Posts by Michu

Siema, jestem w posiadaniu wybornego jadeitu max pż, maks. pż i nie jestem pewny czy go wsadzić czy sprzedać i kupić znakomity perf.

WPka robię pod pve i nie wiem czy te obrażenia do pż z znakomitego jadeitu są aż tak potrzebne na nowych mapach oraz bossach typu jotun, meley, hydra.

No to zamiast godzić się na jakiegoś pośrednika ustaw się z nim na pvp ten który padnie przegrywa 200 w i po sprawie

Wątpię, żeby takie pvp się odbyło, nie po to Kryndor robił postki poniżej 15lvl, żeby go teraz w m1 na hita zbijali w pvp o 200w. Po za tym serwer jest obecnie zamknięty, a znając poprzednie poczynania dzwonka to prawdopodobnie znowu dostał bana i nie ma jak zrobić nowej postaci.

Jak ktoś znajdzie tego dzwoneczka to poda jakieś ss albo nagrania xD ?

Jak zobaczysz bota wypychającego z koła osoby z rangą negatywną, bądź bota na rybakach to jest duża szansa, że to on.

W sumie tak jak mówicie, pewności nie ma że R3DSTER to on, też nie wydaje mi sie, żeby aż taki kretyn siedział za tą postką. slynnybandyta to R3DSTER i tyle, od niego dostałem w tej jakże pięknej mnisiej te 29k ;P . Więc albo dzwonek sie ugadał ze slynnymbandytą albo powinien mieć zbanowane obydwa konta za multikonto, no chyba że na forum można mieć za przeproszeniem w [ciach] regulamin, ale to już modelatorzy pokażą jakie mamy mieć podejście do regulaminu :)
    PanDzwonekPL tylko pamiętaj żeby w pvp nie używać setek ;)

Moderator Dua:
    poprawiłem język wypowiedzi

To są kumple z Negrosa, trolle z forum Mein i Kryndor.

Jeżeli klienci od wielu lat są niezadowoleni ze stanu gry, jęczą jak im źle w metinie, chcą poprawy, jednocześnie ładują tysiące zł do portfelu GF'u, to po co GF ma cokolwiek poprawiać skoro i tak ów gracze będą grać i ładować tysiące?

Chcecie zmiany to przestańcie zasilać portfele GF'u, ale jak wiadomo jest na to mała szansa, więc radzę się pogodzić z aktualnym stanem gry.

Skoro to jedna maszyna to jakim cudem na każdy server wchodzi sie normalnie a na Polske czekasz latami? Wczoraj na ten nowy jak i inne wbijało w sekunde a u nas trwa to latami. Toż to przecież jeden server....

Tak, prawdopodobnie jeden serwer, ale wbrew powszechnemu mniemaniu problem to nie maszyna w serwerowni tylko sam metin, który jest tak napisany, że nie radzi sobie z dużą ilością graczy, a przede wszystkich botów. Samo ograniczenie w kodzie metina na możliwość odpalenia tylko 9 ch i lagi nawet na małych serwerach, gdy bijesz dużą ilość mobków w v3 wskazują, że problem tkwi w kodzie.

Często powielany argument z Turcją jest nietrafny, bo nawet oglądając jakiś stream można zobaczyć, że na największy serwer Anadolu bądź dawny Turkey gracze logowali się bardzo długo.

Jeżeli się mylę Art może mnie poprawić, bo zapewne ma informacje od samych techników w czym tkwi problem.

Na szczęście zamknęli rejestrację na Polskę i po jakimś czasie logowanie się poprawi, bo spadnie drastycznie ilość botów.

Przy takim tempie to będzie kosztować pod koniec aukcji około 160sm ten sklepik, góra 200 mogę za niego dać.

GF robiąc aukcje błyskawiczną przed dodaniem tych sklepów na stałe w IS szacuje ile maksymalnie klient może dać za taki sklep, dlatego polecam nie kupować go dzisiaj wtedy jest szansa, że będzie taniej na stałe.

no to dziś się już nie pogra jutro pewnie też będzie przerwa bo i tak coś skopia

W weekendy gf nie pracuj. Problem z logowaniem na bazarek nie zostanie naprawiony dzisiaj, więc najszybciej poprawki można spodziewać się w poniedziałek.