Posts by Ariswar

    O 4 rano ?

    Ludzie po 1 zmianie kończą o 14

    Po 2 zmianie kończą o 22

    Po 3 o 6 więc nie wiem dlaczego się dziwisz że nikogo nie ma....

    Inni pracują jeszcze inaczej np ja ale 4 rano to na pewno nie jest czas gry dla 99% graczy jak nie wyżej. Kto normalny gra o tej godzinie ? Albo ludzie którzy walczą o topke albo ci co z jakiegoś powodu nie mogą spać i nie mają z kim spać . Aktualnie nie ma o co walczyć więc logiczne jest to że nikogo nie ma


    Nie wyczułeś sarkazmu w mym poście?

    Wiadomym jest, że mało kto gra w tych godzinach. Dlatego podałem akurat tą dla abstrakcji porównywania liczebności graczy.

    Dajecie się podpuścić jak dzieci

    Czyli z włączonym lizakiem powinno być 200%. Przecież jasno jest określone, że za itemy 150% więc bonus z posiadania lizaka powinien być do tego doliczony osobno!

    W innym wypadku ktoś tutaj poleciał w c..la.

    Zastanawiam się dokąd ta gra zmierza... Ah, na DNO, no tak - wbicie skilla na 17 punkcie - średnio 20 oz, ulepszenie zbroi na dropka 100kk i uwaga, wydałam je tylko na kd i 12 zębów, bo resztę ulep już miałam. Jaki efekt? Jest nadal +7, poszło 30 bodzi zanim siadła na 8, po czym na 9 spaliło :lol:. Gdybym była początkującym graczem już by mnie tu nie było. Drop eventowy i nie tylko z rękawicy z metków - fatalny, bez w ogóle go nie ma (czemu nie jest do handlu skoro i tak niewiele daje?).


    Trochę galopujesz, ale rozumiem. Trzeba dobitnie pokazać jak jest źle.

    2 tygodnie temu zrobiłem sobie 75 mentala, dla którego na wbicie 4 skillów przeznaczyłem 6 OZ'tek! Nie dbam o to czy uwierzysz czy nie bo Tobie nie wbiło przy 20(!). Jest wiele materiałów graczy na YouTube, którzy pokazują swe fartowne ulepszanie itemów, ale tych wysoko lvl'owych, gdzie bodzio wystarcza do +4. Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, wystarczy kilkadziesiąt podręczników kowala, ulepek i chce tak jak oni EQ na +9!

    Może dlatego global traci graczy, bo na wszystko trzeba zapracować? Mamy XXI wiek. Młodzież nie pamięta kolejek do sklepów i czasów, że nie wszystko było na wyciągnięcie ręki.

    Co do rękawic się zgodzę. Już nie są wyznacznikiem lepszego dropu.

    Podobnie sprawa rzeczy, których nie można się pozbyć z eq. Nie rozumiem dlaczego mamy to zablokowane?

    PS. Zobaczymy jak się świetnie będziecie/my bawić na piłkach odpalając masową liczbę klientów na nowo mając na drop + wymiane 4 godziny+- :)


    Bardzo prosto. Jedno konto GF z wszystkimi postkami do oddawania i tylko przełączać jedną za drugą. Zanim oddam na jednym koncie kolejne 2-3 zaloguje.

    Aby zaradzić wszelkim możliwością kradzieży i różnego rodzaju niepożądanym zabiegom na koncie proponuje zmiany. Art przekaż tam do GF'u

    • unikatowy kod do logowania
    • handel do 1 won potwierdzony SMS ( dodatkowo raz na 24/h )
    • przypisane itemy do zwolnienia wyłącznie SMS
    • logowanie do magazynu SMS
    • zmiana maila SMS
    • kupno SM oraz jego dyspozycja SMS
    • wylogowanie z konta SMS
    • wyjęcie alchemii SMS
    • autoryzacja konta znajomego SMS ( odpłatna )


    Dodam wam tylko, iż żaden Bank, żadna instytucja nie zagwarantuje wam tego czego oczekujecie od firmy GF!

    Oczywiście każde dodatkowe zabezpieczenie jest wiążące, ale złodziej zawsze znajdzie drogę do Twej D..y!

    Ty chyba sam nie rozumiesz co piszesz.

    Zarzucasz mi brnięcie w ślepy zaułek, podczas gdy sam od początku dyskusji tkwisz w idiotycznej tezie "nie podawaj nikomu passów, to ci nie ukradną konta".

