Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • nie wiem czy filmy sabala to zrodlo czegos innego niz glupoty :D niech sobie chlopak sepleni jak chce ale nie bierzcie tego jako pewnik aktualizacji :D :D :D :D :D

    No jak ciebie nie lubie na tym forum to musze tobie przyznac racje i polajkowac

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • ale sabal tylko skomentował ten artykuł:

    Link

    no i co skoro on twierdzi ze nowa alchemia bedzie xD a to nawet nie lezalo kolo alchemi xD

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Nie obchodzi mnie wasze zdanie o mnie bo jedynie o czym potraficie pisać 24/7 to bicie się pod depo w dziale dyskusje "Poland".
    Nikt z was nie potrafił znaleźć informacji na temat aktualizacji a mówicie o czymś o czym nie macie pojęcia.
    Youtuberzy, którzy nagrywają zapowiedzi 20.4 są związani kontraktem, nie mogą mówić więcej niż to co dostają od GF.
    Mam trochę większe źródło informacji, więc tak. "Random stats" się pojawi na 100%, tylko nie wiadomo w jakiej formie.
    Po primo, skoro jesteście takimi kozakami a ja jestem tylko jutuberem z privów, dlaczego nie macie nikogo na scenie "jutubowej", kto by dostał zaproszenie na zamkniętą betę 20.4 tudzież na serwer dla influencerów TigerGhost gdzie nawet z klastra wschodniego Rumuńcy dostali.

    Dla tej firmy jesteście graczami (Polacy) gorszej kategorii i tak zawsze było, to widać na każdym kroku.

    Więc gdyby nie ja to dalej byście nic nie wiedzieli o tej aktualizacji i czekali na ten dzień z PokerFacem na twarzy.

    Ale podoba mi się ten fakt, gdzie nadal niektórzy bronią działania tej firmy, mimo że na każdym kroku daje ciała.
    No nic, have a nice day.

  • Ja w sumie cały czas głowię się nad tymi lvlami w nowych kontyntentach.W sensie widzę to że powstanie tam swego rodzaju M1 nr2?.Tylko ciekawe czy mając 120lv i dobijając tam te poziomy mistrzowskie(czy jak to zwał) to np mamy 129lv czy po prostu 120 i te 9 osobno czy jak?

  • Ja w sumie cały czas głowię się nad tymi lvlami w nowych kontyntentach.W sensie widzę to że powstanie tam swego rodzaju M1 nr2?.Tylko ciekawe czy mając 120lv i dobijając tam te poziomy mistrzowskie(czy jak to zwał) to np mamy 129lv czy po prostu 120 i te 9 osobno czy jak?

    To 9 osobno by było ciekawie. \Mi osobiście wydaje się że to będzię nowy wygląd naszego m1 jakiego już znamy. Chyba że... zrobią coś w rodzaju teleportacje w czasie i poprostu wszystkie miejscówki będą takie same ale mroczniejsze i silniejsze moby... (oczywiście od jakiegoś lv). Ja jestem ciekaw tego filmiku (o ile będzie) wprowadzający w fabułe tej aktualizacji.

  • :) miłego wieczorku :)

  • Różnica jest taka, że mnie stać by narzekać i płacić by sobie pograć.
    To, że gram nie znaczy, że nie widzę jak niekompetentna jest ta firma.

    W końcu jestem youtuberem a każdy z youtuberów jest większym lub mniejszym hipokrytą.

    Siedzisz w internecie tyle lat a nie znasz tak podstawowej wiedzy.

    Po 3, nie robię nic bez powodu, ta seria też jest po coś a skoro mnie śledzisz to dziw bierze, że nie wiesz.


  • Po primo, skoro jesteście takimi kozakami a ja jestem tylko jutuberem z privów, dlaczego nie macie nikogo na scenie "jutubowej", kto by dostał zaproszenie na zamkniętą betę 20.4 tudzież na serwer dla influencerów TigerGhost gdzie nawet z klastra wschodniego Rumuńcy dostali.

    Dla tej firmy jesteście graczami (Polacy) gorszej kategorii i tak zawsze było, to widać na każdym kroku.

    Więc gdyby nie ja to dalej byście nic nie wiedzieli o tej aktualizacji i czekali na ten dzień z PokerFacem na twarzy.

    Ale podoba mi się ten fakt, gdzie nadal niektórzy bronią działania tej firmy, mimo że na każdym kroku daje ciała.
    No nic, have a nice day.

    No jak to dlaczego? przez takich jak ty czy jakis inny bubex czy ziaras.. ktorzy ida grac na nielegalnych serwerach ;)

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • No jak to dlaczego? przez takich jak ty czy jakis inny bubex czy ziaras.. ktorzy ida grac na nielegalnych serwerach ;)

    Nikt o zdrowych zmysłach nie idzie marnować czasu na coś, co za kilka miesięcy straci przez zamknięcie serwera. Więc to chyba plus dla nas?

    vCe0W6E.png

  • Używaj Polskich liter. Nie odpisywałem Tobie. Wystarczy jeden prosty fakt, który źle świadczy o Polskiej Społeczności Metin2.
    Parę tygodni temu odeszła legenda metina2, osoba, która wiele znaczyła dla tej gry i tego community.

