Posts by tomasitopl

Po co tak, moze odrazu niech dadza te Kd duszy +9 (jak na szkle sie pokazuja w spisie i te nowe rodzaje kamieni) rowniez po co to sztuczne nabijanie kasy dac odrazu caly asortyment ::P:crazy::crazy::crazy::crazy:

1) Proponuję zwiększyć nagrodę exp z daily questa bo jest żałosna, żeby nie powiedzieć zerowa. Chodzi o misje za metiny i potwory, łącznie 0.06%. Proponuję żeby przesunąć ten przecinek i by było łącznie 0.6%. Wtedy chociaż ma to jakiś realny wpływ na wbijanie lvl tymi questami ale nie jest przesadzone bo nawet gdyby ktoś chciał wbijać samymi questami lvl to zajęłoby mu to ze 160 dni. Ale zawsze to fajny wspomagacz do dobijania jak sobie dziennie extra ponad pół procenta nabijasz dodatkowo.

2) Możliwość odłączenia pojedyńczych kont od platformy. Bardzo mnie irytuje, że mam postacie które nie będę używał i mógłbym je zmienić za eq/postać albo nawet i oddać kumplowi a nie mogę bo GF-owi się nie chce dać takiej możliwości. Bo ona jest bardzo prosta do ogarnięcia tylko wyraźnie widać niechęć z ich strony

3) Łatwiejsza dostępność eliksiru biologa oraz zwojów egzo. W obecnych czasach kiedy gra ma już tyle lat, to mogliby ułatwić proces wbijania skilli i biologa nowym graczom bez wywalania kasy która nie jest nawet warta jej wywalania bo lepiej zakupić w tych kosztach alchemie przykładowo. Wbijanie kilka miesięcy skilli i spokojnie ponad rok biologa to zdecydowana przesada na metina w 2022 roku. Szybszy progress powinien być dla nowych graczy, GF by też tym skorzystao bo gracze zmotywowani widząc efekty z tygodnia na tydzień przykładowo są skłonniejsi do wydania hajs żeby się dokoksić w IS i lecieć dalej z tematem ;)

Ten 2 pkt to nie realny do wykonania. A w 3 to chyba nie swiadomy bo biologa zeby zrobic od zera do konca czy tez do certow to jakies 3 lata. Ale na chwile obecna to jest sporo przyspieszaczy dla misji biologa w IS wiec mozna leciec dalej z tematem jak zes to sam powiedzial/napisal :P :P:D:D Ale zgodze sie ze exp z metkow jest stanowczo za maly 0.0003nawet bym powiedzial heheh:crazy::crazy::crazy:

I niech wylacza te blokade platformy GF jak loguje sie kilkanascie kont, bo po odebraniu na kilku kontach darmowych prezentow nie idzie juz nic zalogowac i pograc na grze. Jakas paranoja!!! prezenty odebrane na wszystkich aktywnie grajacych kontach ale o pograniu i zbiciu jakis bosow to juz mozna pomazyc dzisiaj.

Thx. Dziekuje ci GF za wspanialomyslnosc dzialania platformy.

Tak bylo, ale teraz jeszcze ciekawa albo wrecz irytujaca sprawa. Po odebraniu darmowej nagrody na kilku dziesieciu aktywnych kontach platforma GF sie blokuje i nie da sie juz zalogowac czy pograc tegoz dnia. Poklikalem darmowe na kontach i chcialem isc zrobic meley i sobie zrobilem! v:(:(:( poraz pierwszy GF taki numer odstawil i jak tu grac teraz jak noc jeszcze mloda.

Nic tylko sie zdenerwowac i isc z tego metina bo co roz jakies smieszne i irytujace utrudnienie robia. Dzis juz nie pogram a jutro odbiore tylko na doch kontach darmowe nagrody bo inaczej bedzie caly miesiac bez grania i zarobku, a bez tego postac sie nie rozwinie. A powiedziane ze na kazde konto jest dzienna nagroda a jak to odebrac na kazdym aktywnym jak platforma sie blokuje - co za paranoja i debilne zagranie ze strony GF. Caly czas podgore.

