Posts by kucharx2

    ta gra niestety staje sie niegrywalna, cooldown na hydre ktora niedawno miala boosta, zbugowaną zreszta bo co dwie/trzy hydry wywala postac na przylądek miedzy falami od tak... albo na sekunde za ster i komunikat "warp to xxx" bo przez lagi kolejna fala sie ladowala z 30 sekund zamiast sekundy. Sami chyba chcą tą gre wykończyć

    albo mi się wydaje, albo nagle serwer zaczął gorzej działać. Mapa po teleporcie lub na dungach gdzie zmienia się piętro ładuje się tak długo ze postac wywala. Nieraz przez to wywala postac przed dungeon. Zauważył ktos cos podobnego? jak by maszyna z serwerem nagle stała sie o połowę słabsza

    niech ktos powie co niektorym szkodzi te logowanie? strach przed banem na wiele kont? :D

    w sumie to byly przypadki gdzie nieomylny cheatblocker zbanowal tysiące niewinnych graczy w jednym worku razem z bociarzami i co sie okazało po kilku miesiacach konta odbanowane wraz z przeprosinowymi przedmiotami także rozumiem obawy tych juz raz czy dwukrotnie zbanowanych za nic...

    ale wy jesteście ociężali umyslowo w tym gfie... odpala sobie ktos 2 konta, main i buffke i idzie na yohare, po tp wywala jedno konto to odpala od nowa. Ta postac zawiesza sie z reka w gorze to niestety menager, zamyka klienta i odpala 3 raz to samo, no i w koncu sie udaje ale spot zajety wiec zmiana ch na obu postaciach iii... komunikat ze nie mozna uruchomic klienta uruchom ponownie czy cos w tym stylu wiec odpala od nowa 2 konta ale.. niestety ten ktos uruchomił zbyt duzą ilosc kont w krótkim czasie wiec zrestartuje sobie router wedlug instrukcji pana wyzej, co oczywiscie nic nie da i poczeka sobie te 4-5h az sie uda zagrac hah.. dno porażka i tak dalej. Bezmyślność tych ludzi mnie przeraża

    trzeba przyznac ze po tej dzisiejszej aktualizacji widac wyraznie lepsza optymalizacje, mniej lagow itp. Wlasciwie to stan gry wrocil do normy z przed kilku tygodni, metin poprostu nie ssie juz 100% procesora ale zmiana napewno na plus, zapewne naprawa czegos uwalonego podczas poprzednich przerw

    dokładnie metiny respią sie w miejscach niedostępnych dla graczy, czasem odwracajac kamere można zauważyć metina wielkanocnego na szycie gory na samym koncu mapy gdzie sie wjechac nie da. Ciekawe dlaczego nie zmieniono respow tych metinow przez tyle lat. Jutro przerwa a wiec metiny zostana zrespione na nowo, na kilka respów naprawi to problem

    mój klient gry wygląda tak, nmie mam aktualizacji do pobrania. Jakieś pomysły Art ?

    buJpWg2.jpg


    a jak po 10 minutach wyskoczy przycisk graj to klikam go i nie ładuje się okno metina a wyskakuje "w grze"

    mialem to samo jak gf zablokowal adesy ip multimedii i upc :p przeszło po jakis 12h. Tyle ze ja nie moglem wejsc nawet na forum metina, support ani strone gf

    powiem wam tak: tak sie zlozylo ze wczoraj zdałem sobie sprawe, ze mam nagrane wszystko co robilem dzien przed banem, czyli stworzenie 4 konta zalozenie na nich postaci i przekazanie im yang na kolczan. Dalej relogi zeby ten kolczan kupic, nastepnie podroz do mikolaja po bambi itp droga na spota i wlaczenie autolowów. Po 20 minutach klikanie "c" na kazdym z kont i ladowanie punktow w wita. dalej do okolo 3:30 konta zbieraly skarpetki, 2 ninje z 4 zginely przez błąd w postaci strzelania w wilka gdzie nie otrzymywal obrazen i logneło je do m1 ( dwie ninje w tym samym czasie mialy ten sam blad) dalej do okolo 4:20 dwie postacie juz bez bambi dalej bily moby na spotach lukami. okolo godziny 8:20 kazda z postaci pobieglem do mikolaja odebrac prezent i kazde z kont po kolei zostalo wyłączone przez "wyjdz z gry" i od tej pory nagrywanie sie zakonczylo gdy wyłączyłem komputer. 40 minut pozniej zalela sie przerwa. Myslicie ze odpisali, czy moge im gdzies udostępnić ten dosc dlugi filmik? odpowiedz standardowa, uzywalem niedozwolonego oprogramowania i moge sie bujac...

    odbanowali konta gdzie byly ładowane smy, wyszly nowe serwery i chcieli tam wypchnac ludzi.zbanowali za duzo ludu, nawet tych co kupe kasy w isa słali wiec ich odbanowali. Reszta nie laduje isa wiec albo idzie grac na nowy serwer ( bo na starym akurat przypadkiem tak wyszło ze wylaczyli nowe konta) albo moga opuścić metina - przecież nie ma z nich pozytku a jedynie obciazaja te przedwojenne serwery. Tyle

    niby zwykly restart serwerow bez zmian w grze a jednak itemow przesuwać sie nie da w eq ani kupic potek...sorry za 10x "zmien postac" sie da wiec wszystko gra :D moby tez pewnie silniejsze o 1%, za tydzien kolejny procent i tak dalej..

    przycztytaj caly post, nie pisalem nic o kickaniu czy lagach:crazy:..ip z multimedii i upc mialy bloka i nie można bylo grac ani nawet wejsc w zadna stronę od metina (wiki, forum, gamefroge.com itd) kazda inna strona internetowa dzialala a tak dla Ciebie w czasie kiedy metin nie dzialał gralem w csa z pingiem 4-6. Moglo byc to spowodowane np atakiem na jakis serwer gf przez adres ip tych dostawcow a w konsekwencji poszedl blok dla wszystkich adresow ip. Elo

    nie wina komputera, i7 7700k i gtx 1080 ani slabego internetu (600mb/s)... juz sprawa wyjasniona, wina dostawcy internetu (multimedia/upc) takze ekspertom dziekuje za opinie zupelnie nietrafione :) takiego komputera czy predkosci pobierania pewnie na oczy nie widzieli ale "nie znam sie ale sie wypowiem" :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

    Witam, wczoraj od okolo 17 mialem odpalone 2 klienty na autolowach, jeden ustawiony tylko na wstawanie, druga postac biła. Około północy mialem zamiar kliknac miksture na 3h expa ale oba konta byly juz wylogowane i przy robie zalogowanie "blad laczenia z serwerem". Reset gameforge i mam pustą platformę bez mozliwosci wyboru konta itp całe pole z reklamami i opcjami puste... Dalej na komputerze stacjonarnym nie dziala strona forum metin2, gameforge, nie da sie nawet pobrać klienta nowego. Inne strony działaja, internet jest. reset routera nic nie dal tak samo jak reset komputera. Zostawilem na noc i platforma sie zaladowala ale zamiast pezycisku graj jest zainstaluj - oczywiście zainstalowac sie nie da, ani wskazanie folderu z grą nic nie pomaga, relog z platformy na inne konto i znowu pusta platforma. Miał ktos podobny problem?

    dal na zmien postac przez przypadek biegnac do straznika bo zniknal na.. moze 15 sekund i wrocil odrazu spowrotem i pobiegl do tego straznika bo po chwili stal juz na ognistej ziemi ale zmienil. postac juz po odebraniu skrzynki wiec moze to być powodem