Posts by Miki124

    Co za filizofia ? Bierzesz 2 gildie , wbijasz 20 lv i robisz wojny na zmiane , raz jedna raz druga wygrywa . Wojna min 30 min . Na poczatku zmudne zajecie bo ten przyrost jest bardzo maly ale im masz wiecej pkt tym wiekszy przyrost . Obstawiałbym ze to jest jakis % z calosci pkt .

    P.S. Takie gildie tworzy sie miesiacami jak nie latami z taka iloscia pkt

    jak miesiacami jak autor napisal ze wbili 1600000 pkt w 1 dzień? jest to zapas punktów na meley do końca gry

    Skoro nic nie masz na polsce to pograj sobie na turcji. Masz tam tyle ludzi na bazarze, ze nie da sie przejsc a eq 5bon kosztuje jeden złoty łup królewski.
    Plus za te 300zl na turasie mialbys 20k sm.

    A jak zbijać bossy szamanem? Z wierzchowca czy może lepiej na poli lub jak ktoś wyżej napisał skillami? ( W czasach kiedy grałem nie słyszałem żeby zbijać bossy skillami )

    na matowej mitycznej z wierzchowca/buta zbijesz podstawowe bossy tylko jak to szaman szału nie będzie
    w skile się nie ładuj, bo to build przydatny tylko na alastorze i bez talizmanu +200 totalnie posysa
    przygotuj kase na is bo itemów na szamana nie da się kupić na polsce (sam szukam dobrego hełmu już z 3 lata) no chyba że grasz na innym np. turcji

    skoro jesteś teraz w v3 to o pvp nie ma co myśleć
    odbicie można olać totalnie

    tak naprawdę to drop na eventy to najlepsze wyjście przynajmniej do czasu aż na szamanie będzie dzwon zodiaku

    jak wyciagniesz sura 7,5k w kolumne to powinno wystarczyc zeby bic z ninja bijaca 10k na poli

    Jeśli przeciwnik tylko ucieka na manu i nie bije mobów to niczym poza cięciem z siodła i szarżą go nie trafisz, zwłaszcza na lagach w v3.

    W innym wypadku standardowa magiczna klasa dystansowa jest najlepsza, bo na niskim lv przeciwnik nie ma abs um.

    mam tanią ninje którą robilem 5 lat temu do pomocy na meley, w eq ma mniej wiecej:

    śmieciową meley z łowcą za 30w
    szarfe 23% 8śr 112-157 za jakieś 230w

    łuk zodiaku +9 32sr za 180w

    helm +9 um 15 ogien za 35w

    zbroje na moby +7 1500hp 15 ogien za 40w
    tytanka +9 z nno za 30w
    bransa z lez 1k 15 ogien za 15w
    drewniany nasior 10 kryta 7 metki za 30w
    kolce szmaragdowe +8 za 7w
    pas na moby +6 za 3w

    buty ogniste +8 1k 10 kryt za 50w
    i matowa alchemia 50w

    łącznie 700w
    Z is ma tylko 15% ogień kostium
    Ma 44% na potwory, 60średnich i 70% kryta z kryształem 5%, średni dmg 9,5k w kolumne
    81% abs na ogien, 34% abs na um 22k hp, wiwerna bije w nią 450, 2 bossy stoi na styk
    Czy zbiła by solo? z pierścieniem 30% moby, minidalem, nakładką i mocnym odpałem może i tak

    Polska jest martwa

    Zagraj sobie na serwie tureckim:
    -pełno tam graczy

    -is jest 5 razy tańszy więc kupony sm masz jak za darmo w m1

    -pełno tam wymieszanego eq na każdą klasę, a itemy które na polsce kosztują 1000won tam dostaniesz za 100

    przeciętny pet z berkiem i łowcą bedzie kosztował 30-35won ja na mojego razadora szukałem kupca kilka miesięcy za 30w
    jeśli szukasz słabszych petów to na mieszanie nie ma co patrzeć

    Jest może jakiś BM który testował ten bon?

    Moim zdaniem przywołanie u szamana nie nadaje się do jakichkolwiek testów progresu jeżeli nie zrobi się te kilkadziesiąt prób i wyciągnie średnią. Sam wiem ile się namęczyłem żeby odkryć maksymalną wartość gdzie kilkadziesiąt prób wydawało się wystarczające a tu nagle bum dmg sporo większe. Oczywiście nie podważam Twoich danych Miki124 z czegoś musiałeś wyciągnąć te % i spoko że się tym podzieliłeś.

    rzuciłem skilem 800 razy i wrzuciłem do excela xd

    50 magicznego zwieksza dmg o okolo 2,3%. Przy 200 magicznego w 6/7, dmg ze skili wzrosło mi o prawie 10% (ze 100k na około 109,5k na przywołaniu)

    Robisz godzinę a klucze zbierasz 2/3 dni :D No chyba, że kupujesz ale za same klucze płacisz 36w :)

    Obecnie nawet kupienie tych kluczy jest ciężkie.



    Te wony z alastora ładnie wygladaja na papierze, w praktyce jest to ciągła walka o klucze z ludzmi którzy nie śpią, są na strażnikach i atakach.

    ale to Ty mass chyba jednak syndrom XD napisał ze zostało zgłoszone tym sie musi zająć Gameforge i do dogłębnie musza znaleść ten błąd co za tym idzie wymaga czasu a Gameforge nie ma tylko metina a wiele innych gier gdzie tam tez trzeba naprawić błędy co do tego spam bota masz racje ale nawet Jesli zbanują go po IP to wygeneruje nowy nie tak łatwo jest sie pozbyć kogos co nie chce sie być pozbytym 😂

    Aktualnie prywatne serwery banują ludzi po Hardware ID, zwykle płyty głównej i to działa całkiem dobrze.



    Zresztą serwer polska 150 aktywnych graczy już dawno został porzucony przez gf. Smutne jest to, że amatorscy technicy potrafią zrobić dobrą zmianę kanału i naprawić bugi jak np. lag rozpro, a profesjonalna firma nie.

    do wszystkich wyzej ... to bylo walkowane co tydzien ... przyzwyczajcie sie ze jak nie ma info duzo wczesniej to przerwa BEDZIE W ŚRODE O 9 RANO ...

    zdarzały się sytuacje, że niezapowiedziany reset był we wtorek to gdzie ta reguła? o przerwach pułapkach w czwartki nawet nie wspomnę

    Bodziaka bedzie ciezko ubrac, bo musi bić chociaż 6k w statue. Na ninje można wrzucic totalny syf 1 bonowy i będzie biła te 9k na poli, byle miała te 34umy, 80 ogien i 25k hp zeby 2 bosy jej nie wysadziły.

    Alchemia na ninje moze byc matowa byle onyks mial abs kryt. Rubin mozna bez ataku.