Posts by Zamisis

  Ktoś ogarnia te rejestracje na polsce? Chciałem stworzyć 4 konta, udało mi się 3 a 4 jeszcze nie bo błąd. Wcześniej też 2 dni czekałem

  zakładanie nowego konta to nie jest to samo co otwarcie serwera, robiąc nowe konto nie deklarujesz na jakim serwerze będziesz grał, a to odbywa się dopiero po pierwszym uruchomieniu klienta ;) Ale mogliby łaskawie poinformować dlaczego są te dziwne ograniczenia, chociaż to nie powinno nikogo dziwić bo sami są ograniczeni.

  Aby pobudzić serwer do życia należałoby dać nowym graczom, coś co sprawi że ich start będzie przyjemniejszy, a zarazem to coś nie może być wykorzystywane przez starych graczy do alternatywnego zarobku.

  Proponuję aby nowy gracz dostał misję na zdobycie:

  -po osiągnięciu 30 poziomu, pierścienia doświadczenia (taki z IS) na 30d

  -po osiągnięciu 40 poziomu, rękawicę złodzieja oraz trzecią rękę na 30d

  -po osiągnięciu 60 poziomu, rękawicę złodzieja, trzecią rękę oraz powiększony magazyn na 30d

  *po osiągnięciu X poziomu, dostaje X rękawic (takich z red lasu)

  Wszystko do zdobycia poprzez wykonanie questa lub szeregu questów tak aby nie była to nagroda automatyczna.


  Nowy gracz, który wbije szybciej lvl oraz wydropi więcej, przez co zarobi więcej - będzie mógł sobie pozwolić szybciej na kupno eq, które ostatnio zalega bo nie ma popytu.

  Jak wy to robicie, że możecie zakładać konta? Ja ani jednego nie mogłem założyć. Nawet na platformach gdzie mam uwierzytelnianie.

  Pewnie tyle kont ludzie sobie dorzucali że im coś padło. Bo dziwne że 4 konta założyłem i już 5-go nie mogłem i nadal nie mogę. Co ciekawe nowe konta nie wymagają uwierzytelniania (nowe na starych platformach, nie wiem jak to wygląda na nowo założonej platformie, ale powinni tam narzucić z uwagi na boty).

  Proponuję aby przedmioty, które mają ograniczony czas trwania i czas ucieka niezależnie czy przedmiot jest używany, czy nie - aby miały wprowadzoną nową wartość pt "termin", a czas trwania zaczynał się odliczać od pierwszego założenia/użycia.


  Przykład:

  Pierścień Radości [czas trwania: 2h, termin: 7dni]


  Bo co to za "nagroda czy prezent" kiedy kliknę i czas zaczyna się odliczać - a ja nie mam w tym momencie czasu na grę. To tak jakby iść do kogoś na urodziny, dać czekoladki i powiedzieć jedz bo za 30min, wylądują w kiblu.

  A ja to uważam że należałoby dać ograniczenie do max 30lvl na wstęp do m1 i m2. Człowiek sobie bije metina 25lv i biega 10lv czempin z chunjo i zabija. Albo chcę zdobyć w m2, wierzchowca a biega [CIACH] 75lv i wybija Best Kapitana. Patologia !


  Moderator Canhide:
  Usunąłem zbędną treść.

  Brak autoryzacji karty podczas płatności ITEM SHOP. Chciałem doładować za 20zł bo rekawica złodzieja a wyskakuje błąd brak autryzacji karty, hajs na koncie jest, płacone tą kartą było wcześniej i wpisuje dobrze, o co chodzi?

  Przy tak wysokiej inflacji z 20zł im nic prawie nie zostanie, spróbuj załadować za 200-500zł.

  Art czy te codzienne nagrody to kolejna kpina z graczy że nie działa skrzynka w kolejnym dniu ? I szkoda że nowy dzień zaczyna się po północy a nie później np 4:00

  Czytając takie komcie, trochę się śmieję. To trzeba brać na logikę. Ten kto zarządza tą grą dobrze liczy forsę, która wpada za zakupy SM i do czasu jak bilans będzie na plus to nic nie będzie zmienione (na chłopski rozum jak zarabiasz to nie ubijasz kury znoszącej złote jajca). Na PLu jest grupa ludzi co utopiła masę forsy w postaciach i to oni są za tym aby nie otwierać serwera i pasuje im to, że nie ma biletów, bo zarabiają na wonach i chcą wyjąć siano, które wtopili. Wg mnie tu nic się nie zmieni jeszcze dłuuuugi czas.

  To co napisałeś jest sprzeczne z logiką.

  Serwer Polska:

  1) Otworzyć dla nowych graczy, bo lepiej użerać się z botami niż "umrzeć z głodu" a niebawem taki los nas czeka na bazarze, bez nowych graczy

  2) Pobudzenie serwera eventami

  Rok to za mało, jeśli zacznie dziś i będzie regularnie odbierać to powinien jakoś w okolicach stycznia 2024 skończyć

  Pomijając już sam czas który jest ekstremalny, to jest to również koszt ponad 150 won. Nawet gdyby dali na 40lv zamiast 13 medali - 50, to bym się tego przedsięwzięcia nie podjął i uważam, że gildie, które to osiągnęły to powinny być w jakiś sposób docenione.

  Popieram, jakaś nagroda za osiągnięcie 40lv gildi powinna być. Nie tak łatwo jest osiągnąć 24 poziom (czas, koszta) a co dopiero 40.

  Czy jest szansa, że w IS pojawi się przedmiot o nazwie "Licencja na Rękawice", dzięki któremu będzie można na 105lv ubierać rękawiczki ? Mogłoby to kosztować nawet 999sm ... Bo co z tego, że rękawice są na 105lv kiedy należy wykonać quest dostępny od 120lv ...

  Jeśli masz dostęp do jakiś starych kont to - Polska. Dlaczego ? Nie będziesz miał problemu z kupnem eq i też idzie na małym lv zarobić dosyć szybko.

  zawsze jest płacz przy jakiejś zmianie, a potem ludzie się przyzwyczajają,
  tak jak zawsze rynek wszystko zweryfikuje

  Ci na których można przeprowadzać bez obaw, że będą się opierać - różne eksperymenty mówią o tych niepokornych że płaczą. Jak widać otwarty sprzeciw ma sens.

  Przypomnijmy, że szkło było za znaki tylko na czas naprawy błędów z jego dzialaniem, błędy naprawiono a szkło już ponad pół roku było za pół darmo

  A gdzie można było znaki za pół darmo dostać ? Bo ja niestety dostawałem 1sz za każdy 1sm ...

  Jakbyś pograł w latach 2008-2014 to byś wiedział ile to jest dużo osób na serwerze teraz to została garstka graczy do tego co było

  Porównanie fiata do porsche jest równie głupie. Mówisz że nie ma graczy ale kiedy są eventy to nie ma gdzie bić. Ktoś tu zatem kłamie :)

  Daj se spokój szkoda czasu i pieniędzy na tę grę


  PS. Nawet jak zrobisz tą postać to z kim się będziesz bił jak mało kto już gra?

  Kiedy pojawia się event SBK lub exp +200% nagle jest tylu do bicia, że ciężko uwierzyć że mało kto gra :)