Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Conquerors of Yohara – Oto nowe funkcje

    w RÓŻNE - przedostatnie zdanie - był post edytowany. Na początku tej informacji nie było.

    Teraz to wiele wyjaśnia. Przedtem tego nie było jak już wspomniałaś.

    Coś wiadomo czy skrzynki z potwornego trio wróciły po patchu?

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Sprawdzał ktoś może czy po przemianie w Czepmiona poz. 1 można normalnie czytać księgi ?

    W standardowym systemie wymagało to 20k expa per książka

  • i cyk darmowa autopota


    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Czas leci od razu czy po kliknięciu aktywuj (tak jak w alchemii)?

    żartowałem, to w ogóle nie działa, czas leci tak jak piszesz po kliknieciu aktywuj ale jak sie kliknie to praktycznie blokuje się postać, nie da sie wsiasc na konia, potować, całe eq jest nieatkywne xd w sumie można wtedy tylko chodzić i spacje trzymać

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Rozbawił mnie chłopak do łez -- że jakiś tam gracz sobie odszedł to miały mu fanfary grać? Grał bo lubił , może miał taki kaprys albo jeszcze coś innego , NIE WYNALAZŁ LEKARSTWA NA COVID19 ani niczego rewolucyjnego , po prostu spedzał wolny czas na metinie z takich czy innych powodów. Nie gracze, lecz gra jest na samym końcu, większość olała już dawno ten tytuł i gra okazjonalnie bez spiny. Każdy rozsądny człowiek widząc to w jaki sposób postępuje GF z graczami odpuścił już dawno. Po odejściu ogromnej ilości graczy, stracili extra zarobek metinowi biznesmeni , którzy handlowali wiadomo czym i wiadomo gdzie (napędzali rynek) . Czasy świetności metina już dawno mineły , została jedynie garstka ludzi , z których nota bene gra nie będzie się mogła w dłuższej perspektywie utrzymać , chyba że wprowadzą abonament (oficjalnie lub za plecami w postaci rękawicy złodzieja). Więc z ta krytyką społecznosci bym był ostrożny , każdy gra z innych powodów i pewnie niewielu utożsamia się z metinem - po prostu taki "czasoumilacz" a nie sens życia.

  • Ranking lvlowy postaci na stronie ostatni raz był zaktualizowany:

    Update: 08.09.2020 10:08:28

    Czy coś się popsuło czy to tak teraz działa?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Zróbcie jeszcze dzierżawę za to że możemy sobie stać w m1 skoro zrobiliście tak z obszarem gildyjnym :) szkoda że nie pomyśleliście że kowali i alchemików będzie mniej :)

  • Zróbcie jeszcze dzierżawę za to że możemy sobie stać w m1 skoro zrobiliście tak z obszarem gildyjnym :) szkoda że nie pomyśleliście że kowali i alchemików będzie mniej :)

    Jak spojrzałem na nowe ikonki statystyk (C) i instancje, to jest taka zrzynka z WoWa, że W OGÓLE SIĘ NIE ZDZIWIĘ jak wprowadzą abonament na czas gry, również zrzynając to z wowa XD


    A zaraz wleci Santonia z okrzykiem bojowym, że to po prostu inspiracja, tak samo jak z Hydrą, gdy kiedyś tu SS-y porównujące wstawiałem.

  • Pytanko do grających:D Te nowe itemki to będą działać tylko na nowej mapie?

    JI 100%

  • Zniechecajacy jest ten opis dropu przy stole z okeyek brakuje duzo itemow chyba ze to niepelny opis ;D

  • To inna edycja okey. Taka jak była kiedyś, że lecą pierścionki na 7 dni ze srebrnych i złotych. Do tego w złotych nie mamutów. Już jedna taka edycja była :p Tyle, że nie ma też magicznych kamieni, a nie pamiętam czy wtedy też ich nie było, czy to nowość...

  • żartowałem, to w ogóle nie działa, czas leci tak jak piszesz po kliknieciu aktywuj ale jak sie kliknie to praktycznie blokuje się postać, nie da sie wsiasc na konia, potować, całe eq jest nieatkywne xd w sumie można wtedy tylko chodzić i spacje trzymać

    Możesz nagrać filmik i mi podesłać? Chciałbym to skonsultować z kimś z Działu Technicznego.

    Mam też prośbę - błędy zgłaszajcie w dziale: Problemy Techniczne

  • za 15 mintu ci wyśle, napisałem tutaj bo jeszcze nie wiedziałem czy to bład czy może ja coś źle robie ;)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Też napotykacie poważne problemy ze stabilnością gry podczas nadużywania szkła handlu?

    JUxDZP5.png