Posts by Robercik.

    myślę ze nie jesteś wstanie uzupełnić luki z dziennych corów, w godzine zrobisz cory na 4 może postaci, ile w tym czasie jesteś wstanie przeklikać kont, ile potencjalnych ludzi wróci do dropienia corów;p

    zapotrzebowanie cały czas jest duże, stąd samo zamknięcie serwera ukróciło boty i cena dość mocno poszła do góry, a przy nowej alchemii jeszcze wiecej ludzi bedzie potrzebować cor, zostanie is, ewentulne odpuszczenie, bo płacić znowu kilka dobrych tysiecy zeby mieć dobre koło, nie znam się, ale myśle że na rynku wiecej pojawi się eq jak ludzi co beda kuć tą alchemie :D

    poszperaj sobie na diskordach messengerach lub whatsApp sa na pewno zdjęcia , z tego co można obejrzeć na YouTube to Sabal potwierdza moje info więc dlatego pytam Teamu a nie innych graczy którzy tylko potrafią narzekać bo im zdjęcia nie chce sie poszukać:)

    jak nie chcesz info od ludzi to pisz bezpośrednio do teamu a nie na forum :D

    Powiem tak. Jedynym dzbanem jesteś tu ty - ty specjalnie z małej litery jako oznaka braku szacunku. Moja wypowiedź z końcówką " xd " świadczyła o delikatnej ironii ale taki tępak jak ty umie tylko szydzić i to bez poparcia tego racjonalnymi argumentami. Ja w 2018 roku pisałem o rekompensatach to wtedy ludzi się ze mnie śmiali, mija kilka lat a rekompensaty są wpisane w kanon gry jako coś normalnego, Ja jako niby wg ciebie odklejeniec wywalczyłem sobie nie jedną rekompensatę na systemie zgłoszeń popartą argumentami, sam big boss Art mi je przyznawał bo może były merytorycznie dobrze skonstruowane lub po prostu miał gest. A ty zawsze będziesz płaczkiem z Polyphemosa stojącym w m1 którego Ascoran pocisnął takim critical damage'em że aż Cię odrzuciło z przed komputera do przedpokoju. ( xD )

    Zrzut.jpg

    prawy dolny róg, środkowy znaczek, polecam ;)

    Siema w imieniu graczy metin2 pl z sektora narzekających chciałbym zapytać czy osoby które przed aktualizacja 24.0 dały się oszukać na handlu w zakresie 11-99,9kk otrzymają rekompensatę? XD

    przecież to oszukał jakiś pajac a nie gra :D


    Mnie to bardziej zastanawia, jaki problem był z 9999 w, jak juz dodali jedna cyfre w ilości won

    na tak, według mnie do tego powinna być możliwość handlowania wszystkim po za itemkami ze skrzyni ucznia, jeśli coś kupiłeś w is czy wydropiłes w grze powinieneś mieć możliwość sprzedania tej rzeczy


    jeśli coś zwiększa wygodę to jak najbardziej trzeba popierać ;)

    Jestem i na tak i na nie. Mój głoś oddany na nie. Jestem przekonany, że przez to ceny tych przedmiotów będą zaniżane i na 100% z automatu na start będą obniżone. Teraz cena peleryn za 450-500 to 1w, pd 500-1kk za sztukę i za MK 8w. Po wprowadzeniu możliwości handlu ludzię bedą zaniżać ceny aż ceny będą absurdalnie niskie. Dotyczy to głównie peleryn no pd to i tak śmieszna cena. Kamienie i pd mogą być handlowalne przez tobół, peleryny jestem na nie.

    pd już bardzo długo kosztuja 500k, a pelerynki jeszcze nie tak dawno kosztowały 600 za 1w, a nawet szło dostać 700, a w eventy z 300 :P

    Oj nie widziałem by ktoś osobiście selał konta na klaster Wschodni na Zachodni i Turecki to tak:).Jeśli się ogłaszają to zapewne są to osoby ktore chcą wykorzystać okazje tzw.cwaniacy którym przelejesz $$$ a konta nie zobaczysz

