Posts by against

    no tak, ale kiedyś też te nagrody były sensowne, malze czy perły, szkaty ebo były cos warte. Tak samo zuo to było cos, szkaty bosów, kamienie duchowe. Dzisiaj zuo nie ma sensu, glownie z tego powodu ze nawet nie idzie na tym zarobic.


    Eventy tego typu powinny zostać unowoczesnione a nagrody jakies hm sensowniejsze np : rekawica 7d jak ze szkaty ucznia, połyskujaca perla, 4x zmianki, szkata bruce na 24h, etc - idzie cos wymyslic zeby nagroda byla nagroda a nie czyms smiesznym bo jaka wartosc ma w dzisiejszyhc czasach biala perla czy kamien duchowy - fakt kiedys to bylo cos ale czasy sie zmienily.


    Zuo hmm, powinni dodac wrózki, generały z groty, smoka, jotuna, banga, razadora nemere, azraela, dla nizszych lv np duzo bestów, lordow malp itp + zrobic to w godzinach kiedy jest jakis dodatkowy drop czyli 16-24 to gwarantuje ze takie zuo bardzo dobrze sie przyjmie, 1 zuo lub tylko dla jednego krolestwa na pewno rynku tymi szkatami nie zniszczy ( tak jak niegdysiejsze zuo-a nie niszczyly naglym naplywem bodzi i kamieni duchowych)

    to i moje niewielkie pomysły :

    1) dodanie nickow na strefe walk - kopanie rud brak podbierania przez innych / dodanie tych samych rud co na strefie na wszystkich mapach yohary

    2) zmiana nemere tak aby kazda postacia dalo sie je robić bez logowania szamana/ninji - pierwotny zamysl dunga jest juz nieaktualny jako ze szamany i ninje maja obecnie sie dobrze

    3) zmiana yotuna zamiast 5. postaci wymagana ilosc : 2 x

    4) byc moze zmiana melay np lider pt dostaje stack 16 szkat

    5) zwiekszenie liczby metkow/przyspieszenie respu na starych mapach np w czerwonym lesie lub metki 75/80

    6) dodanie 10% szansy na drop zwyklego cora, 5% na normalnego ze starych bosow od best capitana do ripera ( w tym ostatnim mozna dodac 100% szansy na zadkiego) a na azraelu 50% szansy na antyka - ogolnie jakas zmiana zeby bardziej zmotywowac tzw "noobkow" :D

    tego typu uproszeczenia, gra ewoluuje i powinna bardziej zachecac do szybszego progresu tym bardziej ze pewnie mozna sie spodziewac dalszego rozwoju i dodawania yoharowych map/dungeonow

    inne jakies proste zmiany ozywiajace gre

    Ciach


    Wystarczy ruszyć głową rozpiske masz w IS przy tomboli, wystarczy kliknąć. Kolega wyżej wlasnie to przekopiował. Czy to jest rozpiska z zimowego eventu??? Nie! to jest z letniego, wystarczy przeanalizować nagrody. Podam najbardziej oczywisty przyklad :


    "

    10-11 pkt Ekspresowe Leczenie Najemnika

    " W zimowej tomboli tego nie było, bo aktualizacja dot. najemników byla wprowadzona znacznie później.


    Moderator Moira:
    Pozbyłam się części dotyczącej usuniętego postu.

    Brak broni bohatera oraz skrzyn ucznia (hype jaki byl na amicicie z tego powodu szybko minal) nie jest zadnym rozwiazaniem a wynika tylko z nostalgii za starym metinem. Jednakze, usuniecie broni bohatera oraz skrzyni ucznia nie rozwiarze tego problemu bo nadal bedzie mocna alchemia/szarfy / 6/7 bony itp wiele by wymieniac. Tutaj zaproponowalbym server klasyczny bez skrzyn bez broni bohatera bez szarf ani alchemii itp itp wtedy taki server mialby sens i zatrzymal graczy byc moze na dluzej. Co do rozwoju takiego servera proponowalbym powolne wprowadzanie v2/groty katakumb ale w dlugim odstepie czasu a nie miesiac / 2 jak ostatni server tylko np grota po pol roku servera.


    W innym wypadku proponowalbym kolejny server eventowy i wycofanie na stale biletow polska - polyphemos. Najlepiej jakby bilety byly tylko miedzy normalnymi serverami, lub eventowy- eventowy typu polyphemos carpathians.


