Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • czemu jak klikam postaw sklep to wywala do ekranu logowania?

    ostatnioi byl taki temat ze gosciu mial podobny problem i jakis pet z adminow na forum zamknal temat bo uwazal ze problem rozwiazany xD[Ciach]


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem flood.

    Podczas wystawiania pełnego sklepu a szczególnie na szpuli takie coś ma praktycznie cały czas miejsce. Zalecane jest zostawienie minimum 11 wolnych miejsc to sklep będzie wystawiony poprawnie. Problem był zgłaszany do gf i niby to rozwiązali.

    Jednak jak to oni to nie ma co wierzyć na słowo.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Podczas wystawiania pełnego sklepu a szczególnie na szpuli takie coś ma praktycznie cały czas miejsce. Zalecane jest zostawienie minimum 11 wolnych miejsc to sklep będzie wystawiony poprawnie. Problem był zgłaszany do gf i niby to rozwiązali.

    Jednak jak to oni to nie ma co wierzyć na słowo.

    no bez przesady... Inwestuje w coś czego nie mogę w pełni wykorzystać... ŻAL

  • no bez przesady... Inwestuje w coś czego nie mogę w pełni wykorzystać... ŻAL

    Jak wszystko w tej grze, Ameryki nie odkryłeś :)

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Chwilunia, co to ma być? Pół godziny przed czasem zakończony event z corami. Ingolf nie grzeb tam oddawaj drop :P

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Art  Ingolf  Ascoran chcialbym zglosic pewien blad przy opisach eventow


    - w temacie eventow na forum przy tomboli data zakonczenia to 27.12.2020

    - dzis mamy 28.12.2020 i nadal tombola dziala

    - na wiki metina w opisie tomboli edycja zimowa 2020 jest tabela z wygrynymi dnia, tabela jest stworzona do 27.01.2021


    to jak to jest? :D


  • W obu tych tematach jest ok


  • Gorąca zima w Metin2

    cały czas tutaj jest napisane ze do 27 stycznia

  • Witam, do kiedy zamknięty server Polska?

    Raczej na bardzo długo. Przez natłok botów i sklepów serwery padały. Nie mam pojęcia jak teraz wygląda logowanie do gry. Czy łączy raz dwa lub czeka się 15 minut aż połączy.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Raczej na bardzo długo. Przez natłok botów i sklepów serwery padały. Nie mam pojęcia jak teraz wygląda logowanie do gry. Czy łączy raz dwa lub czeka się 15 minut aż połączy.

    Bo ludzie widzą i nie chce im się zgłaszać botów. A boty przecież idzie łatwo odróżnić (widać gołym okiem jak moby padają zanim dojdzie do nich postać).


    A z tymi nowymi kontami to też tak nie powinno być, gracz który ma na platformie np aktywne 2-3 konta i jego aktywność nie jest sezonowa (eventowa) tylko na podstawie logowań można uznać, że gra systematycznie powinien móc mieć możliwość założenia nowego konta w obrębie platformy.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • wlasnie z kolega weszlismy na melej po otworzeniu bramy wyskoczyl komunikat czas sie skonczyl?


    czy dzisiejszy restart juz nie pozwala rejestrowac melej duzo wczesniej niz mamy zamiar ja bic?

  • wlasnie z kolega weszlismy na melej po otworzeniu bramy wyskoczyl komunikat czas sie skonczyl?


    czy dzisiejszy restart juz nie pozwala rejestrowac melej duzo wczesniej niz mamy zamiar ja bic?

    Jeśli ma to coś do rzeczy to po 2 w nocy był mini restart 20to minutowy

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • wlasnie z kolega weszlismy na melej po otworzeniu bramy wyskoczyl komunikat czas sie skonczyl?


    czy dzisiejszy restart juz nie pozwala rejestrowac melej duzo wczesniej niz mamy zamiar ja bic?

    To bug, raz na xx razy tak się zdarza... Po minucie wywala all przed meley.

  • Mam pytanie odnośnie ziemi gildii na Nowym Kontynencie. Mało gdzie na wiki metina można znaleźć informację na ten temat. Gdzieś widziałem, że aby kupować Kamień Runiczny potrzebny do rękawicy należy mieć NPC Inskryptorkę. Żeby jednak stworzyć Inskryptorkę nalezy posiadać Kowala Skór, do którego wytworzenia potrzebny jest... Kamień Runiczny. Mogę stworzyć jedynie Piec Skór za 10 won, ale czy będę mógł tam nabyć Kamień Runiczny?

    Może ktoś z Polski pomoże?

    Inwestycja droga, więc potrzebne są jakieś konkrety.

    Ingolf Ascoran

  • Zapytam ponownie, co się dzieje dlaczego drop polarnego kończy się np o 23:30. Art  Ingolf  Ascoran w sumie to nie pierwszy raz gdy coś kończy się pół godziny wcześniej. Pozostałe dni nie śledziłam ale ten akurat widzę.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • o ile wogole lecial... 3h bicia metkow i nic, pewnie mam pecha jak zawsze, ale niech sie wypowie ktos kto dzis dropnal pieczec.

    ja Ci powiem ze to troche dziwne dropy :D

    bylem na zmiankach na przyladku na wp 95, bilem metka za metkem, nikt nie ksul, nikt inny nie bil i nic na rekawicy nie droplem przez 2h

    poszedlem na 35 lvl do m2, ludu pelno, ksuja, zbijaja itd, droplem 9 sztuk bez rekawicy w 2h :D

  • Runa 500 daje 50%, czyli 2 szt na lvl, 250 lvl szaty aury więc 500 szt run x 360 SM = 180 tysiecy SM - pakiet 8000 SM - 1000zł, więc 22,5tysiaca zł bez HH. Z HH będzie sporo mniej, np 40% HH to już 16 tysięcy.

  • nie daje 50% pd każdego lvla tylko daje liczbowy exp który akurat na pierwszym lvlu wypełni 50%, a potem każdy kolejny poziom szaty aury wymaga więcej pd i uwierz mi że może ci braknąć 150 tys zł aby wbić na maxa

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • przeciez konradek juz 80 koła wywalił i ma na 202lvl chyba. To zeby wbic na 250 to chyba drugie tyle