    Nie widziałeś, bo Polska była otwarta, wcześniej jak była zamknięta to były oferty, widziałeś oferty na inne bo własnie są zamknięte ;P


    Body mogą to być puste konta, bez przypisanej postaci do polski
    Jak zobaczyłem info, że jak zamknęli rejestracje to całkowicie, ale jak masz wcześniej założone konto na platformie to możesz założyć postać na polsce;)

    No oczywiste że się nie będą tworzyć bo niby jak mają skoro konta nie da się założyć a ile sobie boty na zapas narobiły kont to kto wie.Ogólnie nie widziałem by ktoś selał konta na Polski serwer kiedyś więc nikt nowy się nie zarejestruje na turecki to tak bo można poprzez kilka stronek czy grupek kupić puste konta.Jeśli będą regularnie banować to szybko się z tym uporają a jeśli będzie to mozolne banowanie to tak za rok może się czysto zrobi.

    jak był zamknięty serwer to były ogłoszenia z pustymi kontami i przy dzisiejszym zamknięciu znowu oglaszają sie ;p

    Owszem, u nas zwykle przerwy techniczne wrzucam w poniedziałek-wtorek. Nie napisałem, że nie dostałem informacji. Kłania się czytanie ze zrozumieniem :)

    Całkowicie zaskoczyła mnie informacja o zamknięciu serwera i po prostu, po ludzku zapomniałem wrzucić info o przerwie technicznej. Prościej już wytłumaczyć nie mogę.

    "Przepraszam za brak informacji o konserwie. Wczoraj mnie zamurowała informacja o zamknięciu rejestracji i nie zauważyłem zmiany daty przerwy technizcznej :("

    czytaj do czego odnoszę się, później mozesz pisać ze ktoś nie czyta ze zrozumieniem

    Ty twierdzisz ze wczoraj, a info o przerwie było juz w piątek ;)

    Chyba ze informacje dotyczące metina sprawdzasz raz w tygodniu w poniedziałek ;)

    Przepraszam za brak informacji o konserwie. Wczoraj mnie zamurowała informacja o zamknięciu rejestracji i nie zauważyłem zmiany daty przerwy technizcznej :(

    powiadasz wczoraj?

    Są dwie opcje, obie słabe, kłamiesz albo w firmie nie traktują Cię poważnie i nie dostajesz informacji


    [CM]Web pisał w piątek o przerwie technicznej (26.01.2024 11:54)

    Jestem niedzielnym graczem. Nie mam miliarda postaci, ani setek godzin na dropienie, wiec musze sie wspomagac ISem :D Zarabianie w zyciu idzie mi zdecydowanie lepiej niz w grze, wiec nie jest mi specjalnie szkoda zainwestowac pare groszy. Ostatnio kupilem skrzynki po 35 sm (nie pamietam jakie) a w srodku na 5 skrzyni w trzech bylo po 50k yang. W pozostałych dwóch jakis syf warty mniej wiecej tyle samo, stąd moje pytanie.

    kupony, skrzynie szczeniaka jak jest oferta, z hazardu to mozesz teraz otwierać skrzynie z kostiumami

    Na zamówienie sprzedawać nakładki, skrzynie na peta

    Jak wywali boty to wszystkie kanaly pokazuja niske oblezenie serwerow. A co gdyby po zlikwidowaniu botow okazalo sie ze na polsce gra za malo graczy zeby utrzymac serwer? 🤣 z okolo 30 polskich serwerow zostal Nam sie jeden polskojezyczny na ktorym 98% postaci to boty i slupy do wszedobylskiego klikania 🫣

    boty nie utrzymują niczego :D

    Mogą dać polske do polyphemos, jestem za :D

    przeciez to okno nie bylo mniejsze niz 800x600

    [Ciach!]


    oba okna były na 800x600, po zalogowaniu się zmniejszało się do takiego jak te po prawej


    Wchodzisz w folder gry, odpalasz configa w edytorze tekstu, zmieniasz rozdzielczość na taką jaką chcesz co do piksela

    można tak edytować i faktycznie to działa? wtedy do listy wskoczy kolejna opcja?

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty i wyciąłem link