    Ale jesli stawiac kolejny server eventowy to tylko taki mega uproszczony zeby faktycznie moznabylo podgonic szybko i czekac na kolejna fuzje :D Gra idzie do przodu wiec nie ma sensu jej utrudniac brakiem skrzynek itp jesli to normalny server.


    Fuzje typu polska - polyphemos czy polyphemos - carphatian jestem na NIE, te servery sa bardzo zaludnione i juz teraz mozna odczuc za duzo osob na metkach bosach, a co najwazniejsze juz teraz sa lagi, co by bylo po laczeniu to nie wiem, pewnie 2-3 kanaly full na 6 ktore maja byc teraz standardem

    1. Nie sa takie same, te z b rzadziej daja maks bonusy, dlatego tez uzywa sie je raczej na bronie. Niemniej jednak to czy wymixujesz takie czy inne srednie, rodzaj zmianki nie ma na to wplywu, a takie 30/40 + zadko wchodza.


    2. Nie, jedynie z bosow jesli wielkanocny takowe przywoluje np tygrysy


    3. Nie ma znaczenia jesli buff nie bije i stoi tylko obok.


    4. Nie jest oplacalne, placisz 5kk codzien za to tylko ze ja masz

    czyzby dzis dodali aktualizacje ze jak chcesz cos rozstackowywac to czeka sie podobnie jak przy oddawaniu expa na gildie? <<<

    kupujac poty czekasz, klikajac event dzieci kwiatu to samo, coraz mniej czasu na ta gre jak zwykle czynnosci 1-3 sec ... czym kierowane sa te zmiany

    dokladnie w tym tkwii problem, ani polacy ani rumuńcy nie chca po ang pisać i ciężko sie dogadać, dlatego jeszcze raz polecam corrundum. A tak swoja drogą powinni dać za darmo tickety miedzy tymi serverami, to by ludzie migrowali, a nie jesteś sam wsrod ro i nic nie rozumiesz, lub jestes ro wsrod polakow :D

    To taka wada tego laczenia, ktorej nie przewidziano

    polecam corrundum z tego wzgledu ze jest zdominowany przez polakow, a carpathians jednak przez rumunów.


    corrudum : stały event dusz


    carpathians : chyba zwiekszony exp od uriela, brak autolowów, ograniczniki lv na roznych mapach


    kalendarz eventów dla obu serverow ten sam

    ja pare fuzji przezylem, nigdy klatki nie kupowalem, nigdy pet mi nie znikł, z jednej strony racja dusze eventy itp ale ze niewiadomo ile ludzie maja na corrundum, no niektorzy maja tak samo pewnie na innych servach ale nie wszyscy graja 24/7 lub tysiacami przelewy robią.


    Ja sie ciesze bo wiecej osob i bedzie z kim grać, to co kto ma a co ja nie mam raczej mnie nie obchodzi i nie czuje zazdrosci ze na corrundum cos mieli u nas nie, bo jednak świadomie na to przy wyborze servera sie zwracalo uwage. Bedzie wiekszy dostep do zbrojek broni 105 ++ to na pewno

    Witam, ostatnio majac lv 110 + cofnalem na wp wit i dalem w zręcznosc, co 4-5 pts zrecznosci dostaje sie ok 10 wartosci, koniec konców sporo zyskałem.


    Jednakże, majac 90 zr + , bez kolcy mam x wartosci w oknie postaci, zakladajac kolce 14 zrecznosci wartosc sie nie zmienia.


    Czy jest jakis maks poziom zrecznosci po ilu juz nie daje wartosci ataku? strzelam ze na 90 + juz nie ma roznicy, ktoś sprawdzal ?

    Na tych aukcjach są takie bezwartościowe rzeczy czasem... A i tak czasem pokazuje, że ktoś kupił...

    nie pokazuje czy ktos kupil, tylko dostepna ilosc przedmiotow, ktorych liczba zmniejsza sie z uplywem czasu, wiec to czy ktos kupi czy nie czasem nie ma nic do rzeczy.


    Zaloze sie ze gf jako tako monitoruje co schodzi dobrze a co nie stad np wyzsze ceny na niektore przedmioty, skoro jest popyt.. drogi wayne tez nie dziwi skoro event krola