Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • musisz sam zamknąć sklep aby zapamiętał ceny, jeśli zamkniesz go menagerem, czy resetem kompa to nie zapamięta

    Muszę przyznać rację przedmówczyni. Samodzielne wylogowanie sklepu u mnie też nie powodowało zapamiętania cen. Właśnie o dziwo po crashu mi je zapamiętywało.


    Oczywiście podpiąłem ten problem do raportu. Może to coś da. :|

  • ASCORAN masz rozpiske juz na Grudzien? Bedzie MANU? MANI?

    Mam na dłuższy okres i stopniowo w odpowiednim czasie będę publikował kolejne oferty, m. in. dzisiaj wieczorem pojawią się dwie (w tym jedna duża).


    AUKCJA BŁYSKAWICZNA a tam księga do peta WAMPIR cena 1839 SM :rofl: szt 500 i znikają. Ku te znajdziemy na sklepach po 5kk lub po prostu na glebie. I teraz mam dowód na to że oszukujecie nas jak nigdy. NIE UWIERZĘ ŻE KTOŚ TO KUPIŁ.

    Te znikające sztuki nie oznaczają tego na 100%, że ktoś kupił. Im niższa cena tym dostępnych do kupna jest mniej i system sam zmniejsza ilość, ale fakt faktem, cena niektórych przedmiotów to kosmos względem 'realnej wartości'. :)

  • To już jesteśmy pewni że IS-em zajmują się ludzie którzy gry na oczy nie widzieli.

  • Mam przerwę w pracy to chciałem metka sobie zbić, a tu co? METIN NIE DZIAŁA. ILE TA PRZERWA POTRWA??? OBY MNIEJ NIŻ MOJA.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • WSPANIAŁE ZMIANY ( KOMBO DOTYCHCZASOWYCH)

    • Logowanie trwa wieki - bazar, sklepy offline, dalej problem nie jest rozwiązany
    • Ruletka podczas wyboru postaci z danego konta, logują się postacie w cały świat tylko nie ta którą wybieramy
    • po 2 -3 platformach nie można się wylogować z danego konta na platformie a jedyne rozwiązanie to wylogować wszystkie metiny i zamknąć GF z procesów ( wspaniała opcja podczas odbierania kalendarza na wielu platformach)
    • po zalogowaniu +/- 10 różnych platform wyskakuje blokada i nie można logować ani starych ani nowych platform ( wspaniała opcja podczas odbierania kalendarza na wielu platformach)
    • boty są dosłownie WSZĘDZIE

    a wy gf (specjalnie z małej litery, tak to brak szacunku bo was nie szanuję) dajecie księgi peta wszelkiej maści w kuriozalnych cenach szukając januszy na wszystkim na czym się tylko da. Art jakaś refleksja na temat tego całego cyrku który się tu odjaniepawla ? Ta gra to jeden wielki cyrk i bug

    Podepne sie pod ta wypowiedz rowniez mam problem z zalogowanie sie na kilka moich aktywnych kont. Na ktorych aktywnie gralem, bo teraz juz nie da sie grac nawet na glownym przez te blokady wymienione w podpunkcie 4 :P
    Czlowiek kupowal boosty z is expil postacie czytal skile itd a teraz nie moze normalnie grac. No bo przeciez wielokrotnie pisali ze gracz zakupujac IS'a musi sie liczyc ze strata czasu wynikajacego z regularnych przerw technicznych aby sie gralo lepiej itd. Aktual;nie mi napisali na supporcie zebym ograniczyl ilosc logowanych kont![ciach] Zalosne, poza tym skad mam wiedziec ile razy mnie z craszuje albo wywali glowne konto wiec generalnie mam zalogowac max 2-3 konta bo nie wiesz czy zalogujesz ponownie glowne konto grajace jak cie wywali z gry bo juz wczesniej poklikane bylo kilkadziesiat innych kont (sklepy, magazyny itd.)


    APELLOWALEM o zniesienie tej [ciach] blokady ale na marne. Najwazniejsze ze is leci graczowi a z niego nie moze wpelni korzystac BO NIE MOZE WEJSC DO GRY PONOWNIE - a rekompensat nie przewiduja. Jawne okradanie i dzialanie na szkode gracza. Raczej bym nie powiedzial ze te zmiany sa poto aby gralo sie lepiej graczom. Ja narazie pauzuje ze sponsoringu GF bo nawet z nadchodzaca tombola i juz dzialajacymi eventami mam dosc jak mam sie zalogowac a po chwili pojawi sie komunikat: ze gra nie dostepna dla ciebie![ciach] mialem tak wczoraj rano i przez caly dzien nie moglem sie zalogowac. I teraz jak dotychczas ladowalem w is i gralem sporo czasu w te gre dla relaksu, to teraz odpuscilem calkowicie. a[ciach] ide bo juz nie wiem co pisac, obejrze jakis dobry film dla relaksu lepiej na tym wyjde.


