Posts by m97.marwin

To jest jakieś nieporozumienie... GF powinien ponieść jakąś odpowiedzialność karną za sprzedawanie przedmiotów których nie udostępnienia po zakupie... Jak mam korzystać z zakupionej rękawicy jeśli w ciągu godziny przez pół godziny nie mogę się zalogować do gry...

Niemcy zawsze mieli polaków gdzieś i nadal mają. Widać to np jak idzisz do niemieckiego sklepu, na produktach nie ma naszego jezyku, chociaz polacy to około 2% narodowosci w niemczech, trzecie miejsce zaraz po turkach. No i w metinie mają nas też w poważaniu. Byle że jako tako działa i jakis tam grosz wleci

U mnie sprawa wyglada dzisiaj tak: 5 minut logowalnie a jak juz sie zaloguje: TWOJE KONTO JEST POŁĄCZONE.

Kilkam anuluj, znow czekam 5 min i wyswietla sie znów: TWOJE KONTO JEST POŁĄCZONE.

Na archerze pudłuje ognista i trująca+ dodatkowo hity. Postac stoi metr od Ciebie a tu ognista albo zatacza koło ,albo 0 dmg. Kompletnie postac nie grywalna.

Trwa juz to 3 tydzien, no zobaczymy co przyniesie nastepna przerwa techniczna. Znajac zycie tylko "restart serwerów"

Nie tylko z archerem jest problem. Ogólnie z łukiem, dagger też ma z tym problem (gdy chcesz bosa zlurować), przykładowo bosy nie reagują na hity z archer jeszcze może użyć skilla dagger już nie. Wiem coś o tym, niestety :(

No masakra, jak ktos dropi w m2 na łukiem na autolowach to też co chwile sie buguje.

Jeszcze pare updatów i hity z broni krótkodystansowej tez beda zbugowane, a wtedy bedziemy robic pvp wyzywajac sie na czacie albo pokazujac eq sb nawzajem i spekulowac kto by wygral.

Ja tam wyłączam platformę w menadżerze, zakończ proces i elo xD Odpalam od nowa i elegancko mozna sie wylogowac.

No chyba że to można podciągnąć pod używanie programu zewnętrznego:crazy:

Polecam, ale na wlasne ryzyko :thumbsup:

Czy ninja z łukiem zostanie naprawiona?

Troche to irytuje, że strzały nie trafiaja do celu, tylko leca gdzies w bok. Tak samo skille, czasem nie zadaja dmg.

Rozumiem jakby to wystepowało rzadko, ale co chwile?

Od wprowadzenia bazarku zaczeły sie problemy, troche to długo juz trwa. No chyba ze bug został dopisany do długiej listy nie naprawialnych bugow i postac mozna wrzucic do kosza.

Ja bym zrobił tak:

-ninja z łukiem i kołczanem

-ustawiasz 2/3 obok siebie

-build full zr, wtedy mobki spadaja na 2 hity

W eq +6 bedzie jakos 150 deffa, bez pkt w vital. Powinno wystarczyc

Wedlug mnie to bez sensu jest wysylanie kolejnych ticketow skoro non stop sie to buguje... Poki tego gora nie ogarnie, to sobie nie pogramy, proste, jasne, logiczne... Jedno naprawili milion rzeczy popsuli jak przy kazdej aktualce...

Metin tyle kasy zarabia, a taka szopke odstawiaja. Na co ten caly hajs idzie. Wyssaja z projektu ile mozna i na koniec go zamkna- taka polityka firmy

Wywalało mi postac na bazarku, wysłałem ticketka, szyba rekacja ze strony GMów, godzinka minela, przeniesli postac. Troche sobie znow polatałem na bazarku, no i efekt ten sam, znow wywala XD, no okej, moze sie samo odbuguje i przeniosłem sie na shopka. Teraz mi wywala i główna ,i shopa. Nie wiem wysyłac kolejne tickety?

Normalnie przekładasz do eq .. jak jeszcze nie było na ch0 miliarda sklepów to przetestowałem i akurat to działa bez zarzutów .. Pozdro dla tych co są uwięzieni na bazarze ch0 :D

no tak, bo premium masz aktywne, ale czy za 2 dni wyjmiesz po wygasnieciu to juz nie wiadomo:/

Jestem ciekawy czy itemy ze depozytu sklepu premium mozna bedzie wyjąc po wygasnieciu premium XD czy bedzie trzeba polowac na kolejny sklep premium w kole zeby odzyskac itemy :D kto wie, moze dziala to jak powiekszony sklad

Mógłbym się z Tobą sprzeczać w tej kwestii.Postać 105 lvl Vs CZITER. 30k pż + po niecałych 2 sekundach czasu zostało zjechane do 0 PŻ

0717_171423.jpg?width=978&height=613

No dobra, takiego czegoś jeszcze nie widziałem. To chyba jakieś inne cheaty niż bob. Pisałem co ja widzę, zawsze metki długo są zbijane przez bociarzy. Może nie liczni mają jakieś inne cheaty.

To co widziałem na Evencie Wielkanocnym raczej przeczy twoim teorią xd Myślisz ze boty nie latają w eq +9 ? Owszem latają tylko ci bardziej się kryją niż postacie z M1,m2 czy Orki

Jak nie przeczę swoim teoriom. Znam metina, wiem jak dzialaja boty i mowie jeszcze raz, zaden bot nie zbije metka szybciej niz gracz. Boty nie mają eq, gracze mają-to ich przewaga. Wiadomo jak postawimy gracza i bota z tym samym eq, bot zbije szybciej, na waithacku wyciska wiecej hitow i tyle. DMG nie moze sobie podniesc. Co do eventu wielkanocnego pewnie szukales metinów, nie znalazles i stwierdziles-"znów boty wybijaja", nie, to zazwyczaj gracze wybijaja ich respy. Zapisza sobie ich godzine loguja i wybijaja. Wracajac do botów w eq+9- moze znajda sie takie jednostki, ale pewnie nie wiele. Ktory bociarz ryzykował by strate lepszego eq.