Posts by Hecarim

    Cóż mógłby zrobić GM? Zacząć odbanowywać blokady, które w teorii są 100% pewne i jest przykaz z góry, że nie należy ich zdejmować? Długo by nie został w Zespole.

    Chociażby przestać sypać regułkami na supporcie, bo nie od tego on jest. Od jakiegoś czasu korzystanie z supportu nie ma najmniejszego sensu, bo tam nie pracują ludzie, tylko boty a przynajmniej tak to wygląda z naszej perspektywy. Po banie przez CB, na pytanie na supporcie jakie drogi odwołania mi pozostały, jedyna odpowiedź jaką otrzymałem to:


    Dziękujemy za skorzystanie z Systemu Support Metin2.pl.

    Zamykam zgłoszenie.


    Tak więc z supportu jak widać, nie ma sensu korzystać. To może przejdźmy na forum? A nie, tutaj od Santoni Item Shop - dyskusja otrzymaliśmy informacje że ogłoszenia na forum nie stanowią wiążących informacji z gry.


    To może Discord? A też odpada, bo discord jest dodatkiem komunikacyjnym a nie wiążącym kontaktem z administracją z gry. Tyle właśnie od was wsparcia otrzymaliśmy przez ostatni czas. Ludzie zamiast zwracać się do was o pomoc, muszą latać po innych forach i CM żeby otrzymać wsparcie.


    Więc nie Art, nie jest to Twoja wina. Jest wina całej polskiej administracji, która zamiast porozmawiać jak z człowiekiem, który absolutnie nic nie zrobił, wyzwaliście nas wszystkich od cheaterów i każda odpowiedź z waszej strony to regułka pisana wszystkim, gdzie ludzie faktycznie poświęcili naprawdę wiele czasu na rozwijanie swoich postaci i "HAHA TO TYLKO GRA", ale było to po prostu dla nas wszystkich przykre, że jedyne osoby które mogły nam w jakikolwiek sposób pomóc, to olały nas ciepłym moczem a na końcu splunęli nam w twarz zostawiając nas z tym wszystkim samych.


    Super, dostaliśmy rekompensatę w postaci Mamuta i bonusów na 15 dni. Szkoda tylko że nie wiem nawet od czego zacząć po tak długiej przerwie, a z tego co widzę po forach, grupach i markecie, to nie tylko ja mam dylemat, skoro u większości leci wszystko na sklep.

    Wydaje mi się że w metina powinniśmy grać nie używając myszki i klawiatury, bo to jedyna rzecz która zmienia coś w grze na naszych komputerach, bo jak widać Ci co grają na botach, nie używają ani myszki, ani klawiatury i mają się doskonale a my pobanowani.


    Tak się prezentuje jeden z serwerów:

    Możesz usunąć te konto osobiście jak na zębatke naciśniesz

    Korzystałeś kiedyś z tej opcji? Odkąd wprowadzili platformę to ta opcja nie działa, pisząc na support też nie mogą usunąć tego konta. Jedyny sposób na usunięcie to pisanie to supportu gameforga.


    Wracając do tematu, to u mnie bany poszły na platforme na której były klikane medale do gildii, więc nie jestem pierwszy ani ostatni. Jak widać każdego dopadają bany i większość postów które się przewija to każdy pisze o kontach do medali, więc technicznie na to patrząc, to albo mamy wszyscy jakąś aktualizacje na windowsie która nie współgra z cheatblockerem, albo nie odpowiada mu fakt że za szybko się logujemy na te konta.


    Smutnym faktem jest jedno - support nie chce nas poinformować za co dokładnie jest ta blokada, więc nie jesteśmy wstanie dojść do porozumienia, bo jeżeli w logach byłaby informacja że "No, cheatblocker uważa że coś masz, bo za szybko się logujesz", to wiemy że po prostu trzeba zwolnić. Faktem jest również to, że w grze dodają co chwilę jakieś spowolnienia - kupowanie potek u handlarki, łączenie itemów więc stąd wnioskuje że po prostu logowania są zbyt szybkie.


    W każdym razie, trzeba się za to zabrać, bo jestem pewny że większość osób nie czitowała, tym bardziej na kontach z medalami bo nie po to poświęciliśmy mnóstwo czasu na robienie tego, żeby ot tak nas teraz banowano, a informacja o używaniu jakiegoś oprogramowania jest po prostu nieśmiesznym żartem, bo jedyne nielegalne oprogramowanie jakie jest na moim komputerze, to ten cholerny cheatblocker.


    Zrozumiałbym gdyby ban poleciał również na inne platformy, ale nie - leci tylko tam gdzie są medale, więc tak - tak, instaluje bota, klikam medale, odinstalowuje bota i gram innych kontach.


    Dopóki nie dowiemy się co robimy źle, to bany będą się sypać.

