Posts by NowyZielony

    Przepustka Bojowa XP 150 SM za sztukę


    05.04.2023 - 04.07.2023


    Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co z tym chodzi? To jest wykupienie zwykłego dostępu do tych zadań? Czy jednorazowe czy jak? Bo premium to wiadomo o co chodzi.

    Tak na oko to zamiast robić zadania to dodaje Ci te 150 expa. Więc możesz kupić premium + te xp i zrobić w dzień całość. Nie chce mi się przeliczać kosztów^^

    boty mają teraz opcje nietykalność

    Nie. Jak chcesz to badziewie ubić to musisz celować tam gdzie to się znajdzie a nie tam gdzie jest... Swoją drogą Art moglibyście olać system zgłoszeń. Tylko od czasu do czasu wbić, pozwiedzać takie mapy jak M1, M2, Dolina, Świątynia - Deski. I pobanować te boty. To jest plaga... Zgłaszać każdego z osobna to syzyfowa praca i wasze maile zapchane przy okazji.

    ja tam zrezygnowalem z berka calkowicie na nisko levelowym dropku mam aura wir i 3str to zwupelnosci wystarcza a 3str sie bardziej przyda zeby szybko wybic reszte spota przy metku jak zejdzie sie z chabety :P

    Po co schodzić z konia przy metku? W obecnych czasach odpalony body(aura berek alchemia) low lvl ubija wszystko w kilka sekund.

    W DT na wyższych piętrach robotę robi odp na mrok w taliku. Więcej Ci nie trzeba żeby stać w miarę stabilnie. W DC też to działa. A 60 na trupy + silny mrok w broni starcza żeby postacią 55 do kowala dojść.

    Najszybciej i tak w katakumbach leci na 75lvlu. Armia sur WP i do max 15 min 5 corów na postać. Ale każdą postacią w DC sobie poradzisz. A drop na DT to już lepiej postacią 55 i to idąc do pieczęci. Brak tp na 55 lvlu możesz nadrobić zwojami powrotu. Na 61 to już na pieczęciach się dropi.

    Heja :) u mnie w sumie nic nie słuchać, oby do Wiosny ;( A co u Ciebie Greenek, opowiadaj :)

    A u mnie cały czas do przodu8) Co tak za wiosną Nexia wzdychasz?:crazy: Trzeba korzystać z resztek zimy - jakieś narty, snowboard etc. :love:


    Zawsze jest dobra pora na rosołek :)

    Greenek Misiaczek to już przeszłość teraz jest Misiaczek[kropeczka] ;p

    Aleee że jak to? oO Misiaczek zaginął? :crazy:

    Nie dziwne ze tak robia jak gracze zatrzymuja sie na dropkach i wchodza tylko na eventy a wyzszych lv nie robia i nie inwestuja . Bardzo dobrze niech wszystkie eventy beda od 90 lv wtedy dopiero sie okaze kto tak naprawde gra.

    A co powiesz na fakt że wiele osób ma dropki 90+ m.in pod mapy 90 czy alchemię na lemurach?:w00t: Więc nadal niektórzy na dropkach będą siedzieć8)

    Zwłaszcza że każdy ogarnięty gracz ma dropki w przedziale 35-95. W zależności od eventu siedzi na tym dropie na którym najwięcej zysku będzie miał.

    Ah, tak też myślałem, ale w każdym razie z Mroczną Ochronką chyba sobie poradzi pod względem defensywnym.

    Przy 80 na wiatr i odpalonej ochro bm stoi pewnie na niszczycielach^^ jeżeli o zaklęty chodzi