    Oczywiście, że to zwiększa bezpieczeństwo, ale sam wyciągnąłeś (z pupy) statystykę, że 75% przypadków utraty kont bierze się z udostępniania danych konta innym osobom. W takim razie, co z pozostałymi 25%, które nie udostępniają swoich danych, a i tak dochodzi do kradzieży?


    Nie rozumiem w ogóle, jak można dostrzegać jakikolwiek pozytyw w odejściu od zupełnie bazowej funkcji zabezpieczenia konta. Wszyscy liczyliśmy na dodanie weryfikacji dwuetapowej, czyli oprócz e-maila jeszcze numer telefonu, bądź przynajmniej kod przy logowaniu na nowym urządzeniu. A tymczasem deweloper robi krok, lub nawet dwa, w tył.


    Idiotyczna teza która.... "Oczywiście zwiększa bezpieczeństwo" ? 5 z logiki. Gratuluje.

    Statystyka "z pupy" jak to określiłeś mimo tego na nią się powołujesz? Gratuluje.


    Całkowitego pozytywu nie widzę, bo wiadomo, że gdy na Giewoncie szaleje burza i większość rozumie, że trzeba zawrócić grupka cwaniaczków idzie dalej.


    Każde dodatkowe zabezpieczenie aktualnej platformy będzie jak najbardziej na plus. Nawet przypisany KOD autoryzacyjny do konta - podobny do usunięcia postaci - będzie z pewnością dobrym rozwiązaniem.


    Problem w tym, że nie zawsze i mimo, że jest ułamek procenta szans, że zachowując wszystkie środki bezpieczeństwa stracisz konto, to deweloper powinien maksymalnie możliwie zabezpieczyć produkt, a nie odchodzić od podstawowych zabezpieczeń.


    Nawet jeśli jest 0.0001% szans, że ktoś włamie mi się na konto, to nie wyobrażam sobie, żeby ta osoba mogła je sobie przepisać na swój e-mail i zarazem zamknąć mi całkowicie drogę dostępu do jakichkolwiek działań na koncie, bez uzyskania dostępu również do mojego maila.


    Tutaj jest kwintesencja Twej myśli. Jeśli jest ułamek szans na włamanie do konta to jak deweloper gry ma całkowicie zabezpieczyć jego rozgrabienie?

    Może zaczniemy podpisywać umowy na ubezpieczenie konta i itemów, które na nim się znajdują?

    Tak jak mówię. Kroczysz po ścieżce absurdu.

    Idąc tym tokiem myślenia, istnienie czegoś takiego jak AC jest absurdalne, bo przecież wystarczy uważać na drodze i żadnych szkód by nie było, nie?

    Problem jest dopiero, jeśli jakimś cudem jednak do szkody dojdzie.


    Nie będę po raz kolejny rozpisywać tego samego. Chciałbym tylko zauważyć, że podajesz przykład którego nie rozumiesz. Dlatego się nie dziwie, że nadal brniesz w ten ślepy zaułek.


    Są przepisy na drodze jak i w grze, których nie powinniśmy łamać. Jeśli to robimy dochodzi zazwyczaj do wypadków.

    Trzymaj się zasad gry, a nic Ci się nie stanie.


    Volenti non fit iniuria (łac. chcącemu nie dzieje się krzywda)


    Polecam zapamiętać

    Oczywiście. Tylko wtedy gdy wszystkie konta przypisałaś do jednego/głównego. Każdy kto chciał współdzielić buffa na 2 konta miał pomyśleć i stworzyć osobne dla dwóch osób. Niestety ludzie już nie myślą. Ma to za nich zrobić GF/Państwo/urzędnik/team'owiec.


    Wytłumacz mi różnicę zgłoszenia kradzieży w tym przypadku. Jeśli ktoś wbije na Twoje konto przez keyloggera zmieni maila i zgłosisz to na suport możesz odzyskać konto z wszystkimi postaciami i związanym eq czyż nie? Może Ingolf wyjaśni jak będzie wyglądać taka procedura. Czy jest możliwość blokady konta w razie podejrzeń o kradzież?

    ____________________________________________________________________

    Już tyle słyszałem płaczu z tymi keyloggerami, a zwyczajnie jesteście zbyt ufni wszystkiemu co wam wskakuje w formie linkowej. Gdzie człowiek nie wejdzie, a jest mowa o poufnych danych są ostrzeżenia, a i tak ludzie robią swoje i tracą później pieniądze czy konta.