    Mam nadzieje że się tym zajmą, bo to co aktualnie się odwala to jest jakiś kiepski żart, a odpowiedzi na supporcie są po prostu żenujące. Odechciewa się grać. :)


    WnyFjvn.png


    A wygląda to tak: 🤣


    bCW5eCY.png

    Także niezłe te penisy w metinku. Może zamiast metinów powinny spadać penisy które byśmy zbijali a jakby taki metin penis padał, to by się też rozpryskiwał jak metiny. :rofl:

    Szczerze mówiąc to te metki co były ostatnio z eventowym wyglądem co nieco przypominają męskie przyrodzenie, więc może już pomysł zrealizowany, ale w sposób nie do końca bezpośredni :D

    Dostał bana przecież. Na 48 godziny zamiast perma xD wiec w sumie ci ktorym sie zbuguje i poszliby zbić smoka to nic nie ryzykują :P co to takiego ban na 48, eq warte niemalo to się nawet nie ma co bać że perm będzie, jak się zbuguje to od razu pety i kostiumy przedłużyć, a jak wlepią perma zawsze można się odwołać i powiedzieć 'bo Jendszej to nie dostal' xd

    Dlatego dobrze że mają zmieniać smoka :P Najlepiej jakby tylko lider mógł klikać czy coś to by się problem rozwiązał :P Ludzie całymi gildiami jeszcze za czasów Negrosa przychodzili pod smoka i w tym temacie akurat nic się nie zmieniło :P

    No jak widać po screenie, to wszystkie smoki zbijał Colfect więc tu nie chodziło raczej o to, że wpuściło go do komnaty, tylko o że z premedytacją wykorzystał to, że ma okazję zbić 10 smoków, pytanie dlaczego nie wszedł na raz wszystkimi postaciami, tylko pojedynczo i dopiero po zbiciu widać kolejne logowania jego postaci? Przecież jak wszedł jedną postacią, potem drugą to widział, że zrespił się nowy smok, czy udawał że nie wie co sie dzieje? xd


    A no i z tego co widzę, to pierwsze na smoka nie wszedł Colfect tylko wbił się komuś na smoka, więc docelowo ten smok nawet do niego nie należał a go zbił xd

    No bądźmy szczerzy, ale Jedrzej sam się z siebie śmieje że jest pazerny, no to ma, pazerność XD

    Jedyna bezradność jaka wam towarzyszy to płacz a forum . W sumie ambitnie bo na grze i tak nic nie zrobicie .

    Ja tam nie widze zeby ktokolwiek kto się udzielił w tym temacie "płakał na forum" :) Czysta dyskusja najzwyczajniej w świecie jak to możliwe, ale ta, na grze nic nie robię, przyglądam się tylko jak Colfect spawni 7 smoków co 5 minut każdy :D

    Nooo, szczególnie że te smoki nie powinny istnieć. Zamiast konkurować o wejście z innymi i 50/50 wejdziesz czy nie wejdziesz, to sobie tylko zalogować postkę i zbijać ^^

    W ciagu doby jest 24 smoki, 16 załóżmy zbija MinnieMouse, 4 KenJI i 4 Colfect. To żeby nadrobić to, że ma dużo mniej smoków to idzie, respi sobie dodatkowe 4 i już ma 8 :D żyć nie umierać :D

    Wracając do tematu, ktoś coś wie jak się robi takie cuda? :D

    Tak właśnie widzę ze ten Jędrzej to jakiś nietykalny jest, immunitet czy coś? Gdzieś kiedyś rzucił mi się w oczy post z filmikiem jakiegoś wilka, nie wiem czy przypadkiem to nie był Cykada, co nagrywał ze Jędrzej z jakiejś gołej postaci wypchnął go po za zasięg sury tuż przed spawnem smoka.


    Teraz zbija sobie więcej smoków niż może się docelowo zrespić w ciągu doby jakby to było w zupełności normalne. Wołacz aż kipiał od komentarzy, że Jedrzej buguje smoka w środku dnia. Samemu by się chciało wejść 5 postaciami na raz, zaoszczędzić klucze, czas na jazdę po grocie, zbić wszystkie na raz i finito, i można pójść sobie na spacer.

    4Ze7CUi.png

    Pierwszy post to był, że ta przerwa to o 9 będzie, potem edytowano na 15 (bo przecież na tureckim forum jest 15 to i u nas 15). Szkoda że ktoś nie wziął pod uwagę różnicy stref czasowych. Gdzieś w biurze Art zasłyszał 'to co, za 15 min kawusia', spojrzał na zegarek 12:45. Dodał dwa do dwóch i szybko wleciała kolejna edycja postu, że przerwa to jednak o 13 :P Dobrze że nikt nie powiedział ile będzie trwała, bo przecież tak poważny bug to nie wiadomo czy technicy się do jutra z tym uporają ^^ Miłego poniedziałku życzę :)

    Ostatnio na discord pojawił się interesujący "błąd" ze smokiem. "Błąd" bo do końca nie wiem czy jest to błąd czy nie, na wołaczu nadal widać co jakiś czas nick Colfect więc chyba jest to legalne.


    Wie ktoś może jak można to odtworzyć i nie czekać na pojawienie smoka tylko np zrespić kilka smoków w przeciągu godziny?


    kS6xI0x.png

    Jeśli chodzi o bonusy dowodzenia z PT (wartość obrona itp) to opisy podają jedno, a w rzeczywistości dostaje się zupełnie inne wartości. Proponuję zaktualizowanie opisów dowodzenia i tego co się wyświetla w pt do tego co się dostaje w statystykach (np. nieprawidłowy opis wartości ataku na niektórych poziomach w interfejsie umiejętności w porównaniu do tego co napisane jest przy PT - uprzedzając pytania - nie, nie ma wczytanej inspiracji.)


    Obrona również, w opisie mowa jest np o 2%, a w statystykach podnosi 2 punkty.


    Reszta nie była sprawdzana bo to już nie do mnie należy.