Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • By walczyć z falą podróbek do okna wiadomości prywatnej proponuję dodać lvl postaci oraz w przypadku championów lvl postaci championa. Na handlu należałoby też uwzględnić lvl championa, a nie tylko 120.

  • By walczyć z falą podróbek do okna wiadomości prywatnej proponuję dodać lvl postaci oraz w przypadku championów lvl postaci championa. Na handlu należałoby też uwzględnić lvl championa, a nie tylko 120.

    Tyle że jak masz w oknie handlu 120 to widzisz że to nie podróbka. Ale ludzie się łapią na tym że jak champion to w oknie handlu 1 będzie.
    A po za tym są komunikatory głosowe etc. I z tego się korzystać powinno przy pożyczkach etc.

  • By walczyć z falą podróbek do okna wiadomości prywatnej proponuję dodać lvl postaci oraz w przypadku championów lvl postaci championa. Na handlu należałoby też uwzględnić lvl championa, a nie tylko 120.

    To co napisał NowyZielony to bardzo trafna uwaga. Jeśli ktoś chce od nas pożyczyć eq a jest to dla nas na tyle obca osoba, że nie utrzymujemy z nią kontaktu poza grą, to nie pożyczajmy. Bycie kolegą grze nie obliguje nikogo do dzielenia się eq, nie róbcie tego, nie pożyczajcie nikomu eq, na które sami pracowaliście, nikt nie ma prawa Was o to prosić a jeśli już się zagalopuje i poprosi, nie ma prawa obrazić się po odmowie. W życiu realnym również istnieją granice rozsądku, których nie przekraczamy gdy ktoś prosi nas o pożyczkę, stosujmy to samo również w grze.

    Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

  • A mam takie pytanie, bo widzę już drugi dzień na wołaju pytania o wierzchowce, Ingolf to dropią one czy nie? Nigdzie nie znalazłam wzmianki o innym rodzaju dropu albo jego braku.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • A mam takie pytanie, bo widzę już drugi dzień na wołaju pytania o wierzchowce, Ingolf to dropią one czy nie? Nigdzie nie znalazłam wzmianki o innym rodzaju dropu albo jego braku.

    Z tego co widzę to nie dropiły ze względu na inne wydarzenia.

    Drop zaplanowany jest na jutro więc od jutra powinny już być :)

  • Z tego co widzę to nie dropiły ze względu na inne wydarzenia.

    Drop zaplanowany jest na jutro więc od jutra powinny już być :)

    Inne wydarzenia? Nic nie dropiło z metinów na Polsce!

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • KIEDY W KOŃCU NAPRAWICIE TĄ GŁUPIĄ REKLAMĘ NA PLATFORMIE!!!! No kiedy?!

    Nadal zawiesza, że trzeba ją mendżerem wywalać. Konta przez to nie działają jak należy. Ale drożej IS, coraz drożej wszystko.



    I See RED

    nie chcę tych reklam Art proszę o możliwość całkowitego wyłączenia reklamy skoro płacimy za tą grę.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • U mnie na pasku zadań można ją zamknąć klikając prawy przycisk myszy - zamknij okno. Już lepiej jak by naprawili ten durny komunikat: Uruchom ponownie klienta metin2... Nie dość, że GF banuje za częste odpalanie clienta, to jeszcze zmusza nas do odpalania na nowo przez ten komunikat (odpalenie configa nie zawsze pomaga)

  • Pytanie, co się stało z cyklicznymi eventami? Dlaczego dziś nie wyświetla się event łupów - czyli nie dropi zielona smocza fasola?


    Ingolf to jaki drop jest na dziś zaplanowany skoro nie ma żadnego oprócz proroków - co nigdy nie miało oczywiście związku z cyklicznym dropem?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Pytanie, co się stało z cyklicznymi eventami? Dlaczego dziś nie wyświetla się event łupów - czyli nie dropi zielona smocza fasola?


    Ingolf to jaki drop jest na dziś zaplanowany skoro nie ma żadnego oprócz proroków - co nigdy nie miało oczywiście związku z cyklicznym dropem?

    dokładnie dlaczego znowu nie odpalony drop fasolek... jak zawsze strata czasu na tą gre, człowiek planuje pare dni wcześniej czas żeby podrobić te fasolki ... dobra update dali o 17:21 ale nie do handlu xDDD

    Edited once, last by Ryuma ().

  • Pytanie, co się stało z cyklicznymi eventami? Dlaczego dziś nie wyświetla się event łupów - czyli nie dropi zielona smocza fasola?


    Ingolf to jaki drop jest na dziś zaplanowany skoro nie ma żadnego oprócz proroków - co nigdy nie miało oczywiście związku z cyklicznym dropem?

    Nie mam pojęcia kto ściągnął drop ...

    Drop fasolek aktywowałem.

  • Nie mam pojęcia kto ściągnął drop ...

    Drop fasolek aktywowałem.

