Posts by xbandziorx

    Jeżeli zmniejszają liczbę kanałów z 9 do 6 to rozwiązanie jest proste dla najbardziej zaludnianych serwerów takich jak Polska.

    Wprowadzenie drugiego piętra lochu pająków v3. Mapa identyczna jak v3 więc żadnego wysiłku dla producenta. Z v3 wchodzisz teleportem na kolejne piętro. Art jest na to szansa? Pamiętam jak kilka lat temu napisałem do Ciebie o wprowadzenie opcji zapisu do autołowów i za jakiś czas owa opcja się pojawiła więc miałeś na to duży wpływ. Może i tym razem się uda

    Witam chciałbym poruszyć temat mitycznych dropków 35lvl Pewnie każdy z was słyszał jaki to drop mają chary na 35 lvlu w v3. O dziwo teraz tych dropków jest bardzo mało czyżby czar prysł ?

    Jeszcze rok temu wiele osób mówiło że postacie z 35 poziomem potrafią wydropić więcej eventowych przedmiotów mając 300% dropu niż postacie z 350%. Brak cięcia z siodła to największy minus tych postaci.

    Piszcie co wiecie, obalmy mity i przedstawiamy fakty. Miałeś taką postać ? wypowiedz się w temacie

    przecież nie odświeżyło ci strony na szkle, najpierw sprawdzałaś droższe itemy a później przechodzisz z otworzonym itemem na poprzednią stronę z tańszymi przedmiotami i na co liczysz? za pazerność się płaci ;)

    szkło aktualnie działa bardzo dobrze

    gdzie są płaczki co mówią że metin upada a tutaj webzen tworzy nowego dunga pod event halloween ? tarcza z bonem na potwory to może być konkret

    jeszcze jak poprawią stabilność serwerów / klienta to gra będzie grywalna kolejne 20 lat

    Nio właśnie w dozo is po wyciagnieciu parunastu rzeczy eq sie nie pojawia i tu jest problem bo po poprzednich fuzjach miałem je zapełnione wychodzi na to że eq powinnismy trzymac w zwykłym dozo ale mnie wogole przed fuzjami tymi nowymi na grze nie było a na support bedzie spiewka ze nieda rady logów teraz sprawdzic ;/ Bo niestety nam tak teraz administracja pomaga.Tylko z tego co wiem pani Smoczyca bardzo pomagała graczom .A nie wchodziłem do gry długo po smierci kumpla z metina z którym grałem 7 lat . Widocznie juz mnie nikt nie chce na grze i nawet sama postac to pokazuje smutna rzeczywistosc bez kumpla itemy nie były super pro bo tak czułem ze przez ten natłok fuzji w końcu cos strace i chyba nadszedł ten dzien albo rzeczywiscie ktos był na mojej postaci.Znajac nasz support to pewnie juz sie nic nieda zrobic bo nieda rady zwerywikowac co sie stało ;/

    wyjmuj wszystkie itemy z dozo a pojawią się nowe, dozo IS ma nieograniczone miejsce

    Nie rozumiesz problemu. Odkąd wprowadzone zostało autopodnoszenie postaci nie ma opcji wypędzenia takiego kogoś ze spota. Walka nie różni się niczym od walki z botem. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i ma dużo plusów, ale niestety jest też uciążliwe. Co z tego, że zajmiesz sobie spot jak ja przyjdę i postawię Ci takiego "bocika" na spocie? Albo będziesz bił ze mną na pół i się denerwował, albo szukaj dalej bo mnie nie przestawisz.

    autopodnoszenie postaci to jedna z najlepszych opcji jaka zostala wprowadzona

    gdybyś trochę pomyślał to zapewne wpadłbyś na pomysł wylurania takiej osoby ze spota

    Metin2: Conquerors of Yohara - Curse of the Serpent Queen oferuje mnóstwo nowych funkcji:

    • Nowa strefa - przełęcz Yilad : Podróż gracza prowadzi krętymi ścieżkami do świątyni węża, gdzie czekają nowe, ekscytujące przygody. Czujność jest najważniejsza, ponieważ generałowie i ich zepsuty potomstwo robią wszystko, aby powstrzymać graczy. Ci, którzy dzielnie walczą ze wszystkimi niebezpieczeństwami, zostaną ostatecznie nagrodzeni nową legendarną zbroją.
    • Nowy loch - Świątynia Węża : W sercu Przełęczy Yilad, Nethis jest okopana w swoim nie do zdobycia schronieniu: Świątyni Węża. Ekscytujące walki z nowymi wymagającymi mechanikami przeciwko śliskim wężowym potworom na kilku poziomach piwnic są warte zachodu. Rzadkie krople, takie jak nowa zbroja węża, tylko czekają na złapanie przez poszukiwaczy przygód. Jednak szybkość jest najważniejsza, ponieważ jeśli nie wykonasz rzemiosła przy posągu węża, masz tylko 10 minut, aż uderzy cię klątwa królowej węży!
    • Tajemniczy loch - Namgankluft : Namgankluft to skomplikowany labirynt, w którym nieustannie pojawiają się różne potwory. Łup w postaci wysokopoziomowych broni i nowych tajemniczych talizmanów nagradza graczy za ciężkie walki.
    • Nowy zestaw zbroi - zbroja węża : potężna zbroja węża zapewnia doskonałą ochronę, a także można ją wyposażyć i ulepszyć z różnymi bonusami.