    Pozdro


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem flood i brzydkie wyrazy.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Serio fuzja polymosa... Tam gra dopiero zaczynała się rozkręcać a wrzucacie ludzi do jednego worka z serwerem gdzie wszystko już jest.

  • A dawniej wrzucili graczy z captura do eventowego corundum.

    Hajs się nie zgadza, dlatego łączenie, za jakiś czas otworzą serwer stały zgarną kaskę i jak się wypali to dalej łączenie i tak w kółko

  • po aktualizacji nie da się na mapie Dongan przełożyć itemów w ekwipunku ani otworzyć handlary po zakup potów. Wyświetla się komunikat " spróbuj ponownie później "

  • ktos wytlumaczy czemu nie mozna laczyc pustych butelek i np zmianek od handlarki? czemu wprowadzono opóźnienie przy kupowaniu czegokolwiek?

    może żeby serwera nie lagowało czy coś nie wiem nie mam pojęcia

  • To jest chyba jakiś żart... Opóźniają wszystko, jakby to cokolwiek zmieniało, najpierw oddawanie expa, później wyciąganie itemów z depo, potwierdzenie przy zakupie itemów u alchemika do przedłużania/wyciągania alchemii, a teraz kupowanie potek od handlary ?! Kpiny... Wydawca tej gry ewidentnie próbuje nie usprawnić czy ustabilizować pracę serwerów, a utrudnić graczom rozgrywkę. Zgaduję, że zmiana channeli miała zerowy wpływ na pracę serwerów, ale oczywiście co aktualizację trzeba dołożyć kolejną cegiełkę do tej kupeczki. Karuzela śmiechu!

  • Wszystkie zadania, które mają usprawnić oraz odciążyć stare zabytkowe serwery metina są kolejnymi utrudnieniami czasowymi dla Nas graczy.
    Patologia.... chyba nie tędy droga, bo myśląc w ten sposób, graczy wam zacznie ubywać niż przybywać...
    Przypuszczam, że u większości miarka cierpliwości wybiła maxa, i z racji eventów grudzień jeszcze jako tako przeboleją, natomiast w moim przypadku grudzień będzie ostatnim miesiącem, który poświęcam na ten istny syf.
    Nic tylko czekać na kolejne utrudnienia, dla większości graczy, którzy grają w godzinach wieczornych rozgrywa wygląda mniej więcej tak xD:
    - logujesz się 20 min, wybierasz postać - wybrało inną - wybierasz jeszcze raz, postać została z ręką w górze, zamykasz metina menagerem, logujesz jeszcze raz (kolejne 20 min), chcesz przelogować konto gf - wyskakuje błąd, że nie możesz bo już grasz, zamykasz klienta gf menagerem, logujesz (20 min) po zalogowaniu chcesz przełożyć eq przez depo, żeby zrobić odłamki na postaci pobocznej- wywala metina, logujesz od nowa, tym razem czekasz 30 min, bo coraz więcej ludzi z racji godzin szczytu itd itp ... koło się zamyka [ciach]... zero szacunku za to co robicie z tą grą, skoro nie ma pieniędzy na lepsze serwery i usprawnienia tej gry to na [ciach] ciągnąć ten projekt dalej i oferować takiego bubla, psujecie sobie tylko reputację - zresztą już nie ma czego psuć...


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem pseudocenzurę i zniewagę.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Edited once, last by Canhide ().

  • https://i.imgur.com/khRSfBi.mp4


    To jak teraz coś kupic u handlarza? Pozniej to znaczy kiedy?

    Zmień postać może to cos da. Ja dzisiaj po restarcie miałam problem że nic w eq przełozyć nie mogłam dopóki nie zmieniłam postaci. Przyznaje że w niektórych wypadkach ta zmiana postaci jest kłopotliwa. To już chyba standard, że praktycznie po każdym restarcie coś nie działa jak powinno. Błąd z ninjami nadal jest nie naprawiony i niewiadomo kiedy będzie :(

  • musisz sam zamknąć sklep aby zapamiętał ceny, jeśli zamkniesz go menagerem, czy resetem kompa to nie zapamięta

    Niestety nie sprawdziło się. Przed restartem wyłączyłam sklep i klienta gry. Ceny nie zapamiętało.

    Wydaje mi się, że Ascoran ma rację. Tylko że wczoraj wywaliło ch1 Bazar i nie zapamiętało cen. A może to musi być sklep usunięty wraz z restartem. Wcześniej mi zapamiętywało ceny.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”