Posts by m97.marwin

    Też warto zwrócić uwagę na animacje skilli postaci. Pod tym względem to szamani wymiatają. Skowyt i przywolanie odrazu wchodzą, kilk i beng 20k dmg:D Nie można tego powiedzieć o archerze, którego skille wszystkie mają długa animacje. Wczoraj zauważyłem znów manu w IS, więc nadal ludzie będą biegać jak na sh. Odpalają cięcie i są już na drugim spocie:crazy: więc archerem średnio to widzę, jeśli doliczyć do tego zbugwany auto atak + zbugowane dmg ze skilli, bo często ognista i trująca nie zadają dmg (nie, wróg nie wychodzi spoza zasięgu), jest pod nogami a tak 0 dmg. Archer zbugowany od wprowadzenia bazaru, więc już tak raczej zostanie.


    Zdecydowanie szaman i po co Ci buff, obowiązkowo 2 ofensywne. Jest coś takiego jak rosa na magię, ludzie to często biorą na dropki i już się robi kłopot. Lepszego gracza nie zdejmiesz jednym skillem, chyba jedynie nuba co przyszedł drop zbierać, czy tam yangi.

    Bierzesz np. smoka robisz mu talizman i skowyt.

    Pakujesz w gościa najpierw skill z długą animacja a potem szybka animacja dobijasz:thumbsup: Healer tak samo.


    Tym długim wywodem kończę i myślę że pomogłem xD


    Dodam jeszcze, jak masz zamiar wbijać dopalacz, to healer będzie lepszy rozwiązaniem.


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Jakby ktoś był zainteresowany zbugowanym atakowaniem z łuku u ninji to mam rozwiązanie. Zauważyłem, że przy każdym hicie z łuku ubywa nam pkt PE, w momencie gdy pilnujemy paska z maną problem nie występuje. Tzn, że nie możemy dopuścić aby pasek z PE zjechał nam do "zera".

    Mam 7k PE na mojej ninji, ładuje pierwszego skilla mam 6500 PE nie trafia. Auto atack też czasem nie trafia przy maks PE. U mnie nawet postacie dostają drgawek jak leci do nich kulka expa, w v3 wygląda to jak atak padaczki. Możliwe że co inna konfiguracja kompa to inne bugi. Pytałem ludzi to u nich nie występuje "atak padaczki" podczas expa postaci. Ninja zbugowana od wprowadzenia bazarku, nie tylko ninja zresztą. Uderzenie miecza, zasadzka też nie siada. Atak padaczki podczas expa od 2/3 tyg.

    Dzisaj otworzyłem 621 prezentów, wrzuciłem do exela. 5,15% szans na wzmocnienie, 4,34% na zmianke.

    Jak przedtem oddawałem tez miałem wiecej wzmocnien, wiec chyba jest różnica miedzy dropem wzmocnien a zmianek.

    Kamoli i bodzi nie chciało mi sie zapisywać.

    Moderator Neferet:
    Dodałam tabelkę w spoiler, żeby tak nie rozciągała strony i nie utrudniała przeglądania jej :)

    To jest jakieś nieporozumienie... GF powinien ponieść jakąś odpowiedzialność karną za sprzedawanie przedmiotów których nie udostępnienia po zakupie... Jak mam korzystać z zakupionej rękawicy jeśli w ciągu godziny przez pół godziny nie mogę się zalogować do gry...

    Niemcy zawsze mieli polaków gdzieś i nadal mają. Widać to np jak idzisz do niemieckiego sklepu, na produktach nie ma naszego jezyku, chociaz polacy to około 2% narodowosci w niemczech, trzecie miejsce zaraz po turkach. No i w metinie mają nas też w poważaniu. Byle że jako tako działa i jakis tam grosz wleci

    U mnie sprawa wyglada dzisiaj tak: 5 minut logowalnie a jak juz sie zaloguje: TWOJE KONTO JEST POŁĄCZONE.

    Kilkam anuluj, znow czekam 5 min i wyswietla sie znów: TWOJE KONTO JEST POŁĄCZONE.

    Na archerze pudłuje ognista i trująca+ dodatkowo hity. Postac stoi metr od Ciebie a tu ognista albo zatacza koło ,albo 0 dmg. Kompletnie postac nie grywalna.

    Trwa juz to 3 tydzien, no zobaczymy co przyniesie nastepna przerwa techniczna. Znajac zycie tylko "restart serwerów"

    Nie tylko z archerem jest problem. Ogólnie z łukiem, dagger też ma z tym problem (gdy chcesz bosa zlurować), przykładowo bosy nie reagują na hity z archer jeszcze może użyć skilla dagger już nie. Wiem coś o tym, niestety :(

    No masakra, jak ktos dropi w m2 na łukiem na autolowach to też co chwile sie buguje.

    Jeszcze pare updatów i hity z broni krótkodystansowej tez beda zbugowane, a wtedy bedziemy robic pvp wyzywajac sie na czacie albo pokazujac eq sb nawzajem i spekulowac kto by wygral.

    Ja tam wyłączam platformę w menadżerze, zakończ proces i elo xD Odpalam od nowa i elegancko mozna sie wylogowac.

    No chyba że to można podciągnąć pod używanie programu zewnętrznego:crazy:

    Polecam, ale na wlasne ryzyko :thumbsup:

    Czy ninja z łukiem zostanie naprawiona?

    Troche to irytuje, że strzały nie trafiaja do celu, tylko leca gdzies w bok. Tak samo skille, czasem nie zadaja dmg.

    Rozumiem jakby to wystepowało rzadko, ale co chwile?

    Od wprowadzenia bazarku zaczeły sie problemy, troche to długo juz trwa. No chyba ze bug został dopisany do długiej listy nie naprawialnych bugow i postac mozna wrzucic do kosza.

    Ja bym zrobił tak:

    -ninja z łukiem i kołczanem

    -ustawiasz 2/3 obok siebie

    -build full zr, wtedy mobki spadaja na 2 hity


    W eq +6 bedzie jakos 150 deffa, bez pkt w vital. Powinno wystarczyc