Posts by Bies

  Nie zliczę ile goryli ochao ubiłem w szmaragdowych 20% na drop, jak również innych bossów w świątyni ochao w czasie eventów , i nigdy nie dropnęło mi nic podwójnie z nich. To chyba działa jakoś inaczej.

  Jotun (PB) nie jest takim złym pomysłem. Na tygodniu gdy masz mało czasu robisz sobie parę przepustek (przy okazji zarabiasz na szkatach nemere,razadora,jotuna). A gdy masz już kilka książek przebudzenia robisz kilka jotunów (PB) pod rząd i parę won wpada. Ja tak robiłem i nieźle na tym wyszedłem. Co prawda z rok temu, ale teraz też można na tym conieco zarobić.

  Generalnie sklepik premium to po prostu wygoda, nie da wyższych zysków (o ile zwykłego sklepiku nie wywala co chwilę). Twierdzenie , że przynosi wyższe zyski jest trochę na wyrost.

  U jakiego npc będzie się wchodziło na ten bazar bo nic chyba takiego nie wyczytałem?


  I tam zwykle sklepy będzie można normalnie stawiać chyba tak?

  Z filmiku z bety wynika , że będzie to nowy npc niedaleko kowala

  Tak,będzie można zwykłe sklepy stawiać

  Umiemy w to grać i uważamy, że nie mamy wpływu na tą gierkę. A raczej, ta rzekoma "podwójna szansa" zwyczajnie nie działa. Testowałem to na poprzedniej edycji tego eventu na wielu planszach przy okazji expienia w v3.

  Równie dobrze zamiast tej gierki po kliknięciu na plasznę mogłoby dawać losowo którąś ze szkat :crazy:

  Bies to co piszesz raczej nie jest możliwe.
  Expiąc peta który ma 1100 dni, skok jego hp musiałby wynosić 1,7 hp (trochę za dużo) , więc skoro expileś to powiedz ile ten skok rzeczywiście wynosił i będzie wszystko jasne ;)
  Według mojej teorii maksymalny skok peta jest po 800 dniach i wynosi on 1,3 lub 1,4 - przetestowane, późniejszy wzrost ilości dni już nie podnosi skoków hp.

  Natomiast po przekroczeniu 850 dni pet przyjmuje tylko wyższa wartość tj. 1,4)
  Licząć dla peta 105lv - 21 przeskoków hp po 1,4 wychodzi 29,4 + startowe hp z przedziału <0,1 - 2,0> = (29,5 - 31,5) i to jest możliwe maksymalny przedział hp dla peta. Potwierdzają to pety, które do tej pory widziałem, dla stopnia 6.
  Natomiast dla stopnia 8 nie wiem jak to jest do końca, ponieważ ten stopień ma podniesione o 0,1 startowe skoki hp, więc te maksymalne ma z przedziału 1,4 - 1,5 i nie wiadomo czy po prostu jego wzrosty hp zatrzymują się o 100 dni wcześniej i wychodzi na to samo czy też można osiągnąć jeszcze większe hp niż te z 6 stopnia.

  Zbyt dawno to było żebym pamiętał dokładnie o ile skoczył. Wiem natomiast, że był adekwatny do ilości przeżytych dni, bo inaczej bym drążył temat dlaczego skoczył za mało;)

  Nie widziałem też żadnych screenów ani filmików z wbijania lvla na pecie 1000dni +, są wyłącznie z mieszania. Jest jeszcze teoria, że pet expiony przed zamieszaniem może wbijać i 2% pż gdy ma 1500 dni, a po zamieszaniu będzie wbijał 1.3%. Ja swojego razadora expiłem przed zamieszaniem go.

  poOwTlubjpoFd5C9Wj

  Niestety miesza ilość skilli również przed ewolucją w bohaterskiego


  pnuDteOOj

  A skoki pż wzrastają również w przypadku petów z typem nieparzystym (w tym przypadku typ 5)


  Moderator Ascoran:
  Połączyłem posty.