Posts by Kaniqaret

    tak, item przywiazany możesz wrzucić na inna postke przez depo. Dodam że np. Możesz sobie wrzucić trans na przywiazana bron.

    No ja na ninja wbilem 96 i skonczylem nia gre. 55 (u mnie 56) wydaję mi się najbardziej odpowiedni do takich zabaw.

    Miałbym jeszcze kilka pytań do Ciebie w temacie heallera bo nigdy nim nie grałem na niskim lvl, mianowicie :

    1. Czy jest duża różnica w dmg, między antykiem a jesionkiem, np. przyjmując że mają podobny % um.?

    2. Jak już szukać broni to nastawić się na duże um, np 20% czy przypuśćmy um 8-10 + 10 na ludzi? (Wiem, że łatwo nie będzie, ale jestem dość wytrwały i chciałbym fajnie zrobić tego szamana 😎)Więc co lepiej się sprawdzi?

    3. Oprócz alchemi, boczka, szarfy, full na ludzi co może jeszcze zwiększyć dmg? Nie licząc oczywiście lizaków itd. Co daje dokładnie ten bon w 6/7 "niski ranking"?

    4. Jakbyś miał jeszcze jakieś wskazówki dotyczące heallera chętnie wyslucham :P

    1- Testowałem kiedyś antyka um 13 +10l vs wachlarz na 55lvl 10L i wachlarzem biłem więcej.

    2- Tego ci nie powiem, healer ma taki rozrzut dmg na skilach że raz walniesz w kogoś 15k a innym razem 20. Ja używam wachlarzy na 50/55lvl bo mam tam 3x Kd. Nie ma sensu tak bardzo patrzeć na to dmg

    3- Int/Zreczność, % luda w 6i7b

    Niski ranking testowałem jeszcze na ninja, i wyszło mi że daje ponad 5% dmg (gdy nie mam silny w szafirze na dana klase) i 8% (gdy mam silny w szafirze), wiem dziwne to ale wtedy testy mi mówiły same za siebie.

    4- robiąc taka postać 2xp bardzo ją ograniczysz, moim zdaniem 3xp to podstawa by się dobrze bawic, szybkość zaklecia ze zwinki+odpał i bijesz skill za skilem.




    Co do żywiołów to podobno dają dmg, sam bede teraz maxował zywioly w broniach, talik itd. Ale o dokładniejsze wyjaśnienie trzeba pytać "Topki" bo to troche skomplikowane.

    nie, nie działa. Ale dmg się poprawił od tamtego czasu i teraz z przywolania 54k, mysle ze z dopalaczem na p i nakladka 10l przekrocze 60k.

    A co do filmow z szamana to moze cos w weekend wrzuce

    healer mocniejszy, mniej ludzi ma szafiry na szamanów itd.

    W szamanie dobre jest to ze z dobrym rubinem (duza wart. Ataku) idzie kogoś zahitać jeśli nawet ma sporo na magie.


    dostępność eq na ninja też jest bardzo ograniczona i chodzi mi o konkretne itemy.

    Jeśli z magicznym atakiem szarfa to z klingą, lecz to nie ma sensu- lepszy fenek. Sam przed healerem grałem daggerem - fajnie się grało.

    U daggera trzeba głównie polegać na szyciu z mocniejszymi przeciwnikami. Chmurka ma moc, lecz ten jeden skill który się dość długo ładuje nie wystarcza, wiec gdy ktoś ma dużo abs to trzeba sobie pomagać hitami.

    Healer bije skilami jak z karabinu, dodatkowo gdy ktoś ma sporo abs można ubrać jesionka ze sporym sr i też hitać.

    Najoptymalniejsza postać i najlatwiejsza do ubrania to sura bm -eq tanie, łatwo dostępne i co najważniejsze Ochronka. Wydaję mi się ze bm w walce 1vs1 nie ma sobie równych.


    Wszystko zależy od budżetu, taki bm na matówce zjada takiego daggera który miałby full na magie+kostiumy. Na daggera potrzeba więcej (6 i7 wartość+ rubin znako+)


    Ja gram aktualnie healerem 56lvl i jest spoko, problem jest w dostępności eq.

    mierny zarobek. Już lepiej zrobić 5 postaci na cory i robić je codziennie + dropic cos podczas eventów tak jak np teraz proroki.

    Eq na ogien (chociaz przy np wp 55 mityk mat nie potrzebny abs na ogien) i expic ludzi w v3.

    Na mapach 90+ jedyne co to sobie pelki mozesz dropic.


    Jak mialem ninja 55 to dobrze tez szedl drop piaskow kwarcowych, schodzily wtedy po 30-35kk dość fajnie. A dropiłem ich 5-7 w godzine (łapka las+is) ale jak to teraz wygląda to nie wiem.

    najmocniejszy mental to byl Roolys 55lvl ktory duchowym bił ponad 100k w pustą postać xd

    Ja od niego wtedy gdy grałem mentalem przy mityk mat i 70% na 2reke dostawałem 11-15k z duchowego.

    Tyle że żeby zrobić takiego mentala to potrzeba worka won.

    Przy mityk macie +60luda możesz się spodziewać dość zadowalającego dmg na poziomie 25k w pustą postać ( bez odpałów)