Posts by matel

    I tak GF nas ciagle dy.... ze wszystkim.

    Szklo handlu powinno dzialac na kazdej mapie tak jak i sklepik premium placimy za to a korzystac mozna tylko na bazarku to jaki ses tego.

    Usuneli niby boty a sami wprowadzaja to samo co robia boty tylko ceny z kosmosu daja jak to na niemca przytsalo pazernosc

    Bugi od 14 lat te same a ci inzynierowie z Gf dalej nie potrafia naprawic tego Troche techniki i sie czlowiek gubi heheheeheh

    Art wywalone na graczy to co pisza mowia mu liczy sie tylko to co niemiec powie nie spolecznosc i nic nie przekazuje dalej

    Bany najlepsze odpowiedzi na kopiuj wklej

    Pomoc od suportu Odp wszystko jest oki oni nie widza problemu heheeh


    Is panie serwery nie czynne odrazu naprawione w 10 min :}


    Czas uciekac z tej gry bo nic wiecej sie nieda jak tylko to zrobic

    Art taka propozycjia skoro placimy za szklo handlu i sklepik premium to zrobcie to tak abysmy mieli dostep do tego z kazdego miejsca gdzie jestesmy aby np kupic ze szkla cos czy wystawic na sklepiku jak jest wystawiony bo po co placic za cos co tylko na mapie handlowej jest dostepne

    a co ma art do platformy czy aktualizacji? on moze maxymalnie wyslac twoje oburzenie niemcom

    Niech zglasza ile wejdzie moze wrescie napraiwa to a nie tylko w isa a by kase ladowac a grac sie neida bo jak nie lgai to platforma mamy 22 rok gdzie taka gra powinna chodzic bez buga laga przy takich mozliwosiach jak teraz mamy ale po co jak lepiej tylko kase ciagnac a z reszta niech sie gracze mecza

    Art Pytanie kiedy naprawicie ten syf ?


    Klikasz szarfe wywal gre

    Klikasz alchemie wywala gre

    Dobiegasz do postaci spowolnie nie wiadomo skad za tym idzie lag nno i ded

    Dedasz podnosisz sie niesamowite spowolnienie mimo iz mane na chodzenie pełna moby wla 5x i ded

    Ciecie z siodla moby wala po 7x odrazu

    Odbicie zbugowane za duzo odbija nie oplaca sie go uzywac

    Bicie metkow na yohara tyrzeba bokiem ustac nieraz aby hp zwracalo <przynajmniej ja tak mam , tak jak i bosy >

    NNo na instancji wbiegasz w spota jeszce moba nie udezysz nie wiadaomo skad nno i gleba bo trzyma tyle co na zodiaku az cie nie ubija


    Nie wgrywajcie nowych nie potrzebnych aktualizacji tylko pod is tylko naprawcie stary syf z ktorym zmagacie sie juz 14 lat

    Art proste pytanie czemu zanizyliscie drop niektorych itemow z bosow metinow przed przerwa sypalo sie jak glupie po przerwie 10h bicia metkow i drop ku poty i 1x kd oczywiscie rekawica z isa rekawica na 3h bonus reliktu 7% na drop . Przed przerwa z metka 3x kd ku ulepki itp tera bieda tak krecicie graczy aby tylko do isa siegac ?


    Nalozylem obydwie mozliwosci.

    Karta to cena widoczna z tobolka a dolny wiersz ze szkla handlu.

    tego nie rozumiem co za glupiec daje sie anbrac na to toc widac ze np aura jest wystawiona za wony i yangi a na szkle aury sa na ostatniej stronie bo najwieksza cena to jak sie dac nabrac na to ?

    Art Co z naprawa platformy logasz 1 konto grasz spokojnie chcesz zmienic ch i co blad zaloguj gre na nowo odpalasz config i juz mozna logac potem zmiana platformy i znowu ten sam cyrk az [CIACH] to . Reset kompa robisz bo lagi niesamowite na grze jak wczoraj na zodiaku skraszowalo all konta tak ze trzeba bylo nowe logac i to na samym bosie i w piz nie udalo sie zbic ale trudno napraw ten syf z platforma bo zenada jak an 21 wiek ta gra lepiej chodizal w 07 roku gdzie logowalo sie 7 mil graczy niz teraz przy tylu co sie loga.



