś.

Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę z cytatu.

Virtutti Cebulari dla ciebie, że nie możesz poratować nowego gracza kwotą 1kk, która stanowi może 0,001% typowych wydatków high lvl'a, a dla tego gracza oznacza, że może sobie zacząć robić Odłamki Energii bez zbierania Yangów z psów przez 8h albo robienia bzdurnych misji nie mając nawet wierzchowca xD. A potem pewnie płacz, że mało graczy, każdy od czegoś zaczynał.

Virtutti PiSari dla Ciebie za rozdawnictwo dla naciągaczy, którym się nie chce robić, a wolą zakładać kolejne postacie i żebrać w grze.

Kriszna już od dawna zadymek nie robi i nie będzie robił :D

Większość graczy od zadymek już pokończyło grę a na forum nie wchodzą bo po co, skoro prawie same trolle się udzielają. Już pomijając fakt że nawet jeżeli ktoś został to raczej klepie bossy a nie ubiera się pod praktycznie wymarły serwer :nudy:

Właśnie miałem szanownego Ingolfa uświadomić, że pewnie blisko 90% graczy, którzy w tych zadymkach aktywnie uczestniczyło zakończyło swoją przygodę.

Hejo. Nie chce wam przerywać fajnej dyskusji, ale muszę was prosić żebyście się trzymali tematu. W sprawie pytań o skille, postaci itp zapraszam do działu Pytania. A w sprawie itemy do działu Market 😘

Przecież to rozmowy serwera Polska. Póki rozmowy są o grze to chyba nie odchodzi to od tematyki działu?

Ale to jest GF xD każdy kto już chwilę gra w metka to wie, że tego należy się spodziewać po tej firmie i nie powinno to dziwić nikogo. To nie jest pierwszy raz gdy GF coś nagle utrudnia, każdy rozgarnięty gracz powinien mieć jakiś zarobkowy plan B.

Zgadzam się całkowicie. Dlatego atak powinien być skierowany na GF, a nie na gracza, który teraz nie może zrobić hydry bo mu dusze zabrali.

a plan B dla kogoś kto zbija hydrę nawet tylko dzięki duszom na bank się znajdzie

Na Polsce nie mamy duszy, a jakoś zbijają ludzie solo, więc nie opowiadaj, że się nie da. tutaj przykład 33k bez duszy ninją w hyderkę
    Najwidoczniej masz za słabe eq.

jak bez duszy nie zbijasz to raczej twój problem

Halo halo ludzie. Nie traktujcie tego w ten sposób. Faktycznie dla nas (polandowców) jest to dziwne, że ktoś nie może zrobić hydry bez duszy, ale my jesteśmy nastawieni na takie robienie, a oni są nastawieni na robienie z duszą. Pozapominali już jak hydrę utrudnili jaki był pisk i zgrzytanie zębów? Oni są przyzwyczajeni do grania z duszami i taki mają sprzęt. Wiadomo, że sporo ludzi też i bez duszy tam soluje. Ale to chodzi o danie i nagłe zabranie czegoś. Tak się nie robi. Ten błąd powinien być już dzisiaj poprawiony przerwą korygującą.

Wole swoją postacią "zabawką" do pvp klepać inne "zabawki" i walczyć o spoty, niż bić się z championami

Ja wolę mieć możliwość dropienia przedmiotów eventowych swoją główną postacią (championem), a nie musieć logować się do v3 na dropa i czytać wyzwiska ludzi, których biję.

"Zapisy logów systemowych świadczą jednoznacznie o tym, jaką nagrodę wygrałeś.

Dodam też, że jest to ta sama nagroda, do której nawiązujesz, czyli osobisty sklepik premium na 7dni. Nie ma mowy o żadnej pomyłce."
    OSZUŚCI !!!

Astrabel była wczoraj do wygrania. Dzisiaj jest sklepik premium 7 dni. Wygrałeś dzisiaj? Jeżeli tak to pewnie pomylili ikonki.

Ale boty są wszędzie, zerknijcie na inne serwery i wtedy narzekajcie. Polskę zamknęli, bo było za dużo graczy. Teraz została ich garstka, więc znowu otworzyli. Aktualnie dobicie 75lvla to jest kwestia 10-15w na eq ogień i autołowy tygodniowe, a potem boty znikają z oczu.