    Tak oczywiście kartę mogę zablokować. Może też na tej karcie nie być pieniędzy zanim to zrobię. To był przykład z życia. Nikt nikomu nie daje swej karty wraz z PIN'em. W grze zaś ufacie ludziom, których czasami nigdy nie widzieliście, a tylko znacie z rozmowy.


    Jak widać problem z wysuwaniem wniosków czytanego tekstu boleje. Lepiej dalej narzekać. To takie nam znane.

    No zarąbiście, ale bez dzielenia konta można sobie czyjeś przywłaszczyć, bo wystarczy hasło/login i masz :P.


    Nie wiem czy myślisz nad tym co piszesz - wątpie - ale to tak jakby powiedzieć wystarczy mi kogoś karta z bankomatu z pin'em i mogę kogoś okraść.

    Na tym to właśnie polega.


    "Dzielenie konta, udostępnienie danych niesie za sobą ryzyko jego utraty"


    Prawdopodobnie z 75% albo i więcej kradzieży było spowodowanych udostępnianiem danych do konta.

    Teraz platforma po części zmusza użytkowników do większego zabezpieczenia się przed rozrzutnym dzieleniem się kontem.

    Będziecie się sami pilnować bo wiecie jak łatwo go stracić.

    Prosty myk, a załatwił wiele spraw z którymi wypisywano na support

    Plusy

    - nie potrzeba wpisywać kolejno loginow i haseł

    - szybka zmiana ch

    - nie potrzeba notować dziesiątków bądź setek pasów

    - możliwość gry na jednym kliencie przez 2 ( bądź więcej? ) osób

    - uniemożliwienie łatwego handlu postaciami

    - nierozważny cheater może wpaść z wszystkimi postaciami


    Minus

    - czas ładowania ( przed aktualizacją komunikat "Prosimy o cierpliwość. Trwa łączenie z serwerem" wisiał dłużej niż teraz czekamy na clienta )


    W moim przypadku tak to wygląda. Mówicie same minusy? To czekam na konkrety.

    W pełni się zgadzam z SenNaJawie

    Zbyt mocno się spinacie, a tym samym nakręcacie.


    Pozdro dla kumatych

    Graczu LittleOne zabezpieczenie przed kradzieżami? Tak, ale wiesz kiedy? Jeżeli grasz sam, a jak wiadomo gra samemu jest nudna.

    Korci mnie też druga rzecz. Czemu nikt nie bierze pod uwagę rzeczywiście przeszkadzających rzeczy graczom? Czy któryś z graczy narzekał na logowanie się bezpośrednio przez grę? Musiała do tego zostać wprowadzona platforma? To jest jakiś efekt zatuszowania błędów, by dać użytkownikom do namysłu co to za nowa syfiasta platforma i jak się z niej korzysta? Zacznijcie w końcu naprawiać rzeczy które są istotne.


    Nie rozumiem. Skoro grasz z kimś to raczej mu ufasz nieprawdaż? To jaki jest ból w tym aby odpowiednio rozdzielić postacie na odpowiednie maile?

    Dalej twierdze, że dużo ludzi pochopnie podchodzi do tematu. Tylko trochę trzeba pomyśleć.

    Wszystko byłoby okej gdyby nie trzeba było czekać po 3-5 minut na odpalenie klientów, papierosów nie palę więc nie potrzebuję takich przerw przy włączaniu gry. :nudy:


    Nie mówię, że nigdy mi się to nie zdarza jednak na tyle uporczywe nie jest abym jakoś szczególnie miał narzekać.

    Tak jak mówię. Zmiana zastąpiła "Zmianę CH" w menu gry, która zapewne już nie wróci.

    Mi się sprawa z nowym logowaniem podoba. Odpalam sobie od razu kilka client'ów z których zazwyczaj korzystam - główna/buff/sklep - i śmigam po ch jak mi się podoba. Jak widać malkontentów narazie pod dostatkiem. Z czasem wyrobicie sobie techniki, które pozwolą dużo szybciej i sprawniej poruszać po niezliczonej liczbie kont.

    Otrzymaliśmy informację, że sprawa dotycząca Złotego Tuńczyka jest ciągle weryfikowana.
    GF zdaje sobie sprawę, że to poważny problem, ale na dzień dzisiejszy nie wiemy, kiedy zostanie ten aspekt naprawiony.


    Idąc w ślady np nie działających zmian ch najlepiej usunąć problem w ogóle i będzie z głowy.
    Made in GF