    Nie oszczedzajcie na serwerowni !!! [CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure i flood.

    gościu nie wszystko od razu, co ty myślisz ze zaczniesz grę od zera i po dwóch dniach zarobisz na kupon 50sm żeby mieć na rękawiczkę z isu?
    jak widzę to pisanie o to ze nie ma dropu bez lapki z isa to powiem ci tylko jedno - sugar jakoś potrafi sobie dropnac to co potrzebuje bo gra regularnie

    nie kazdy gra 24/7 jak ty czy inni maja zycie prywatne rodziny i wchodza sie tu pobawic odpoczac z checia pogrania w ta gre a nie caly dzien siedzisz a ty 1 ku dropniesz tak jak i odlamki bez isa 3h roboty z isem 15 min wiece nie [CIACH] mi tu glupot ze da sie bez isa grac i ze nikt nie kaze ci ladowac bez isa niema gry ale widac lubisz bronic GF to nagroda dla ciebie juz jest szykowana dostaniesz 1 hekse heheh


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudowulgaryzm.

    mówili o tym tu i na discordzie setkę razy, aukcja jest na cały klaster, jak sprzedasz 500 nazarow za 1600sm to jesteś do przodu 30k pln, czego ty gościu nie rozumiesz

    500 nazarow za 60 dni po 1600 sm 30k pl mowisz a niech dadza bez aukcji 1000 tysi nazarow po 1600 tez zejdza i ile sa do przodu? czego nie rozumiesz kazdy chce to mniec min na 2 kontach jak soluja bosy czy bija po 2 osb serio jestes tak nie myslaca osoba ?

    ale skoro aukcjia jest na polsce to polska a nie inny serw to co jak aukcjie sa to na wszystkich serwach jednoczesnie i np 500 itemow na sprzedaz jest na 5 serwerach tylko to gdzie logika i zarobek ? tracili by jak nic

    To masz logike GF tak samo jak szaman smok byl postac magiczna za duzo byl ze skowytu zrobili postac fizyczna dziekuje do widzenia wachlaze cale eq poszlo do smieci bo trzeba bylo robic dzwonki i inne eq tez byl placz lament i jakos gracze zyja a tak nie bedzie farminia na yohara bo wyobrazasz sobie jak wejdzie ci taki na astrola i nachmurke go wali jaki profit z tego ? na 8 kont co chwile i ubicie bosa w 1 sek

    To, że są na rynku. Więc nie gadaj o zapotrzebowaniu, bo na rynku są i to tańsze niż sam kupon SM.

    ExTaza Ja to widze szkoda dyskusji z takim L9LK widac czlowiek GF hehehe nie wytlumaczysz ze go dy... w d... taki to ci pow raz w d.. to nie p... i dalej sie daje robic :}


    Jak ktos taki slepy niech przejrzy na oczy sam i zobaczy pomaranczowa aukcjie i wszystko wiadome.


    1 wprowadzenie waluty won tego samego dnia na aukcji pomaranczowej pojawilo sie z 15 osb z 999 won na sell hmm przypadek nie no ktos odkladal kase na 40 kontach aby miec 999 won na sell bo wiedzial ze tak kiedys bedzie :} ale co tam pan up powie ze to normalne ze ludzie tyle kasy maja tu :}


    2 talizamny mamy tobole 2x do roku wiemy jest jak ugrac w tym talizamn to jak w lotto prawie wygrac bo Gf tak obniza % jak wszytskiego i tu moje pytanie

    Skoro 1 osoba pokazuje filmik ze na wbicie talika potrzeba 750+ talizamnow to skad na serwie tyle talikow ze np ma go z 40 osb +200 skoro to nie oplacalne w tomboli i nie realne chyba ze jestes milionerem i walisz na 100 kont w grze po 40k sm i losujesz dzien dnia o ile trafia ci sie symbole 3


    3 aukcjie blyskawiczne najwieksze oszustwo jakie moze byc przedmioty kolosalna cena znikaja po paru sekundach

    4 Lizaki nazary kostiumy na 60 dni byly dostepne za sm np lizak na 7 dni 150 sm nazar tam ze 190 kostium z 200 niech bedzie juz nie pamietam ale nie Gf takie lapczywe kasy ze wprowadzili to w szkatach lub kole zeby wiekszy zysk mniec . Proste myslenie jaki wiekszy zysk ? gracz wydaje 2k sm nic niema zniecheca sie wiecej nie wydaje w byle co bo ukrecic niebieskie poty za 25 sm to porazka a tak np medal w is an tydzien za 150 sm kupi go 3x wiecej graczy niz ten jeden gracz wyda w kolo kolejne kostiumy tak samo jak z medalem kupilo by 3x wiecej osb za normalne sm niz trafiac z szkat ale to jest logika Gf mysla ze zarabiaja a nie zarabiaja.


    Potem my gracze dostajemy po du... bo tak serwy zmniejaja na slabsze oslabjaja ilosc gracz na danym ch bo nigdy nie bylo ze 2 ch pelne po fuzji a teraz raptem dzien dnia 2 ch pele bez zadnych eventow itp nie realne.


