Posts by JestMoc

  Czas jest potrzebny do wszystkiego, ale widzę że masz jakiś ogromny kompleks związany z farmami corów, boli Cię że ludzie mają łanie porobione postacie i eq bez ładowania w IS, że wszystko co osiągnęli jest wypracowane w grze a nie załatwione przelewem ? Tak samo można rozpatrywać inne kwestie, co ludzie którzy władowali kasę w IS i kończą grę, robią później z wonami za eq i postać, pewnie nie sprzedają eq tylko wywalają w DT na glebę, aby znikło :) A postać jest kasowana ^^


  Zagłębiając się dalej i rozpatrując wszelkie aspekty wniosek jest jeden - należy skasować Metina bo wszystko do okoła jest nielegalne i złe.

  Każdy może mieć swoje zdanie i można wprowadzać spekulacje na każdy temat ja tam nikomu do portfela nie zaglądam :)

  Skończcie już z tym wyciem o te fabryki corów bo nudni jesteście. Największym szkodnikiem metina są boty i ludzie, którzy kupują od nich wony. Większość dungów jest robiona w eq kupionym za wybocone wony. Idąc tym tropem to dungi też są do zlikwidowania. xd

  Niestety ale jesteś <ciach> skoro boty generują wony to i takie fabryki je generują A rozumiem że masz statystyki co później z tymi winami robią. Żeby robić jakikolwiek dung trzeba cokolwiek mieć żeby robić fabrykę wystarczy czas.

  Czarujac mozesz wbic 7 i 8 lvl. Albo pierwszy. A otwierajac jajko mozesz trafic max 6. Otworzylem bardzo duzo roznych jajek i trafil mi sie tylko 1 pajak typ 6, reszta max 4.

  Miał ktoś kiedyś buga, że mimo zainstalowanego metina client GF nagle go nie widzi i chce zainstalowac od nowa? Jak klikne zainstaluj to i tak nic się nie dzieje.

  Zakończ procesy w menedżeże I powinno działać.

  No i co jak ktoś ma gorszy wzrok i dzięki temu się nie nabierze to będzie źle? Zresztą to nawet nie jest kwestia wzroku tylko chwili nieuwagi. Ogólnie rozumiem być obojętnym wobec tej sugestii, ale żeby być przeciwko to widzę dwa powody: albo ktoś sam takie sklepiki stawia albo tak po prostu z czystej złośliwości pragnie żeby ludzie się nacinali (to wtedy kłania się psycholog). I na wypadek jakbyś przeoczył to chodzi o to, żeby był inny kolor tylko kiedy liczba wonów jest większa niż 0, jak dla mnie nie ma opcji czegoś takiego nie zauważyć, a nawet jeśli to już pretensje tylko do siebie.

  Nie napisałem nic co świadczy abym był przeciw, jeżeli to komuś ułatwi cokolwiek spoko. I tak jest mi to obojętne naiwni tracą, samemu zdarzyło mi się kupić coś z własnej głupoty kiedyś Ale takie zdarzenia uczą tego by jednak dokładniej zwracać uwagę co się kupuje.

  do pierwszej polowy - mozna ustawiac powiadomienia, priorytety i inne takie takie wzgledem stron metka :)


  powinno wspolpracowac ale pamietaj o jakiej firmie mowimy :)

  Firma jak firma nastawiona jest na zysk. Koniec końcu to ludzie którzy dysponują informacjami powinni dbać o to gdzie i jak je zamieszczają.

  z alchemią to jest 1 pomysł jeszcze jak uratować wam rynek ale musicie zrobić tak jak mówię i to szybko wykupić całą alchemie z rynku i np po wystawiać wszystko poza rubinem po 120kk rubiny po 4 won wystawiać i GM by był potrzebny do banowania botów od razu by miał szkło handlu i każdy kto wystawi bardzo nisko alchemie czyli za 50% ceny rynkowej dostaje bana na mordę od razu ugadać się z jakimś GM na taką akcje .

  wiadomo ze bot wystawi wszystko jak najtaniej byle by sprzedać i wystawić kolejną ofertę na allegro i apell do graczy wystosować nie emerald i inne eventy i pierdoły.

  TYLKO wiadomość UWAGA UWAGA ADMINISTRACJA SERWERA POLSKA ROZPOCZYNA WALKĘ Z BOTAMI JAK CHECIE NAM POMUC NIE KUPUJCIE ALCHEMI OD GRACZY KTÓRZY SPRZEDAJĄ JĄ PO DZIWNEJ CENIE NP 50% CENY RYNKOWEJ kupuj przedmioty od uczciwych graczy potępiamy fabryki won i alchemii

  A Ty nie współpracujesz z Pisem

  Art kolejne oszustwa (ludzie są oszukiwani) mają miejsce przy sprzedaży petów !! Pytam się dlaczego w opisie klatki transportowej nie ma tak kluczowej informacji jak TYP peta ?!?! To taki aneks do tematu apropo oszustw bo często na wołaj widzę jak ktoś sprzedaje alastora typ5/6 a za nim litania pt "oszust" itp itd

  Tutaj się zgodzę z Tobą, że fajnie jakby dodali ten czynnik do widoku ogólnego.

  Jakoś nie zauważyłam większe. Kilka razy klikając w tą skrzynkę raz miałam 7 dni. A to już przesada. Podobnie z rękawicą, losujesz i masz tylko 7 dniowe. I jeszcze na bezczelnego ze strony GF-u brak smoczych znaków.

  Widocznie słabo z tego korzystasz za okolice 500 sm wyszło mi 44dni sklepu Premium.

  Czy sklepik premium mozna miec tylko z tego losowego pudelka? Kupilem 5 i wszystkie ktore otworzylem byly na 6h, troche to przesada za tyle SM

  Są także do zdobycia z skrzyń silnego Alastora na okres 7 dni, co od IS jest to loteria ale spokojnie wypadają I te większe nominały.