Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • A może rozwiązaniem problemu byłoby pisanie ceny w wonach innym kolorem? Rozwijając myśl 0 won - domyślny, obecny kolor a cena większa od wona wyświetliła by się np na niebiesko

  • Mam pytanie z innej beczki. Jak do szarfy 10% wrzucę brońke, to przy ulepszaniu szarfy bony się zwiększą, czy będę musiał ponownie dodawać broń? Dodatkowo, jeśli broń ma kilka bonów, czy te bony też zostaną dodane do szarfy?

  • Mam pytanie z innej beczki. Jak do szarfy 10% wrzucę brońke, to przy ulepszaniu szarfy bony się zwiększą, czy będę musiał ponownie dodawać broń? Dodatkowo, jeśli broń ma kilka bonów, czy te bony też zostaną dodane do szarfy?

    Tak, zwiekszają się i tak mozesz nawet dodać do szarfy 6/7 bonus oraz żywioł :)

    :love:

  • Mam pytanie z innej beczki. Jak do szarfy 10% wrzucę brońke, to przy ulepszaniu szarfy bony się zwiększą, czy będę musiał ponownie dodawać broń? Dodatkowo, jeśli broń ma kilka bonów, czy te bony też zostaną dodane do szarfy?

    Ale nie rob tego z szarfa 10% wrzuc do 19% kupisz taka w cenie mixa czasem.

  • masz jasno napisane ze skrzynie sa tylko w ofercie IS
    walentynki 2022

    5 - 6 lat temu jak ostatnio gralem dropily z kamieni metin. W tym czasie gra sie bardzo zmienila i nic dziwnego, ze korzystam z wikipedii na miejscu pierwszym.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • Ascoran

    Uprzejmie donoszę o oszustwie "na 8won" które wygląda jak 0 won

    powinien być za to ban bo to normalne oszustwo które jest prawnie ścigane!


    Dlatego dobrze jest używać szkła handlu. Często widzę KU Aura albo innego typu itemy które mają przedrostek 8 wony zamiast 0

    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

  • Nie za nic, tylko za logowanie zbyt dużej ilości kont. Ja znów chciałem z tomboli wszystko wyciągnąć i cyk czerwony pasek jak po wywiadówce xD

    Mój przypadek próba logowania 4 kont z platformy = uzywasz oprogramowanie zewnętrzne = botujace metina .

    Nagroda za odczytanie logów z kont prze GF i PL ban na platformę i komputer na który nie mogę się na żadnego metina zalogować przykre ale prawdziwe.

  • Logowanie do gry trwa - TP na inne mapy TRWA - gdy postać pojawi się np w m1 , żeby ruszyć z miejsca należy odczekać około +/- 30s - znajomych brak - po otwarciu dozorcy zamyka clienta xD Auuuu

    giphy.gif

  • Logowanie do gry trwa - TP na inne mapy TRWA - gdy postać pojawi się np w m1 , żeby ruszyć z miejsca należy odczekać około +/- 30s - znajomych brak - po otwarciu dozorcy zamyka clienta xD Auuuu

    Cóż muszę się zgodzić. Jedyne co ciśnie mi się na usta to OSTRA REKOMPENSATA za tą BŁAZENADĘ. Stroje lecą, is leci, postacie stoją i kto nam za to odda? Art

    A co z ludźmi co kupili pro itemy a je usuneliście? Ani itemów ani kasy xD ?

    Strach kupować coś fajnego bo się okaże że wytworzone na bugu. Tym się nikt nie zajmie tylko zepsutym ISem. Forsujecie dobrowolny zakup ISa a korzystaćsię nie da bo gra to stopklatka

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Czy ktos jeszcze ma podobny problem jak ja? Skonczyl mi sie sklepik PREMIUM podczas trwania restartu i nie mogę odebrać przedmiotów ani yangów.

    Też tak miałem. Kupienie sklepu premium nic nie da więc nie kupuj. Mi pomogło odebranie przedmiotów na przylądku (pewnie na innej mapie też)..

  • Kilka dni temu pytałem o ofertę Koła Miłości, ale dostałem zapewnienie, że brak informacji o tym, aby je oficjalnie ogłosić w osobnym wątku. Zapytam jeszcze o jakiś pewny termin zakończenia i jeśli uzyskam dokładne potwierdzenie to dam znać w tym temacie. :thumbup:

    Wysłałem zapytanie, ale nie otrzymałem dotychczas odpowiedzi. Jednak biorąc pod uwagę inne informacje jakie posiadam śmiem podejrzewać, że Koło Miłości zakończy się znacznie wcześniej. Uwaga, to tylko moje spekulacje, nic pewnego. Proszę się tym absolutnie nie sugerować na 100%. ;)

    Pytałem, możemy spodziewać się odpowiedzi na ten temat jutro.

    Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Zmian żadnych w ofercie w związku z przerwą techniczną nie zaplanowano.

  • Czy komuś jeszcze nagminnie wywala konta z gry? Np podczas robienia meley? Wywala mi regularnie konta od rana i najlepsze, że logując się od nowa zrobił się bug na platformy.

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Art Co z naprawa platformy logasz 1 konto grasz spokojnie chcesz zmienic ch i co blad zaloguj gre na nowo odpalasz config i juz mozna logac potem zmiana platformy i znowu ten sam cyrk az [CIACH] to . Reset kompa robisz bo lagi niesamowite na grze jak wczoraj na zodiaku skraszowalo all konta tak ze trzeba bylo nowe logac i to na samym bosie i w piz nie udalo sie zbic ale trudno napraw ten syf z platforma bo zenada jak an 21 wiek ta gra lepiej chodizal w 07 roku gdzie logowalo sie 7 mil graczy niz teraz przy tylu co sie loga.



    Nie oszczedzajcie na serwerowni !!! [CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure i flood.

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

    Edited once, last by Canhide ().

  • [*]] [*] [*] łączę się w ból z tymi którzy zakupili owe przedmioty X(


    a pozatym Art czy rekompensaty związane z kasacją będą tak samo wartościowe jak przedmioty kupione czy tez tylko będą wypłacane na oko (w których jak wszyscy wiedzą) w których macie zeza :rofl:


    Art Co z naprawa platformy logasz 1 konto grasz spokojnie chcesz zmienic ch i co blad zaloguj gre na nowo odpalasz config i juz mozna logac potem zmiana platformy i znowu ten sam cyrk az [CIACH] to . Reset kompa robisz bo lagi niesamowite na grze jak wczoraj na zodiaku skraszowalo all konta tak ze trzeba bylo nowe logac i to na samym bosie i w piz nie udalo sie zbic ale trudno napraw ten syf z platforma bo zenada jak an 21 wiek ta gra lepiej chodizal w 07 roku gdzie logowalo sie 7 mil graczy niz teraz przy tylu co sie loga.



    Nie oszczedzajcie na serwerowni !!! [CIACH]

    Zapomnij nie traci GF tylko ty czyli czyt. "mało istotne"


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowaną treść.

    Edited once, last by Canhide ().

  • a pozatym Art czy rekompensaty związane z kasacją będą tak samo wartościowe jak przedmioty kupione czy tez tylko będą wypłacane na oko (w których jak wszyscy wiedzą) w których macie zeza :rofl:

    Z tego co Dennis wczoraj wieczorem napisal to ze w poniedzialek oddadza itemy oraz powody przedstawia dlaczego itp

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • IS się popsuł. Aukcja mimo zapowiedzi 1:10 włącza się o 2 h wcześniej. No i nic nie można zrobić teraz w IS-ie.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • [CIACH] Ta gra jest darmowa. Żaden przedmiot z gry nie należy do Was. Nikt Wam nie każe kupować sm. Jeżeli gra Metin2 nie spełnia Waszych oczekiwań to w nią nie grajcie. Jest wiele gier na rynku w które możecie grać bezstresowo:D:


    Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

    Edited once, last by Canhide ().

  • u was też po ostatniej aktualizacji nie chce sie odpalić klient metina? w sensie pojedynczy się odpalić nie chce, jesli wybieram dwa na raz to się odpala po 5 min i najczęściej w obu mam komunikat brak odpowiedzi a później nie można otworzyć klienta gry... i troche taka ruletka czy się gra odpali w 30 min czy nie xD

  • u was też po ostatniej aktualizacji nie chce sie odpalić klient metina? w sensie pojedynczy się odpalić nie chce, jesli wybieram dwa na raz to się odpala po 5 min i najczęściej w obu mam komunikat brak odpowiedzi a później nie można otworzyć klienta gry... i troche taka ruletka czy się gra odpali w 30 min czy nie xD

    To też był mój problem. Na szczęście udało mi się to rozwiązać, trochę poczekając. Wiele razy usuwałem i ponownie instalowałem grę, restartowałem router. Spróbuj, może ci się uda.:)