Posts by JackReacher

    Ja tam expiłem wp na metkach mając 45 na wiatr z mityczną mat alchemią, bez bufa, bijąc po 20k w metka z kryta. Nie było najmniejszego problemu z expieniem, jedynie czasem gdy rozwaliłem metka, a było dużo druidów w około to wtedy ciężko było uciec nie padając - ale to kwestia dobrej taktyki.
    Co do bodego to full abs żywioł + (30+) do pż też da radę - tyle że z bufem

    Przecież nawet patrząc z logicznego punktu, to dużej wybija się moby niż oni robią całą hydre...
    Geniuszem być nie trzeba, no ale czego my oczekujemy od naszych wolontariuszy, lepiej zgłosić jako spam i po problemie.

    1) od poczatku nigdy sie z tym nie spotkalem, u mnie dziala dobrze (brak minimalizacji??? nagraj to)

    2) wywala kiedy za szybko po wpisaniu hasla klikasz enter (otwierasz dozo), poczekaj 2-3 sekundy jak przy kupnie potek

    3) tu sie zgodze, nie ma czasem wszystkich przedmiotow jednak jak chcesz w te miejsce cos polozyc wyskakuje napis "ten ruch jest niemozliwy"

    4) tez nie wiem, gram na jednej platformie

    Sam sobie odpowiedziałeś na podpunkt 1, podpunktem 4.
    Dość często zdarza się tak, że grając na kilku platformach, gdy włączysz clienta metina z jednego konta gf1 nie ma możliwości przelogowania platformy gf1 na platformę gf2 -> rozwiązaniem tego problemu jest mg lub po prostu musimy odpalić jeszcze raz tego clienta metina (z platformy gf1) po czym możemy już zamknąć/wylogować platformę gf1 i zalogować się do platformy gf2... Jest to dość uporczywe

    Nie wiem czy te eventy to fake czy nie, ale wychodzi na to, że są one w ramach przeprosin za ostatnie fale banów - więc powinny one dotyczyć graczy, którzy na tym ucierpieli.
    Jednakże Ci, którzy ucierpieli najbardziej, czyli zostali niewinnie zbanowani w marcu ubiegłego roku (tak to już przeszło rok) nic z tego nie będą mieli bo nadal ich konta za pomocą, których mogliby wziąć udział w tym oto maratonie eventowym nadal są zablokowane i ni ciula nie wiadomo co dalej i kiedy w ogóle nastąpi jakiekolwiek dalsze działanie w sprawie uniewinniania postaci.
    Super te rekompensaty w postaci eventów - szkoda tylko, że nie dla tych, którzy ucierpieli najbardziej...
    Zyskają jak zwykle Ci co w dupie mieli nasze alerty oraz wmawiali nam, że kłamiemy pisząc, że otrzymaliśmy niewinnie bana.
    Event ten powinien tylko i wyłącznie dotyczyć postaci wcześniej niewinnie zbanowanych z ostrym nadzorem GM'ów czy przypadkiem w gronie tych postaci nie ma chamsko dropiących botów, lub po prostu powinniście się wstrzymać z tym eventem aż całkowicie sprawa z banami zostanie rozwiązana i każdy kto niewinnie został zbanowany, będzie mógł w nim normalnie uczestniczyć...X/


    Moderator Canhide:
    Podmieniłem na grzeczniejsze słowo.

    Czyli co ? Cieszyłem się, że w końcu coś w tym kierunku zostało zrobione, że podjęliście pewne działania, że moje konta do odbierania medali zbanowane rok temu zostaną mi zwrócone. No ale teraz to mam mieszane uczucia, skoro boty też zostały odbanowane i do tego dostaną dopalacze to to będzie tragedia...
    Nie dość że będą mieć full odpał, wierzchowce, pety to na dodatek dacie im możliwość upłynnienia tego co wydropią w ekskluzywny sposób jakim jest shop online. Żebyście się teraz choć przez parę dni zmobilizowali i wytępili większość tych robactw to jeszcze pół biedy, no ale znając wasze zapały i możliwości, wolę nie myśleć nawet jak to się skończy, a nawet przemyślałbym jeszcze raz te nagrody i jeżeli chcecie je już w ogóle dawać to dałbym coś co by ucieszyło, a niekoniecznie sprzyjało by botom. BA! nawet wstrzymałbym się z nimi na czas stworzenia nowego zabezpieczenia i dopiero wtedy był je rozdał. (Czekaliśmy rok, więc kwestia kilku miesięcy dla dobra graczy by nas nie zbawiła, co więcej myślę, że Ci uczciwi obeszli by się nawet bez tych nagród, byle by tylko odzyskać konta/ oczywiście pety jak najbardziej do ożywienia, bo wątpię, żeby boty śmigały z petami ).
    Co więcej nie chce mi się wierzyć, że nie ma widocznej różnicy w danych CB między postaciami, które bez wątpienia bociły - a tą, która grała normalnie, a mimo to też została zbanowana. Jednakże to już chyba lenistwo z waszej strony lub po porostu był to tak gigantyczny błąd CB - że naprawienie go ręcznie oznaczało by zamknięcie projektu lub kilka dobrych miesięcy pracy za free.