    Ingolf dzięki za szybką reakcje ale odpaliłeś fasolki nie do handlu 😁

  • Nie wiem czy tu jest najlepsze miejsce go rozmowy na ten temat, a chcę, aby jak najwięcej osób to zauważyło.


    NALEŻY zmienić drop poszczególnych królestw na serwerze Polyphemos. Ludzie codziennie przenoszą się do Chunjo i to całymi gildiami. Królestwo Jinno dosłownie się wyludnia. Transfer do Chunjo nie jest spowodowany tym, że to królestwo jest fajne, ciekawe, piękne czy cokolwiek, lecz tym, że tam jest najwyższy procent dropu. Gracze tylko na to "lecą". Dysproporcja wygląda w tym momencie po prostu żenująco. Pisałam z dwoma Mistrzami Gry z tego serwera. Pierwszy jak tylko usłyszał o co mi chodzi to dosłownie mnie "zghostował" i już nigdy mi nie odpisywał. Drugi napisał tylko, że jak coś będą wiedzieć, to i my się dowiemy(xDDD-moja reakcja na to), więc próbowałam mu wytłumaczyć, że rozumiem, że nie wiedzą nic, ale chcę, aby zgłosili ten problem gdzieś[bo chyba mają do tego sposobność?].

    Proszę o dokonanie jakiś kroków, bo zostanę w Jinno sama za kilka dni xD

  • Nie mam pojęcia kto ściągnął drop ...

    Drop fasolek aktywowałem.

    I chyba nadal jest , tylko szkoda że fasolki nie do handlu.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Witam nie wiem czy w tym dziale czy w innym powinienem to napisać ale kumpel ma problem założył konto chce wejść na jakiekolwiek CH i wyskakuje mi błąd że jakieś uwierzytelnienie dwuskładnikowe trzeba jak czytał i próbował to trzeba jakiś kod quert czy jak to tam się zwie chociaż ja tak nie miałem i pytanie co zrobić by mógł normalnie wchodzić na różne CH

  • Witam nie wiem czy w tym dziale czy w innym powinienem to napisać ale kumpel ma problem założył konto chce wejść na jakiekolwiek CH i wyskakuje mi błąd że jakieś uwierzytelnienie dwuskładnikowe trzeba jak czytał i próbował to trzeba jakiś kod quert czy jak to tam się zwie chociaż ja tak nie miałem i pytanie co zrobić by mógł normalnie wchodzić na różne CH

    Trzeba pobrać aplikację na smartfona GF authenticator i zeskanować w niej kod QR, który można znaleźć w ustawieniach na platformie GF.

  • Nie wiem czy tu jest najlepsze miejsce go rozmowy na ten temat, a chcę, aby jak najwięcej osób to zauważyło.


    NALEŻY zmienić drop poszczególnych królestw na serwerze Polyphemos. Ludzie codziennie przenoszą się do Chunjo i to całymi gildiami. Królestwo Jinno dosłownie się wyludnia. Transfer do Chunjo nie jest spowodowany tym, że to królestwo jest fajne, ciekawe, piękne czy cokolwiek, lecz tym, że tam jest najwyższy procent dropu. Gracze tylko na to "lecą". Dysproporcja wygląda w tym momencie po prostu żenująco. Pisałam z dwoma Mistrzami Gry z tego serwera. Pierwszy jak tylko usłyszał o co mi chodzi to dosłownie mnie "zghostował" i już nigdy mi nie odpisywał. Drugi napisał tylko, że jak coś będą wiedzieć, to i my się dowiemy(xDDD-moja reakcja na to), więc próbowałam mu wytłumaczyć, że rozumiem, że nie wiedzą nic, ale chcę, aby zgłosili ten problem gdzieś[bo chyba mają do tego sposobność?].

    Proszę o dokonanie jakiś kroków, bo zostanę w Jinno sama za kilka dni xD

    Pisałem o tym już kiedyś w raporcie (nie pamiętam kto zgłaszał), ale przekażę jeszcze raz ten temat. Dzięki :thumbup:


    PS

    Spóźnione ogłoszenie z HH to moja wina, przegapiłem jedno na czas. Przepraszam! :hail:

  • Darkmonox pisałem o tym już w ubiegłym tygodniu, ale w porządku - poruszę to jeszcze raz również w tym. Może do tego czasu skorzystasz z Mega Wierzchowca z certyfikatu? Na pewno to wiesz, ale na najwyższym poziomie po Zwoju Ewolucji można wyciągnąć +150 obrony, jeśli to na niej ci zależy. ;)

  • Darkmonox pisałem o tym już w ubiegłym tygodniu, ale w porządku - poruszę to jeszcze raz również w tym. Może do tego czasu skorzystasz z Mega Wierzchowca z certyfikatu? Na pewno to wiesz, ale na najwyższym poziomie po Zwoju Ewolucji można wyciągnąć +150 obrony, jeśli to na niej ci zależy. ;)

    Przykro się czyta jak członek teamu pokazuje swoją niewiedzę. Obrona z lwa to zupełnie inny bonus niż obrona z mega wierzchowców.