Posts by Niebieskooka

Spróbuj wysmarować zgłoszenie bezpośrednio na support GF - oni mają wgląd we wszystkie sprawy związane z platformą i dosyć szybko odpisują, zazwyczaj pomagają w rozwiązywaniu takich problemów.

Pisałem do nich niedawno w swojej sprawie, a odpowiedź była praktycznie natychmiastowa - są bardzo pomocni, a pisząc na polski support docelowo tak czy owak zgłoszenie przechodzi przez ich ręce, więc "waląc" od razu do źródła - zaoszczędzisz sobie nerwów i niepotrzebnych stresów, być może będą musieli zdjąć ograniczenie z Twojej platformy co jest stosunkowo częstym problemem.

Pisałam kilka razy do supportu. Cały czas ta sama odpowiedź, nie są w stanie mi pomóc. W tym tygodniu już miałam 4 blokady pod rząd...

Brak rozwiązania tego problemu mnie przerasta. Przed świętami 3 dni pod rząd miałam zablokowane konto główne, wracam z urlopu i znów mam blokadę konta. Kontakt z supportem niestety zawsze kończy się tak samo, dostaję odpowiedź:

Komunikat ukazać się może jeśli:
    - logujesz zbyt wiele kont w tym samym czasie,
    - logujesz się na cudze konta
    - korzystasz z proxy/vpn,
    - korzystasz z niedozwolonego oprogramowania.

Lecz... ja nie korzystam (nie mam nawet na komputerze) z niedozwolonego oprogramowania, nie korzystam z proxy ani vpn, loguję się tylko na swoje konta (nie mam nawet dostępu do cudzych kont!). Ja jedynie loguje się szybko na konta, aby odebrać medale męstwa. Nie chcę spędzać wiele czasu robiąc to, więc robię to jak najszybciej się da. Ale wiecie co?! Nie jestem jedyną osobą, która to robi, inni również szybko się logują(misje dzienne), albo stoją 10 kontami w kole w m1, ALE TO JA CODZIENNIE MAM BLOKADĘ KONTA.

Ja dosłownie grać jak normalny człowiek nie mogę. Nie mam wielu godzin codziennie do poświęcenia tej grze. Wchodzę, odbieram medale i mogę godzinę/dwie posiedzieć i coś pograć, ale teraz tego nie mogę, bo codziennie nie mogę wejść do gry. :!:CODZIENNIE:!:

Proszę o pomoc, bo pisząc ZNÓW do supportu, biję po prostu głową w ścianę.

Jest to ewidentnie ich błąd. Jeśli na Carpathians rzeczywiście nie ma możliwości używania autołówów, to na tym serwerze nie powinna pojawiać się ta aukcja. Chociażby ze względów wizerunkowych, powinni Ci zwrócić SM i następnym razem przygotować się do konstruowania odpowiednich ofert.

Gdy kamienie duchowe byly warte 1,5kkk lecialy jedynie z ksiegi misji expert wykonywanych w lesie. Jak juz byl drop kamieni z metkow to nie byly juz tyle warte

Nie grałam kiedy KD były tylko z misji expert(znam te czasy tylko z opowiadań).

Na Obsydianie były tyle warte kiedy dropiły z metinów, przecież grałam wtedy i to ja korzystałam na tym. Cena KD rosła z dnia na dzień od 500kk do 1.5kkk(nawet 1.6kkk-szczytowa cena), fakt po kilku tygodniach spadła. Wtedy eq kupowało się za KD.

Moim zdaniem, nie ma po prostu sensu, aby ograniczać czasowo DT. Zachęcam, aby DT zmienić.

Dziwi mnie tylko dlaczego akurat teraz taka zmiana? Drop blasków nie trwa +12h, nie da się obłowić tym na dt. Dobrze, że nie zostało ograniczenie założone około 10 lat temu, kiedy chodziło się na metki mordu, aby wydropić kamienie duchowe warte 1.5kkk.

Ja proponuję coś sensownego zrobić z tym dt, bo nikt tam nie chodzi, martwa mapa, jedynie co, to odłamkarze siedzą tam.

A jeśli to o blaski chodzi, radzę zająć się ksuciem w najbardziej oblężonych miejscach, bo jak zwykle biednemu wiatr w oczy, bo ludzie tu już w ogóle szacunku do niczego nie mają.

Skoro ja(i miliony ludzi na świecie) mogę pracować w nocy, to chyba ktoś z GF też może? Czasem? Kiedy jest to wymagane? Pytanie retoryczne to było.

Sobota 13 godzina to nie jest najlepszy czas na takie wydarzenia.

Nie wiem czy tu jest najlepsze miejsce go rozmowy na ten temat, a chcę, aby jak najwięcej osób to zauważyło.

NALEŻY zmienić drop poszczególnych królestw na serwerze Polyphemos. Ludzie codziennie przenoszą się do Chunjo i to całymi gildiami. Królestwo Jinno dosłownie się wyludnia. Transfer do Chunjo nie jest spowodowany tym, że to królestwo jest fajne, ciekawe, piękne czy cokolwiek, lecz tym, że tam jest najwyższy procent dropu. Gracze tylko na to "lecą". Dysproporcja wygląda w tym momencie po prostu żenująco. Pisałam z dwoma Mistrzami Gry z tego serwera. Pierwszy jak tylko usłyszał o co mi chodzi to dosłownie mnie "zghostował" i już nigdy mi nie odpisywał. Drugi napisał tylko, że jak coś będą wiedzieć, to i my się dowiemy(xDDD-moja reakcja na to), więc próbowałam mu wytłumaczyć, że rozumiem, że nie wiedzą nic, ale chcę, aby zgłosili ten problem gdzieś[bo chyba mają do tego sposobność?].

Proszę o dokonanie jakiś kroków, bo zostanę w Jinno sama za kilka dni xD

Wybierz się do świątyni na 50 lvlu ,3 spot ( masz rękawicę ze skrzyni ucznia )ninja z łuku ( autołowy ) ,wydropienie 5x cor to jakieś 20min .Odłamki podnosisz co pare minut .Skala robi swoje :) Nie trać czasu na m2 :) :) :)

To chyba kiedyś tak było. Dosłownie tydzień temu próbowałam tego i wydropienie 5 corów zajęło mi... 2 GODZINY!

Ja wczoraj miałam 1 do końca i zeszłam z konia przez przypadek :D Najgorsze było to, że nie było zawadiaków w ogóle i musiałam przyjść główną postacią i wybijać moby, a resp był straszny.

Gram juz ponad 10lat i od kiedy pamietam przerwy trwaly okolo 2h. Takie 20minutowe to mozna policzyc na palcach jednej reki i to w czasach gdy mieli 4 serwery na ktorych byly po 3kanaly i dostepnych moze z 4 mapy :D

No to wtedy właśnie grałam. Przerwy zawsze w czwartki o 10:00, 20 min, 40 to już cud nad Wisłą xD Ale serwerów było juz od ciula, bo chwilowo grałam na s20, a potem wróciłam na s3

Nie grałam wiele lat i byłam bardzo zdziwiona, że "normalny reset" teraz trwa ponad 2h. 10 lat temu byłam na bieżąco z restartami serwerów i norma to było 20 min. Najszybszy jaki zanotowałam trwał 19 min. 2h to było kiedy wprowadzali nowe mapy xD

Zawsze należy wybierać item z `przyszłością`. Baronka nic nie wnosi.