Ale to nie o to chodzi żeby się przez nie przebić bo to faktycznie dla doświadczonych graczy nie jest to problem. Dla nowych, o których podobno GF się stara już większy. Nawet jeśli się przebijesz przez mapy z botami to chcesz grać tam gdzie są oszuści? Skoro nie banują ludzi latających z odpałem na pół mapy to co z ludźmi używającymi botów w sposób "mądry"? Nie czujesz się oszukany, że poświęcasz czas (sporo osób też środki), a ktoś może sobie latać bez eq i robić te same dungi? Bota nie dogonisz w farmieniu. W życiu trzeba się pogodzić, że musisz radzić sobie z oszustami, ale to jest gra i ja nie mam ochoty z nimi rywalizować, a co niektórzy jeszcze plują nam prosto w twarz i się śmieją.

Ja akurat zauważyłem nowych graczy, a bota nie spotkałem ani jednego. Wystarczy przemęczyć etap 1-75lvl i znika konieczność interakcji z botami. Wolę zaśmiecone mapki niskolevelowe na serwerze niż rynek, na którym schodzą itemy dopiero za 50% ceny, którą zapłaciłem za nie np. 0.5 roku temu.

Mnie osobiście one też nie dotyczą, ale widzę co się dzieje po mapach czy na czacie. Dla mnie więcej botów na okejkach to korzyść bo taniej skrzynie skupię zamiast od uczciwie grających to od botów. Ale to nie tędy droga bo tak uczciwych graczy nie przybędzie bo są zdeptani na starcie. Nowi gracze? Jedyni jakich widzę to spamujący czy komuś eq zalega, a i tak nie wierzę, że to są nowe osoby, a jedynie te same próbujące zarobić w ten sposób. Jasne pewnie się ktoś tam pojawi, dobije 40 poziom i skończy bo nie będzie wiedział co dalej.

No i też jest kwestia jak definiujemy nowego gracza. W nowych nowych ja nie wierzę. Może jakieś pojedyncze powroty z tekstem "nie grałem 15 lat co tu robić"

Bardzo mądre rozegranie, otwarcie serwera na event. Całe v3 opanowane dzisiaj przez boty na ninjahacku. Nie nadążam nicków spisywać, ale wszystko zgłaszam. Dziękuję GF za to, że zmarnuje mi się przez 9 dni pet co podnosi karty i autołowy, bo teraz wszystko boty zgarniaja w v3... Art reaguj jakoś...

Ktoś się spodziewał, że będzie inaczej i wierzył w "nowych graczy"? Od początku mówiłem, że będzie tak jak napisałeś i otwieranie serwera to błąd, a zwłaszcza w trakcie trwania eventu okey. Ewentualna możliwość założenia nowego konta na PL tylko dla platform z podwójną weryfikacją to maks o czym można było myśleć, ale kilka osób tutaj potrafi tylko pluć na "topkę" i wierzyć w jakieś dziwne cuda, a GF to powielił i mamy efekty.

A to nie jest tak ze itemy na trucie zaklada sie pod koniec bicia bossa ?

Te czasy minęły x lat temu i dotyczyły tylko smoka tak na dobrą sprawę, którego faktycznie warto było otruć w dobrym momencie. Obecnie im więcej masz trucia i krwawienia tym lepiej dla Ciebie. Zwłaszcza, że przecież możesz rotować bonusami i nawet jeśli chcesz coś mieć na koniec bossa to możesz sobie najpierw go otruć, a później na koniec dołożyć coś z krwawieniem.

Ta, a później po piątaku na grupkach jak znowu zamknięty serwer będzie. Może lepiej jednak bilety niż otwierać serwer? Art czy w związku z otwarciem serwera jest szansa na bilety?

Co do biletów, to na razie bez zmian. Z analiz wyszło, że na razie nie będą dostępne.

Jesteś w stanie nam zdradzić chociaż odrobinę co kryje się pod słowem analiz? Jakie czynniki zostały wzięte pod uwagę? Bardzo mnie zastanawia czym różnimy się chociażby od dwóch rumuńskich serwerów.

Postaram się uzyskać jakąkolwiek informację. Faktycznie przy tak przeładowanym serwerze Polska brak biletów z naszego serwera jest raczej dziwny.

Czy coś zostało poczynione w tę stronę? Minął blisko miesiąc od tej wiadomości, a informacji jak nie było tak nie ma. Serwer Polska jest w mocno przeciętnej kondycji. Ja rozumiem, że zmiany mogą trochę trwać. Tutaj jednak chodzi tylko o odpowiedź na proste pytanie dlaczego tak?

Postaram się uzyskać jakąkolwiek informację. Faktycznie przy tak przeładowanym serwerze Polska brak biletów z naszego serwera jest raczej dziwny.

Czy nasze zapytanie zostało przekazane? Jest jakaś informacja zwrotna czy temat przepadł w związku ze sporym zamieszaniem ze szkłem i szpulą?