    I nie gadaj ze ta firma nie wali nas w du... na kazdym kroku my ich utrzymujemy gdyby nie my ich niema a oni i tak nie szanuja nas i wlasnego projektu ktory moglby im przyniesc 10x zyski niz maja jak by chcieli naprawili gre


    Pozdro dla trzymajacych z GF

    W sumie to trochę beka z was, lubię ten temat z jednego powodu: wyzywacie gf, grozicie ze nie będziecie pakować w isa i grać, tymczasem na błyskawicznych medale/nazary/łowcy potworów to znikają w ułamek sekundy po najwyższych cenach xD

    Ty myslisz ze to gracze kupuja ? za malo wiesz o tej firmie widac jak potrafia w ciula leciec z graczami


    Powiedz mi 1 jak przy probie zakupu 15x mix 6 7 gdzie bylo ich 100 pokazalo ze przedmiot sprzedany i po 1s juz nic nie bylo ?

    Wczesniej tez byla juz taka sytuacjia item nie oplacalny na aukcji warty 1.5 tysia sm zszedl w 2 s hmm kto taki o zdrowych mysalch by byl by to kupic za 1.5 tysia sm jak w grze warte 15kk ?


    ART prozba do ciebie wez tym razem przekaz tym inzynierom z Gf te bledy bo porazka i niech zrobia raz a pozadnie poprawke.


    Zaklety las nadal zbugowany przy zmianie ch

    Auto lowy na lesie wywalaja na innych mapach jak odpalam na 2 kontach lagi takie ze grac sie nieda

    Rekawica dropu na 3h buguje sie raz ja sciagasz a po chwili juz sie nieda

    Bicie metkow przeba sie odwracac w 2 strone aby na wp ostrze lapalo bo moby respia sie z innej strony niz to widac

    I co NAJLEPSZE KOŃ wez neich to zmienia bo przesadziliscie teraz 7 dni robic poziom konia ? i wraz z kazdym lv dni rosna bo trzeba wiecej pasz i malo to aby przejsc na 22 lv trzeba 50 pasz oddac to kolejne 2 dni to jak na 40 lv konia bedzie trzeba robic 2 miesiace zeby z 39 na 40 lv zrobic porazka

    Chyba ze jak zawsze dodacie w is magiczny przedmiot co konia przyspieszy do dnia :}


    Moderator Neferet:
    Połączyłam posty.

    server beta sluzy aby mogli nagrac filmiki jak wygladaja itemy mapy o ktorych sami nic nie wiedza :}


    Zobacz filmiki vossi yt dla GF nagry filmiki z nowosci nie wiedzac nic o nich co jak dziala itp dopiero po miesiacu albo i lepiej mozesz znalesc u niego na koncie jak opisuje co tam dziala ile czego trzeba mniec


    A bety nie dadza dla kazdego czemu ? bo za szybko by robili solo i szlo by mniej kasy

    Gdzie tu robienie sobie jaj. Doskonale widzę Wasze zbulwersowane posty i jedyne co mogę na chwilę obecną, to żartobliwie skomentować.

    Sytuacja jest jaka jest, każdy to widzi.

    Nie spinaj się tak :)

    jeszcze sie nie spinam ty od 10 lat sobie jaj z graczy robisz i jakos cie wszystcy toleruja jeszcze tu

    Art ci odp Nie musisz inwestowac w isa mozna wszystko zdobyc w grze. IS jest dobrowolny kto chce korzysta


    Hmm Bez rekawicy z isa nie wydropisz nic

    Pd zameczysz sie aby wbijac lv

    3 reka Klikajac myszka kazdego yanga lub Z { mniej przy sobie 5 paczek lekow 5 klawiatur na wymiane :}

    Kostiumy bez tego ciezko gdzies ustac

    Medale bohatera nazary itp podstawa mniec to na 120+




    Ale nie gra jest za darmo i ZESPÓŁ METIN2 <3 Za ladwoanie isa "}

    Tu akurat wszystko technicznie jest zaokrąglane w dół. Co jest częstym zabiegiem w wielu grach.

    Ja to ich podziwiam bo priwy stoja o wiele lepiej niz ten global i priwy utrzymuje z 3 osb max i jakos niema takiego syfu jak tu robia i wstydu sobie jako firma Arta to podziwiam calkiem ze tyle lat tam siedzi i nie wiem po co skoro ma spolecznosc gleboko w [CIACH] { musi ja mniec wielka skoro tak wszytskich olewa :} }


    Zrobili by raz a pozadnie ta gre lub zatrudnili ludzi co sie znaja na tym tak jak to robia inne firmy z problemami takimi


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.