Oki jesli da rade to prosze uwzglednic moja jak i wielu z nas graczy prosbe o:

• Wszystko powinno sie stakowac w stakach po 2k a nie jak do tej pory 200, co to jest 200 w dzisiejszych czasach????
    • rzeczy ze szkat ucznia powinny byc przekladalne w obrebie konta - na chwile obecna nie da sie wlozyc do depo
    • mozliwosc przesuwania itemow w magazynie is'a bez wyciagania ich - co ulatwiloby odnalezienie sie jak czegos szukamy i chcemy szybko to wyciagnac.
    • wszystko powinno byc przekladalne miedzy postaciami szczegolnie itemy/ulepy z Yohara - pierwsze mapy nie sa a juz z wezowych sa co za absurd!!! Prosimy to zmienic

Z gory dziekuje za uwzglednienie tego w raporcie.

Co można dodać:

- Możliwość przekładania do depo płyt z yohary.

- usuwanie śmieci z zielonej skrzynki losu takich jak trzecie ręki, pierścienie antyexpa, maski emocji lub przynajmniej możliwość przekładania przez depo.

Moim zdaniem to powinna byc mozliwosc przekladania upuszczanie calego dropu a nie jakies smieszne blokady ktore sa uciazliwe i utrudniaja tylko gre. No i oczywiscie staki powinny byc wieksze niz 200 - proponuje 2k w staku

hahahha, no to sobie powyciagaj wszystko

albo 2-3 rzeczy przeloguj i ci powinien wskoczyc ten item ktory chcesz w wolne miejsce w magazynie is'a

Ja tam na bierzaca wyciagam i to co da sie przelozyc to leci na magazyn bo dobrze jest wiedziec co sie ma w 100% a nie wnioskowac ze bylo/mam to i tam to bo z pamiecia roznie tak samo jak z itemami potrafia znikac z depo to i w magazynie is'a tez moga :P:dead::crazy:

Jeśli chodzi o Lizaka potęgi - to wynika z tego, że pochodzi on z pudła z nakryciami. Błąd był w opisie przedmiotu.

nie normalnie mam beke jak czytam powyzsze posty az milo czas w pracy mija :P :w00t::rofl: [ciach]

Moderator Canhide:
    Usunąłem flood.

Znowu nie działa...

toszzzzz mowie ze juz 2h i dopiero na 2 kontach kliklem medale i zero misji klepnietych na glownym koncie a jak mi pety pozdychaja to koncze raczej ta gre i zagram w tetrisa i huuuuu bynajmniej wiecej kasy w mojej kieszeni i moze wreszcie bede mial wakacje hehehe

Czyli nie działa?

no i nie dziala znow. Zalogujesz jedno konto i potem juz nie daje rady nowego zalogowac i wez tu graj normalnie

a na koniec powie ze gra jest nie dostepna dla ciebie skontaktuj sie z supportem - bo zalogowalem za duzo kont. Co to ma byc do jasnego gwinta!!!!!!!!!!!!!

czlowiek chcial poklikac medale i klepnac pare misji przed praca a tu wyjdzie dupa z tego bo trzeba po 15x resetowac kompa i instalowac platforme na nowo. Nie mowiac ze sklepow nie ma co stawiac

Moderator Ingolf:
    Posty zostały połączone.

ehhhh, te eventowe servy niegralem i nie bede na nich gral wystarczy mnie jeden server na ktorym gram od poczatku! A w is juz nie zaladuje chyba do konca jego istnienia po tym co sie wyprawia heheheh

Ale brawo dla tych co laduja i daj im boze aby wszystkie dodania wchodzily od razu jak i ulepszenie itemow :P 3200 SM item +4 dalej wiec trzeba bylo powiedziec stanowcze STOP w IS

