Posts by ErmpeNes

  Spróbuj napisać bezpośrednio na support GF - oni mają wgląd we wszystkie sprawy związane z platformą i dosyć szybko odpisują, zazwyczaj pomagają w rozwiązywaniu takich problemów.

  Pisałem do nich niedawno w swojej sprawie, a odpowiedź była praktycznie natychmiastowa - są w miarę pomocni.

  Tak natychmiastowo odpowiadają, że pierwszą odpowiedź na moje zgłoszenie dostałem po 5 dniach... Teraz policz sobie np 10 wiadomości do nich (co jest bardzo realistyczne) to jaki czas to daje? szkoda nerwów ;) Sytuacje rozwiązałem na własną rękę, do tej syfiastej aplikacji PRAWDOPODOBNIE wprowadzili jakąś aktualizację przez którą starsze modele telefonów (sprawdzałem na 3) przestały współpracować z aplikacją. Sprawdzone na nowszym telefonie i już wszystko hula.

  Odinstalowałeś aplikację....
  https://pl-wiki.metin2.gamefor…k.C5.82adnikowe_.282FA.29
  jeśli odinstalujesz alikację bez uprzedniej dezaktywacji 2FA na platformie to ponowna instalacja aplikacji nic nie da.
  Jeśli chcesz zmienić telefon to najpierw należy wyłączyć 2FA na platformie, a nasępnie ponownie aktywować 2FA parująć to z nowym urządzeniem.

  Odinstalowałem po wcześniejszym odpisaniu konta z dwuetapowego logowania... (kodem bezpieczeństwa który dostaje się po podpięciu platformy pod telefon). Sprawdzane na 3 różnych telefonach oraz dwóch różnych dostawcach internetu. (SPRAWDZAŁEM RÓWNIEŻ NA PLATFORMACH KTÓRE NIE BYŁY WCZEŚNIEJ PODPIĘTE POD 2FA) Dalej to samo. Dodam tylko, że w opiniach na sklepie play dużo ludzi ma ten sam problem co ja. Aplikacja jest spartolona i tyle w temacie.

  Sytuacja bez zmian, problem występuje na dwóch różnych telefonach (sprawdzane na dwóch różnych dostawcach internetu) Komunikat "network error" wyskakuje dalej, ktoś coś?

  Cześć, ktoś ma problemy z aplikacją? Wchodze dziś a tam brak kodów tylko informacja "dodaj konto". Po ponownym zainstalowaniu aplikacji wyskakuje białe tło i nic się nie dzieje xD


  dodatkowo wyskakuje komunikat "network error"


  Moderator Ingolf:
  Posty zostały połączone.

  Ogarnij trochę absa na magie + unik strzał i będzie git :)


  onyks kryt/blok/unik strzał+ polecam wlozyc kd uniku do zbrojki :)


  Moderator SauBaar:
  Połączyłem posty.

  sklepy offline, melejki które przepadły można tak wymieniać i wymieniać...