Posts by Kochamzycie666

    było, nie przyjęło się

    na tamtym mapy były odkrywane z czasem, a tu chodzi o to żeby ludzie na serwerze zmotywowali się i razem czegoś dokonywali,

    mapy również mogłyby być zamykane jeśli nie spełnione zostaną jakieś warunki

    przykładowo: jako królestwo ubiliście rippera 300x w tygodniu więc odblokuje wam się dostęp do azraela

    jeśli azrael nie będzie wystarczająco często zbijany to zostaje zamknięty

    widząc więcej statystyk na serwerze będzie można odczuć że ta gra żyje, a ty przyczyniasz się do jej rozwoju


    albo jeszcze pomysł z rywalizacją królestw... wszyscy na mapę pvp, zwycieskie królestwo ma mniejszy cooldow w dungeonach

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty

    nowy sposób "przywiązania" przedmiotu: żeby każdy wybrany item był jak szarfa czyli "brak możliwości wyrzucenia przedmiotu"

    oddzielna blokada przez wymieszaniem bonusów 1-5 i 6-7

    obecne przywiązanie przedmiotów jest opcją 3 w 1 i nie jest to idealne rozwiązanie!

    Napisalem to juz kiedys, wiec napisze jeszcze raz:


    Rozumiem, że jak kupujecie gry na konsole za 300 zł i wam nie działa poprawnie to też piszecie do producenta "Ojoj, biedny, jak mogę ci pomóc żeby mi gra zadziałała?". Płacisz = wymagasz, nieważne czy grasz na 20 lvlu i stoisz w M1 czy robisz hydre. Nieważne, czy ładujesz dużo czy mało. Jak kupisz sobie drogie buty to raczej nie chcesz dostać dziurawych, bo akurat coś się przy produkcji wydarzyło. To są twoje pieniądze, chcesz mieć rozrywkę. Niektórzy idą na piwo i do kina, a ty chcesz sobie pograć i masz prawo dostać to, za co płacisz. A Gameforge bierze pieniądze i nie wywiązuje się z najprostrzych rzeczy - umożliwienie normalnej rozgrywki.

    robiąc przelewik na gf nie płacisz bezpośrednio za produkt(dostęp czy konkretny przedmiot) tylko za usługi - a możliwe problemy z dostępem to jest to co akceptujesz wraz z regulaminem

    W jakim celu taka funkcjonalność?

    tak jak w jubilestwie, isnieje możliwość rozdzielenia szlachetnego kamienia

    poza tym chciałbym nowej umiejętności która pozwoli z większą szansą uzyskać kamień 3 bonusy


    do swojej propozycji odnośnie umiejętności jubilerskich chciałbym dodać także żeby % ulepszenia smoczego kamienia był zależny od umiejętności jubilerstwo, także żeby nowe konto mogło tworzyć antyki to na tym koncie jedna postać musiałaby mieć tą umiejętność na P

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty

    moje 2 najnowsze propozycje:
    1) postaci które nie mają 15 dni nie mają nicków, a jedynie kod (czas 15dni jest do przedyskutowania bo może być 30 dni) co pomoże zidentyfikować oszustów


    2) każdy doświadczony jubiler potrafi z wielką precyzją rozdzielić szlachetny kamień więc moja propozycja dotyczy nowej zdolności która pozwoli nam "rozłupać" wyborny kamień alchemii na ten o niższej klasie (zależne od poziomu umiejętności jubilerstwa, precyzji i narzędzi użytych do tego)

    zwiększenie bym skasował, wtedy nie bedzie problemu że mało daje xd

    a Co do likana to należe do tej grupy sadomaso którzy go lubią , wiec jak najbardziej za zmianami animacji z buta ;)

    No sorry, ale zgodziliście się brać udział w takim eksperymencie jak likan i musicie przyjąć jego plusy i minusy. Możecie też zrobić sobie inne postaci.

    a jeśli pokolorowanie przedmiotu kosztującego ponad 1w jest dla nich przeszkodą, to może łatwiej po prostu zmienić komunikat potwierdzenia zakupu?


    > Chcesz kupić wybrany przedmiot? <
    na

    > Wybrany przedmiot kosztuje więcej niż 1 won
    Czy chcesz kupić wybrany przedmiot? <


    na takie dodatkowe zdanie nie da się nie zwrócić uwagi przy zakupach

    sam sie pewnie nadziałeś i teraz plączesz. Jak sie klika na pale to sie placze. Sam raz kupilem odlamek za 8w z hakiem. Czy byłem wkurzony? Jeszcze jak, ale na siebie, potem zaczalem sie smiac ze swojej glupoty. Pozatym nie nazwał bym tego oszustwem a sprytem, przecież pisze za ile jest dany item, dodatkowo ceny na szkle sa sortowane cenowo.

    Bardziej denerwująca kwestia jest "sklep w zarzadzaniu"

    właśnie o to chodzi że każdy oszust czeka aż czegoś nie dopatrzysz, wyśle ci choćby linka ze zmienioną literką i wykradnie dane, ale to przecież będzie twoja wina
    słabee te wasze argumenty pt " byłem wkurzony na siebie"