Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Co ze zmianką peta i smoczych płomieni w is.?
    Zostanie to ułatwienie kiedyś wprowadzone dla graczy jeszcze aby te przedmioty było można nabyć w is?

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Najlepsze


    Koło walentynkowe od 25 do 28. Szkoda, że już tyle czasu po walentynkach. Zresztą walentynki super okazją marketingową nie ważne, że już po. Hajs się ewidentnie nie zgadza !

  • a tak odnośnie rękawiczki,,,ja mam rękawice z is + z metków i 5 corów max 30 minut robię,także zmiana na + ,, wkońcu bociarze mają pod górkę,a tu płacz że zepsute ,,ja jestem za tym żeby tak zostawić,a cziterzy niech poszukają sobie innej gry hahaha

    Dokładnie jak ktoś napisał wyżej ty tracisz czas + rękawica z IS a bot nie ma nic i działa 24h/doba. Nie płacisz nic? - ale rękawice z IS musiałes jakoś kupic - czyli albo kupon albo sms czy przelew na sm , czyli zeby dropnac te 50 odłamków musiałes poświecic kase albo czas żeby zarobic na ten kupon 100sm. Więc faktycznie przykład nie trafiony. Problem polega na tym że ty musisz poświęcić czas lub kase a ktos inny ma to praktycznie za free tyle tylko że ma odpalonych pewnie z 5 botów i robią wszystko za niego a kasa leci :):). To samo podczas eventu np OKEY - ty grasz maksymalnie na 1 postaci (oczywiście bez auto) a inny odpala 5 kont na botach i zasuwają - nawet gdy na tych 5 kontach ma drop mniejszy 2 razy (bo rękawica z is niby podwaja drop) i ty masz 20 kart podczas gdy on na jednym konice ma 10 ale na 5 ma juz 50 a ty marne 20 :).
    Ta mają wiecej czasu na złapanie bota :D:D:D: aż tyle że boty dobiły prawie 70 lvl, no to faktycznie szmat czasu i jakoś złapać sie nie udało :)

    Edited 2 times, last by kriss311 ().

  • Dokładnie jak ktoś napisał wyżej ty tracisz czas + rękawica z IS a bot nie ma nic i działa 24h/doba. Nie płacisz nic? - ale rękawice z IS musiałes jakoś kupic - czyli albo kupon albo sms czy przelew na sm , czyli zeby dropnac te 50 odłamków musiałes poświecic kase albo czas żeby zarobic na ten kupon 100sm. Więc faktycznie przykład nie trafiony. Problem polega na tym że ty musisz poświęcić czas lub kase a ktos inny ma to praktycznie za free tyle tylko że ma odpalonych pewnie z 5 botów i robią wszystko za niego a kasa leci :):). To samo podczas eventu np OKEY - ty grasz maksymalnie na 1 postaci (oczywiście bez auto) a inny odpala 5 kont na botach i zasuwają - nawet gdy na tych 5 kontach ma drop mniejszy 2 razy (bo rękawica z is niby podwaja drop) i ty masz 20 kart podczas gdy on na jednym konice ma 10 ale na 5 ma juz 50 a ty marne 20 :).Ta mają wiecej czasu na złapanie bota :D:D:D: aż tyle że boty dobiły prawie 70 lvl, no to faktycznie szmat czasu i jakoś złapać sie nie udało :)

    Na Jawie w chwili obecnej prawie nie ma botów ;) takiego bota 70 lvl to nie widziałem już dobry miesiąc, Varden robi robotę w pojedynkę ;) Boty niestety od zawsze psuły rozgrywkę i to nie tylko w metinie. W zaklętym lesie odłamki robi się 50/15minut jeszcze przy tym dropiąc rękawice ;)

  • Mają cykora jakich mało, tchórze.
    Zastanawiasz się @Art jak nas bardziej okłamać? :miffy:
    Nazara sobie nie wyczaruję i innych rzeczy z nie wykorzystanych kodów, a bo pewne rzeczy z kalendarza adwentowego nie da się stakować.
    I najbardziej irytuje ta cisza. :dash:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ludzie!


    Przestańcie wkoncu jęczęć i jak macie problem to przestańcie grać w tą gre a jak wam coś nie pasuje,
    A nie jeczycie i jeczycie Jak widać GameForge ma to po prostu gdzieś więc jak jakieś sapy to tam spamcie A nie wieczny płacz i lament na FORUM.


    Pozdrawiam,
    Bez Odbioru

    M4VericK


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • 2,5k sm w te smieszne kolo i 5petow 5podr i kilka smiesznych szkatek i tak ogolnie to nic wartosciowego

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • odnośnie rękawicy to tak dla testu zakupiłem w IS rękawicę i dopiero teraz okazało się co naprawdę może dropic z metkow i mobow. Na rękawicy z lasu to nawet 1/3 tego nie dropi. Juz nie wspominam o odłamkach. To po co ta rękawica w lesie w ogóle dropi. Jeśli jest bezużyteczna to wyrzucic z dropu.

  • Kupony można wykorzystać do 25 marca. Info z góry :)

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Szanowni Gracze!


    Uprzejmie informujemy, że termin ważności kuponów z nagrodami z serwera Jemioła został wydłużony do 25-go marca. Prosimy wykorzystać je przed podanym terminem.


    Przepraszamy za utrudnienia.

    A tak dokładniej, jakby ktoś nie mógł znaleźć.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • niestety GF nie słucha ani nas ani nikogo i doprowadzą do całkowitego upadku.

    Niestety ta gra odstrasza, stała się że tak powiem "Dzikim Zachodem"
    -support nie istnieje, nie ma wsparcia tak jak i przedstawicielstwa polskiego w PL co równa się z tym że jak ktoś cię okradnie to nic nie jesteś w stanie zrobić a "realna kasa paruje "
    - gra nie ma zabezpieczeń a GF nawet nie stara się tego naprawić. W święta było tyle botów a GF zbanował ich tysiące - Jak można w takiej grze nie zrobić dobrej ochrony i pozwolić żeby normalni gracze na tym cierpieli bo ktoś inny jest w stanie włączyć boty i zarobić to co ty zrobiłeś w tydzień w kilka godzin??
    - każde posunięcie jak narazie nie przemyślane :stara alchemia którą ludzie robili dość długi czas i dalej może tylko część graczy ją miała zmieniła się w nową na którą potrzeba wiele czasu i dla większości będzie nieosiągalna przy założeniu, że "eksperci hahaha" z GF nie zmienią czegoś po drodze

  • Niestety ta gra odstrasza, stała się że tak powiem "Dzikim Zachodem"-support nie istnieje, nie ma wsparcia tak jak i przedstawicielstwa polskiego w PL co równa się z tym że jak ktoś cię okradnie to nic nie jesteś w stanie zrobić a "realna kasa paruje "

    Ja tam na pracę supportu nie narzekam, pomogli mi niejednokrotnie w odzyskaniu przedmiotu/waluty metinowej.
    W mojej ocenie daję im mocne 7 na 10 :P

    GG:54784178

  • Nie widziałam wzmianki na ten temat.Sama chciałabym usunąć postacie.

  • naprawili moze blad usuwania postaci? Chciałbym usunąc 2 postacie z konta ale boje sie ze usunie mi ta glowna a takie cyrki juz byly.

    ja usluwałem postaci bez problemu, więc nwm czy sie błąd czy nie.


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • Art skoro już jesteś online wypowiedz się kiedy ma wejść wersja 19.1 z naprawą rękawiczki?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22