Czy znowu ten beznadziejny antycheatowski program się psuje? Dziewczyna dostała bana na 4 dni na całą dużą (około 30 kont) platformę za: Korzystanie z oprogramowania zewnętrznego XD a od paru dni jedyne co robi to na kilku z tych kont stawia shopy ze "śmieciami" typu ulepki itp. Jest ona zbieraczką i podnosi wszystko z ziemi, przez co miała ich w dużych ilościach np ponad 1k klejnotów demona i wszystko to próbowała teraz sprzedać. Mimo, iż są to tylko 4 dni to i tak jesteśmy mega oburzeni, bo taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Może to wyglądać jak jakieś boty, ale do cholery... gramy prawie że od początku istnienia PL'a, więc pewnie wiele osób, szczególnie zbieracze mogą posiadać ulepki czy inne pierdaty w ogromnych ilościach. To wszystko powinno być weryfikowane, szczególnie, że ten syfiasty program już nie raz odstawił tego typu rzeczy.X(

Tez sie podepne bo podobnie jak Wy tez zbieram doslownie wszystko, co moga potwierdzic gracze z roznych gildii gdzie gralem :P

I powiem ze mam w tysiacach ulep na wlasne potrzeby ale w koncu tez trzeba bedzie sie ich wyzbyc - i co poleci banik??? bo posiadam ogromna liczbe, no prosze co to za porabany system. A team nawet nie bedzie sie chcialo grzebac we wszystkich rejestrach zeby potwierdzic ze pochodzace itemy (ulepy ) pochodza z legalnego zrodla bo jak kiedys pani "smoczyca" mnie napisala jest za duzo rejestrow by to sprawdzac i musze podac date dzien miesiac i czas co do minuty bo nie che sie jej wszystkiego sprawdzac, a na dokladke podsumowala ze w tym czasie dokonalem bardzo duzo operacji na koncie i dostalem strzala w potylice od niej az mnie rece opadly :P

Brzydko mowiac zostalem olany w mojej sytuacji naszczescie bylo to tylko kilka marmorow i pot odpalowych heh. Ale co do tego typu banow to mysle ze jest to karygodne, wiec zgadzam sie z powyzszym jak najbardziej.

Witam czy wiadomo kiedy w is pojawi się szata aury? widziałem ze byla jakoś w grudniu.. Liczyłem że może w aukcjach będzie ale no niestety nie pojawiła się.

No i na co ci ona? jak przy normalnych realiach nie ma szans na wbicie jej na max lvl 250. Przy takiej ilosci co potrzeba expa do niej to przechodzi w niektorych przypadkach wartosc kupna domu. Czyli szacowany koszt wbicia jej na 250 lvl i znikomej wartosc z niej bonusow sie nie oplaca bo to koszt ponad 226 tysiecy zlotych wydanych w is. GZ dla tych co cisna.

Wiem, w ten sposób pozbyłam się czarnych koni. Ale z myślą o przyszłości może medal szczęścia - na yang (wiem wiem zmniejszyli wszędzie) kiedyś mi się przyda. Skoro ma taki sam czas to czemu nie może być opcji stakowania?

Jak dla mnie to wszystko powinno sie stakowac w ilosci 2k i byloby mega. I obowiazkowo depo powinno byc w normalnej opcji wieksze niz jest obecnie.

Irytujące od wieków - możliwość zestakowania rzeczy które odklikało się na innych postaciach np medal smoka, dłonie krytyka i inne które jak masz na postaci to się połączy (czemu nie ma takiej możliwości skoro np. pochodzą z żelaznych pudeł albo szkat ebo?!).

Po tylu latach powinna być też opcja zestakowania medali szczęścia. Czy trzeba poczekać aż nastąpi fuzja?

tak to wtedy sie stworzy dodatkowa postac przed fuzja, a po wrzuci sie wszystkie medale szczescia i inny zlom przed skasowaniem tej postki.

obecnie medal mozna kliknac na pobocznych kontach i jaki czas minie zanim znikna ale uwierz mnie znikaja :P