Posts by Sentorsi

  Testosteron ty masz chyba jakieś duże braki w myśleniu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Wklejasz link ze złymi wartościami i myślisz że sprawa jest załatwiona, Panu już podziękujemy.

  Wszystko zależy od tego ile masz na błyski, jako WP koło 77% wystarcza, piszę tu ofc o maxi maxi - fajnie by było też mieć +/- 80 na diabły bo to znacznie topuje dmg a lv od 75 do 84/86 beda leciec bardzo szybko szczegolnie na odpale który obecnie jest.

  Ebo +9 20 grota/łezka +9 20 grota/ drewniane +9 z krytem/ naszyjnik polecam miedziany +9 z jakimś pż


  - warto bo jeśli masz odpowiednia ilosc na diably to i tak mocno bijesz

  - 80 proc na błyski załatwia sprawe, pamietaj tez żeby mieć talik blysków +1 albo onyks mityczny nawet do miksu - najlepiej to i to ;)

  1. To duży serwer :) Łatwo o eq i takie rzeczy. Diumar i Etolin to dobry wybór ;)

  2. Jak na start to raczej WP do zarobku, ale bodziak też jest ok

  3. Spokojnie ;) Rękawiczke za kupon kupujesz a reszta to już widzimisię.

  4. Alchemia alchemia alchemia - 5 postaci 30 lv + i lecisz 25 corow dziennie ;)

  No i bardzo dobrze :) Może kilka osób zobaczy, że jest inny sposób na życie niż granie w metina. Szkoda mi tych ludzi co cały dzień siedzą przed kompem klikając w pixel bo by nie mieli co do garnka włożyć ^^

  Handlarz30 nie rozumiem w sumie tego co napisałeś odnośnie nowych komputerów :)
  Sam posiadam nową jednostkę, w sumie masa rzeczy z najwyższej półki + windows 10 :) Oryginalny, żeby nie było, że jakiś "zrobiony" pod metina i nie mam żadnych problemów. Ofc czasem mnie wywali ale nie jest to jakieś notoryczne a neta mam przenośnego. Jak już chcemy "płakać" z okazji jakichś problemów to róbmy to w jakiś godny sposób a nie, że "OLABOGA CO TO BEDZIE GIEEF ZUY METIN ZUY GRAM BO MOGE ALE NIE CHCE" ok? :D

  No właśnie :) Nikt nie przewidział. A skoro nie przewidział to jest to po prostu słabe rozwiązanie. Gdyby GF rozdawał olejki wygnania do magazynu is nie byłoby problemu - osoby które chciały by skorzystać to by skorzystały przy fuzji i tyle a osoby które wróciły po bardzo długim czasie mogły by z tego skorzystać w dowolnej chwili. Zarzucacie komuś, że nie wiedział o fuzji jak by to było jakieś światowe wydarzenie gdy po prostu nie grał w tą grę i go kompletnie nie interesowała :D No cmon

  Hej! :)


  Mam na koncie 2 postacie które lekko mówiąc zawadzają mi i nie chce ich mieć


  Możecie mi doradzić w jaki sposób je usunąć lub jeśli usunie mi się główna przez przypadek co z tym zrobić....


  Chodzi o bug który istnieje w mt2 - chcesz usunąć jedną postać a usuwają się inne ;(


  Z góry dzięki za pomoc :)

  Są jakieś informacje o tym kiedy powróci zmiana chaneli? :D


  W sumie jeszcze bug z tym, że pisać po zalogowaniu nie można mogliby naprawić :)


  Moderator Ascoran:
  Połączyłem posty.

  Hej ! :)


  Powróciłem do gry po przeszło 3 latach. Moim poprzednim serwerem był serwer Tortuga który w tym momencie jest serwerem Diumar.
  Przez dłuższy czas poszukiwałem starych znajomych lecz na nikogo nie trafiłem i całkiem możliwe, że jest to spowodowane zmianą nicków po fuzji lub po prostu te osoby już nie grają :)
  Lecz nie byłbym sobą gdybym nie spróbował znaleźć ich każdą możliwą drogą. Dlatego chciałbym zapytać czy na Diumarze grają jeszcze takie postacie jak :
  Saunders? Keller? ADAR? "Paweł z Magdą na surce - sorka nie pamiętam nicku :(" oraz osoby z tej paczki z Tortugi Jinno których nicków nie pamiętam za co przepraszam ale niestety to było trochę czasu temu :)


  Dzięki za każdą wskazówkę :) - mój były nick to Vasi