Posts by Jack.Z.

    Dropie cory w m2. I tak troche z mala zazdroscia patrze na boty. Oni wyborny rubin pewnie w miesiac wbija, ja potrzebuje pol roku. Gra rowna dla wszystkich????

    Pewnie jak by nawet tu ktos umiesci linka do programu na bota, by nikt nie zareagowal. Na ch1 caly czas ktos wony sprzedaje, botow wiecej niz potworow zero reakcji. A najgorsze jest to, ze tu nawet nikt sie GM sie nie wypowie.

    Odpuscilem sobie na tydzien gre, i widze, ze nic sie nie zmienilo. Botow coraz wiecej, logowanie tragedia. nasze prozby o jakies drastyczniejsze kroki -- nic. Juz moge to z czystym sumieniem stwierdzic, ze ten serwer jest spisany na straty. Chesz spokojnie grac? Platny serwer czeka. Tu jest tylko dojenie na kase. Alczemia jest droga, i tylko po to boty lataja. Kasa z IS nie idzie do GM, a zarobic trzeba. Czekam tylko jak gora sie denerwuje i i polaczy nas z innym serwerem.

    Moderator Dua:
    Usunąłem pseudocenzurę

    Z tego co widze w grze i tutaj, to jestem coraz bardziej przekonany, ze nikomu nie zależy na bonowaniu botów. Systematyczne banowanie i tylko banowanie botow w grze, uswiadomilo by bociarzy, ze ta gra ne jest dla nich. W takiej postaci poswiecaja pare postaci i biznes sie kreci. Dojna krowa leci dalej.

    Serwer jest przejęty przez boty to fakt, ale, nie wiem nigdzie nie mogę znaleźć, jest w regulaminie informacja o swobodnym dostępie do gry. A to ewidentnie jest łamane., i ludzie odpowiedzialni za ta gra nie robią prawie nic aby nam graczom udostępnić swoboda gra.

    Pisałem do naszego suportu. Za każdym razem otrzymuje ta sama odpowiedz. Walczymy, robimy wszystko co w naszej mocy, to walka z wiatrakami, podjęliśmy już działania w celu eliminacji problemu ,pomóż zgłaszając bota.

    Myślę sobie, ok podawałem Nicki botów, ale tego jest ogrom, i nazwy tak dziwne, ze ciężko to odczytać.

    Jestem za takim pismem , wykładamy realne pieniądze, a dostęp do gry jest utrudniony. Aby znaleźć miejsce na drop odłamków graniczy z cudem. Jesteśmy na lasce botów, a administracja jest bierna.

    Może było by lepiej, aby umożliwili nam przeniesienie se na inne kraje.

    Może znajdzie sie na forum jakaś osoba, która może napisać taka skargę, ale nie do naszego suportu, tylko do twórcy tej gry, bo mam takie obawy, ze tam na górze no takiej skali nic nie wie.^


    Dzisiaj zauważyłem bota który jest w gildii. Śmiech na sali.

    Oni sami Smilja sie z GM. PARODJA

    Dropie odlamki w m2 zaraz za mostkiem u niebieskich. I systematycznie co jakis czas loguje sie nowy bo, w pare minut dropi odlamki, widac co odrazu unika, i potem kojejny. Przy logowaniu bota potezny lag. To jest przyczyna zawieszania sie gry, Mozna pisac co sie chce ale taka jest prawda. Botow tylko w m2 jest po 50 na jednym ch.

    Dziękuje dobry człowieku za bardzo pomocną odpowiedź, a tak serio jak nie masz nic treściwego do powiedzenia to się nie wypowiadaj i nie nabijaj postów.

    Możemy pisać, żalić się, a i tak nie zostanie z tym nic zrobione. Jedyne co pomoże to wprowadzenie "zabezpieczeń" w postaci np. oddanych zębów orka, żeby móc robić misję na cory- co wydaje mi się już nie będzie dobrym rozwiązaniem ze względu na to, że jest o tym pisane od bardzo dawna i zapewne bociarze mają już na części swojej bociarskiej armii oddane zęby i są przygotowani na takie coś. Drugim co mogliby zrobić to zamknięcie rejestracji na Polsce i wtedy zabrać się za banowanie co przy takiej ilości już pewnie założonych kont "na zapas" będzie trwało wieczność.

    Mozna to tez systemowo zrobic. GM powinien logowac sie co jakis czas i zaczac banowac boty na wyzszych poziomach. Oni tez musza lvl wbic. Zaczynaja od m1, przez m2 sochan itd. Banowanie powinno byc od gory i cale konta.

    Wlasnie jestem w grze i u niebieskich na m2 tylko na jednym ch naliczylem okolo 30 botow. To jest jakas porazka. Juz jakis czas bylo tego mniej i znowu. Co sie dzieje? Nie idzie odlamkow nadropic. Zrobcie cos z tym.

    Ten film od Muchomora pokazuje, ze bicie na bocie nie ma żadnych konsekwencji. Jeszcze niech pokaże jak w zaklętym lata to będzie dopiero szok. Czepiona w 1 dzien. i do yohara itd. Poczekam aż wężowe będą za wona sprzedawać.

    Ja tam nie widzę problemu :D , to że boty u nas na Polskich serwerach od 2011r latają jak porąbane , to to było normą że po fuzji będzie tego jeszcze więcej w jednym miejscu , mam przegrane około 10/12lat z przerwami, i po fuzji na Polske, stwierdziłem że zmieniam i idę na nowe Europejskie Luna, i dziwi mnie to, że gram tu od 2tygodni i jeszcze bota nie spotkałem ani jednego(gm europejski lepiej działa), a u nas nie ma dnia i lokalizacji niemal , by nie potknąć się o jakiegoś po drodze :D [ciach]

    Potknac? Ich jest wiecej niz mobow.

    A nie ma jakiejs innej mozliwosci kontaktu z producentem gry? Bo widac, ze osoby odpowiedzialne za Polski serwer, z niewiadomych przyczyn olewaja nas graczy i nic z tym nie robia. Banowanie pojedynczych botow nie zrobi t tym problemem nic.

    Widzę, ze boty tez są aktywne na forum. Na spotach gdzie dropia zeby już nie ma wolnego miejsca. Przygotowują sie. Dlatego tylko i wyłącznie wprowadzić tworzenie kont poprzez sms.

    Prościej by było zrobić rejestracje z potwierdzeniem poprzez sms, i banowac konta wraz z zapisem tel . Ale i tak tego nie będzie, a boty pewnie maja już miliony kont.

    Jeśli chodzi o boty, to mam taka mała prośbę do wszystkich graczy. Jeśli zobaczymy bota, zgłośmy go proszę na support. Jeśli zobaczymy tego bota na drugi dzien. to wtedy potwierdza sie podejrzenia, ze te boty sa za pozwoleniem GM. Ja tak robie.

    Dzisiaj rano to juz narawde przeginaja. Doslownie wszedzie tak gdzie mozna cos dropnac sa boty. Paranoja.


    Zastanawiam sie czy jest jakas mozliwosc pozwac luszi odpowiedzialnych za ta gre. Sa jakie zapisy, np: o zapewnieniu spokojnej gry bez ingerencji innych szkodliwych programow? Administracja sie nie ruszy. Kasa sie zgadza, a jak ci sie nodoba to zmienic gre. Tak do nas podchodza.