Posts by Forfa

Art inglof etc te osoby maja placone za swoja robote, a jej nie wykonuja, tyle ze art to juz taki boss ze moze siedziec i nic nie robic bo i tak mu nic nie zrobia, stazem mozna kupic wszystko, tego ta i inne gry GF od strony polskiej sa na takiej pozycji jakiej sa.

Ja tylko przypomne jakimi nieudacznikami jestescie i jak zepsulicie ta gre, kiedys po 30 tys na forum bylo i byla lepsza organizacja, a teraz 500 osob i nie umiecie na pytania odpowiadac, sami sie gubicie w tym co piszecie i nic nigdy nie wiecie pfu ^ .

Milego dnia

Rozumiem, że sprawdzasz w interfejsie misji ? Karty nie wypadają na glebę czy bezpośrednio do eq tylko w podglądzie misji widzisz czy udało Ci się zebrać.

To milo by bylo jakby ktos to dodal nie wiem w opisie eventu?!. No nie sprawdzam bo skad moglem wiedziec. [CIACH]

Moderator Canhide:
    Usunąłem obrazy.

Coś nie dropią mi te karty tarota, zbite z 20 metków zazdrości zadnej karty ( z obstawy oczywiscie )

To samo na 75 metki morderstwa, 0 kart. Co jest nie tak? Mam x2 drop..

Wystarczyloby dac losowy resp jajek, a nie co godzine i bylby event, ale gf nie moze na to wpasc od 6 lat xD dzieki temu bylo by rozbicie i rowne szanse i rzeczywiste szanse na spotkanie jaja, a nie ze ktos czeka sobie na resp w takim lesie czy nawet m2 na manu w 4 min przejedziesz.

Ja już się oduczyłem, latać zarywać nocki z zegarkiem, to co dropiniesz przez cały event można kupić w przeliczeniu za pare godzin pracy, niestety jedyną legalną opcja IS, ale za duzo wiecej tracisz na życiu prywatnym. To już nie jest event

Nie no fajny event z pomysłem, totalnie zniszczony rok temu przy 8 CH było cięzko, a teraz to wgl sie nie opłaca logować, czas jest cenny z wiekiem, a Metin2 to ma byc odskocznia od natłoku codziennych wydarzeń, a z tym eventem nie ma sie w ogole ku temu, jest to event który wymaga siedzenia i czekania, a nie odczuwania przyjemności z gry, ciesze sie ze mialem przyjemnosc posmakowac go w 2013/14 kiedy metin nie byl tak zniszczona gra :) Wiecej sie to nie powtórzy póki GF przy władzy.

Ale dowalili do pieca zaraz się logować nie będę musiał a wszystko w grze się samo zrobi 😳 fajny ten nowy koń ale i tak jeżeli szybkość poruszania się nie zmieni to nie będzie używane a watpie ze dzika to przebije

Nie ma normalnej jak na 21 wiek przystało możliwości, możesz zaśmiecić support kolejnym zgloszeniem które nic nie wniesie i liczyć na to ze latka w końcu wyjdzie, no ale mamy do czynienia z dyktaturą GAMEFORGE, więc póki ładujemy w IS zmian nie będzie

Tak wiec miałem win 10 to wszystko chodziło, ten sam sprzęt z win11 i gra nie włącza się. Odpalam gameforge, klikam graj, ładuje się cheat blocker i po załadowaniu nic się nie dzieje. Po 10sek znów mam możliwość kliknięcia „graj” w gameforge. Na 20 prób (co zajmuje z 10min) czasami uda się włączyć gre, ale zaraz wyłącza się gra.

Mowilem ze to ten problem, nic z tym nie zrobimy trzebac czekac na latke GF ale kiedy to bedzie? W aktualnym teamie nie wierze w zadne slowo typu ''wyslalismy raport'' bo team nie potrafi odpowiedziec na niewygodne pytania, a art? To typowy polityk nadalby sie do sejmu nachapal sie dobrej posady od parunastu lat to samo nic sie nigdy nie zmieni taki z niego opiekun gry jak z kaczynskiego obronca narodu xD

Nie mogło być za prosto. Event jest stary, jak świat, graczy wielu. Wygrał najszybszy :)

Kolego masz duzy staz a piszesz takie brednie, bylo napisane ze podpowiedzi beda na forum, a byly rowniez w grze co mija sie z celem bądź opisem eventu zapowiedzianego na forum, gdyby bylo dodane CH to spoko, ale nie bylo przewage zdobyli ci ci co byli w grze a nie na forum mimo ze event mialbyc strikte pod forum :)

Jak wyglada chaos stone? To zuo?

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

Event mikołajkowy to kpina miało byc info z forum, ale nie było podane ch człowiek odświeżał forum i dojechałem do celu lecz nie było podane ch bo myślałem ze trzeba trafić a nie czekać aż podadzą ch w grze, powinno to byc napisane ze ch zostanie podane, kpina z graczy albo piszecie i robicie jedno albo drugie.

Zbijasz 5 metków w na twój lvl i dostajesz przywołanie metka który przyzywa specjalnego metka którego jak zbijesz pojawia się boss. Na początku best kapitan potem wódz orków,9 ogonów, wróżka, genrał, nemere i smok. Potem chyba jest Jotun ale ja smoka nie dam rady zbić bo mam za duże DMG(jak ktoś czuje się na siłach to na Nefrytowej ch1 resp Krabbsa jest smok do zbicia). A i najlepiej przywołania użyć na mapkach yohary bo tam jest większa szansa na pojawienie się kolejnego metka a za nim bossa.

Czyli musze zbic lacznie 35 metinow?

Mam taki sam problem. Czasem miałem tak, że musiałem kliknąć ze trzy razy, żeby włączyło grę, ale dzisiaj i za dwudziestym nie chciało, aż mnie wylogowało. No i teraz nie mogę się zalogować, chociaż wpisuję dobre dane wyskakuje komunikat, że wpisuję niepoprawne dane... Ręce mi już opadają, macie jakiś sposób na to?

Brak... team woli mileczec