Posts by Yovive

Da się odpalać wody po dłoniach, na górę wskakuje jednak ikonka „dłoni” na 3 minuty

Nie udało mi się za to odpalić rosy na szycie i dłoni na szycie?

Są zbugowane, one wskakują na góre, ale i tak do stat nie dodaje. Rosy podobno działają

Czy tylko mi nie działają dłonie kryta i szycia? Klikam dłoń - nie znika ze stanu, na górze w pasku pokazuje się, że dłoń jest aktywna na 2 minuty. Oczywiście do statystyk nic się nie dodaje i tak w kółko

To świadczy jacy chciwi ludzie pracują w gf... jedyny sposób pozyskania monet jest przez ranking bosa świata gdzie max dziennie można zdobyć 50? Powinnt powstać kupony tygrysich monet i resp bosow powinien być 2x dziennie by było fair dla ludzi pracujących na 2 zmiany...

Na Polsce był raz dziennie, na innych serwerach są respy 24/7, więc są 4 dziennie.

Nwm gdzie tu chciwość widzisz, chciwość by była gdyby dodali za SM te przepki. Boss jest 4x dziennie, więc każdy ma możliwość zbicia chociaż jednego żeby coś tam zbierać i potem np. po tygodniu może skoczyć wykorzystać cały limit wejść. Jednocześnie rynek nie zostanie zalany szkatami, także spoko rozwiązanie. Jedyna dziwna kwestia jest taka, że na Polsce nie ma bossa świata i nie możemy zdobyć tygrysich, ale może coś planują dodać.

Szkoda, że na Polsce ten event jest od wielkiego dzwona i boss był RAZ dziennie, a nie 4 :) Więc inne serwery mają spoko sytuacje, tylko Polska jako jedyny Polski serwer jest poszkodowana. Art może zrób coś w tej sprawie :)

No to jak widać Art żyje w innym świecie :D Jeszcze w dzień wejścia aktualizacji pisał o tym, że ich zdaniem działa :w00t:

Działa, ale alchemia mityczna nadal nie działa poprawnie i nadal brak info z czego brać te wejściówki. Także niby dungeon otworzyli ale o tak, żeby sobie wejść raz dziennie. Nie wiem jakie oni tam mieli eq wcześniej na tych swoich 96 lvl, ale jak spada 8 metinów to mi na championie było ciężko nadążyć z lataniem po całej komnacie.

Ogólnie fajnie że go otworzyli, ale szkoda zachodu na niego dopóki go nie naprawią i nie dadzą info skąd brać te wejściówki, bo w isie ich nie widzę, a z mobów mi nic nie leci na tym levelu więc nie wiem.

Na niemieckim forum niemiecki CoMa dał info że są świadomi cały czas błędu z alchemią i próbują go cały czas naprawić. Także niezły fail, żeby coś zepsuć i potem przez rok nie móc tego naprawić.

Art pisał na discordzie, że GF testowało to w listopadzie i według NICH alchemia na smoku normalnie działa :rofl:

Na smoku nie działa mityczna alchemia od jakiegoś hm... pół roku, więc duża część osób nawet go nie zbije. Bez alchemii bije się w smoka więcej niż z nią ^^ Chyba, że stanie się cud i przy okazji naprawią ten bug :)

Art Sierpnia czy lipca? Event na Polsce sprawdzał się bardzo dobrze i wniósł dużo do rozgrywki. Gdyby były jeszcze wcześniejsze godziny to pewnie każdy by chciał go na stałe i chętnie się przygotował do niego. Prawda Jazzy.tbd ?

Sierpnia, ponieważ ranking bossa resetuje się co około 6-8 tygodni na wszystkich serwerach, gdzie aktywny jest ten event. Więc zapewne nie są wstanie zakończyć rankingu tylko na Polsce. Już raz to pokazali - Mieli zakończyć ranking na Bałtyku, a my na Polsce też dostaliśmy nagrody :D Więc u nas po prostu event wyłączyli, ale sezon rankingowy dalej trwa.

Dodatkowo zacięła się wojna gildii i już 4 godzinę blokuje exp i drop...

Wojna gildii sama Ci się nie odbuguje. Musi zostać anulowana przez jakiegoś GM :) Polecam napisać do Tachu na discordzie, on zawsze mi pomagał, a reszta miała mnie gdzieś :D Zero odpowiedzi, albo ''nie umiem''. Tachu jak jest to zaraz zaloguje i anuluje tą wojnę :)

ostatnio wbiłem na meley, wystartowałem rzuciłem buffa i niechcący PT usunąłem , całą meley było trzeba rzucać buffa osobno xd

Taa, najgorzej ^^ Powinni zablokować kasowanie pt w środku meley, skoro zrobić się nie da nowego. Wtedy by nie było takich problemów.

a problem który powoduje że w schronieniu meley nie można zrobić grupy kiedy zostanie naprawiony?

To nie jest problem, to jest celowe :) Wcześniej był jakiś bug, że w środku meley można było zrobić pt powyżej 8 osób i zapewne dlatego zablokowali możliwość robienia tam pt.

według wiki metina z szkatułki dziewięciu ogonów można zdobyć szkło handlu, jednak wchodząc na stronę szkła, w dziale "pochodzenie" nie ma tej szkatułki
    dlatego pytam, czy faktycznie mozna wydropic szklo z tej szkaty i jezeli tak to na jaki czas?

Bo to nie jest szkło handlu, tylko Szkło Detekcji