    Moderator Canhide:
    Umieściłem wiadomość w spoilerze.

    A z jaką minutą respią się metki wielkanocne?

    W tym właśnie tkwi magia tego eventu, sam spróbuj wyłapać dokładny resp jajek na każdym z kanałów aby móc wybijac jajka zaraz po respie. Prześpisz 5 min po respie i 80% jajek jest już wybite, ot cały czar tego eventu - więc nie liczyłbym na gotową odpowiedź co do sekudny i kanału ;)

    Podziwiam za wytrwałość, lecz dziwię się, że po kolejnym takim kabarecie zagranym przez GF nadal gracie. Sądzę również, że większość banów była nałożona prawidłowo, a część z graczy tu piszących o swojej niewinności ma sporo za kołnierzykiem ukrytego brudu.

    Mogli by na sam koniec (o ile polecą te unbany) przedstawić statystyki ile osób niewinnie zostało zbanowanych, a ile faktycznie na to zasłużyło, jednakże są to tylko marzenia ściętej głowy, gdyż w życiu nie dowiemy się na jak wielką skalę był to błąd - sami dobrze wiemy dlaczego.

    Na tą chwile zaimponowaliście mi tym oświadczeniem, mam nadzieję, że na tym się nie skończy. Jednakże po tylu przejściach, po pluciu nam w twarz gdy próbowaliśmy wam sygnalizować, że coś jest nie tak z CB, po nazwaniu nas cziterami przez samego CoMa - nasze podejście, ludzi pokrzywdzonych raczej nigdy się do was nie zmieni. Jeżeli faktycznie okaże się, że mieliśmy rację to te wszystkie niedowiarki chyba usuną konta z forum. Ile złego musiał wyrządzić CB żeby w końcu ktoś z wyżej postawionych ludzi się tym zainteresował - tragedia.
    Jednakże wyczuwam tutaj rozwiązanie tej sytuacji po łepkach. Coś w stylu, napiszmy, że faktycznie coś było nie tak z CB, ludzie się ucieszą, a następnie napiszemy, że błąd ten nie był wielki i Ci co mieli zostać odbanowani, zostali odbanowani (fikcja), a reszta nadal bez zmian - i sprawa zostanie zamieciona pod dywan - jak zawsze...

    Czyli co ? Na ta chwilę CB został wstrzymany i zamierzacie go testować czy poprawnie działa ? XDD

    Jak zwykle wszystko w czas i oczywiście wspomnieliście tylko o tym, że zerkniecie tylko na zmiany CB, które zostały wprowadzone do niego dopiero w tym roku, a co za tym idzie poprzednie fale banów już nie będą rozpatrywane ponieważ wtedy tych aktualizacjii nie było więc CB działał poprawnie ? XD

    Pobanujcie wszystkich, zamknijcie to śmierdzące bagno - nie róbcie ludziom nadziejii na jaką kolwiek poprawe.

    Będziecie supportem dla botów, bo jak widać na filmiku to one jako jedyne mogą sobie bezkarnie i bez obawy o bana grać...

    Siema,

    a czy warto peta typ 5 trzymać powyżej 800dni żeby mieć jak największy PŻ ? Bo w sumie typy 5 mają losowe skoki ale czy w miarę wzrostu dni życia te przeskoki rosną i się w jakiś sposób normują czy nadal są losowe ?

    Nie normują się, dalej są losowe ale o zwiększonych przeskokach.
    Normalnie masz przeskoki z przedziału 0.1 - 0,9
    Po 800 dniach 0,8 - 1,7