    Czy w jakiś sposób Polska społeczność walczyła by tą osobę uhonorować w grze? Jakimś questem, itemem lub czymkolwiek?

    Każda "porządna" gra mmorpg szanuje swoje legendy i osoby, które wiele zrobiły dla danej gry. Taką osobą był Wallander.

    Znajdziecie w internecie wiele przykładów, które pokazują, że można (Wow, Eve online, TGW2 itp)

    Nie potraficie nic sobie załatwić, niczego ogarnąć nawet tak prostej rzeczy jaką jest upamiętnienie tej osoby.

    By nie było, ja go nie znałem, nie gadałem z nim oraz nie oglądałem jego filmów ale nawet ja wiem ile znaczył dla Metina i ile poświęcił dla tej gry.

    Tyle. Nie warto z wami dyskutować. Wy sami udowadniacie ludziom z privów, że nie jesteście poważni i nie warto jest wracać na stare śmieci.

    Stworzyłem tu konto tylko po to by uświadomić Was, że jesteście na szarym końcu jeśli chodzi o community Metin2 i to tylko Wasza wina.
    Bo wolicie pisać pierdoły, które nie mają żadnej merytorycznej wartości.

  • Nikt o zdrowych zmysłach nie idzie marnować czasu na coś, co za kilka miesięcy straci przez zamknięcie serwera. Więc to chyba plus dla nas?

    bardziej mi chodzi o to ze przez takie osoby innym polskim youtubera sie dostalo po tyłku


    Chlopie o czym ty piszesz... jak by taki Wallander byl znany na cala spolecznosc metin2 a nie tylko na polske to co innego.. i nie porównuj innych gier do metina chlopie.. 2rozne gry 2roznych wydawcow.. z czym do ludzi.. odniose sie tez do tego twojego "uzywaj Polskich liter" tak tobie napisze ze nie ma zadnego pkt prawnego czy cos ze komus sie nakazuje uzywania "polskich liter";) "udowodniliście ludziom z privow ze nie jestescie powazni" a kto jest powazny aby isc i grac w nielegalna kopie gry?


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Kogoś tu mocno poniosło metinowe życie...

    Uczcić? Legenda?

    Uczcij go sobie i stój przez 100dni na imha ch3

    To akurat skrzywienie dotyczące naszej społeczności... W innych wyżej wymienionych grach mmo/rpg nikt nie miał by z problemu choćby z symbolicznym pomnikiem/npcetem.

    Osoba ta łączyła ze sobą bardzo dużą społeczność - swoim charakterem.
    Masa graczy dobrowolnie oglądała serie let's play - która nie dawała im żadnych korzyści- informacji o nadchodzących aktualizacjach itp.

    Fakt, że Wallek jest w pamięci graczy po 5 latach gdzie nie udzielał się w społeczności jest po prostu fenomenalne i nie każdy musi to rozumieć.

  • Nie przeszkadza mi aby uczcić kogoś, kto na to zasłużył- w odpowiedni sposób. Trochę nie rozumiem argumentacji, aby cokolwiek wprowadzić z nim związanego w grze metin2. Dlatego, że nagrywał filmiki z metina? To może FuBu wybudować posąg w m1? Jest bardziej rozpoznawalną postacią niż Wallander.

    On bardziej został odświeżony przez swoją śmierć niżeli ludzie pamiętali o nim. Wpisując jego nick w wyszukiwarkach masz odnośniki do informacji o jego odejściu albo o materiałach sprzed x lat. Pomijając fakt, czy to odpowiednie honorować kogoś, kto odszedł w taki sposób.

    Uwierzyliście Sabalowi, że jakbyście nabazgrali coś na forum, czy gdzie indziej to GF dałby jakieś jego upamiętnienie?

  • Tobie też można walnąć posąg za swój konkrtenty wkład jakim np był twój kozak serw-do krytykowania japę masz dobrą,to padnie wtedy,za to i za tamto-pokazałeś klase swoim ściekiem.

    Różnica jest taka, że mnie stać by narzekać i płacić by sobie pograć.
    To, że gram nie znaczy, że nie widzę jak niekompetentna jest ta firma.

    W końcu jestem youtuberem a każdy z youtuberów jest większym lub mniejszym hipokrytą.

    Siedzisz w internecie tyle lat a nie znasz tak podstawowej wiedzy.

    Po 3, nie robię nic bez powodu, ta seria też jest po coś a skoro mnie śledzisz to dziw bierze, że nie wiesz.

    Stać Cię?,bo co spawasz gdzieś?,może DE?może jakieś UK?...człowieku,możesz pisać tutaj,tak samo jak gdzie kolwiek w internecie zupełnie co chcesz.Twój bełkot czepia się wszystkiego.Jeśli myślisz że jak pakujesz jakieś 5k w gre bo Cię stać to co? [ciach]


    A i nie śledzę Cię,nudzą mnie takie bełkoty z krtykowania innych-ten kanał wybija się na pseudo znawstwie wszystkiego.Widziałem jakieś streama jak grasz.Skoro global i jego community jest takie szare to idź na [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę.

  • Supermetki sa od 18-22 czy jak Ingolf pisal od 21-24? A moze to sie laczy?

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)