Posts by DrMein

    Na sell zestaw łącznie 3 kostiumów dla mężczyzny/broń jednoręczną

    na miecz - 15 miecze 15 2ręka 15 szpony

    na ciało - 15 miecze 15 sztylety 15 2ręka

    na ciało - 15 miecze 15 szpony 15 strzały

    tylko całość

    cw 50w

    no spoko, oddajesz codzienne cory na ponad 1k postaci, pół dnia od ponad roku, spoko spoko, to chyba z pasji

    to chyba każdy ci potwierdzi, kto dłużej mnie zna, że tworzenie kont to moja specjalność xD co roku na skarpetki po 200-400 kont robiłem. w 2020 podczas fali banów na 90 kontach bana dostałem, a potem manu i sklepik offline na 15 dni za free :*

    Nie jestem handlarzykiem kolego, w przeciwieństwie do ciebie gram w tą grę dla funu i nie muszę się martwić czy jutro będę miał na paczke czipsów czy nie jak spali antyk rubina xD

    hahahaha zanim zacząłem klikać cokolwiek byłem tak samo bogaty w realu i jakoś redstera i olbrzyma ubrałem xD olbrzyma, 25lv który ma twoj smieszny 25lv na hita xDDD

    Jego przecieki wielokrotnie się sprawdzał więc przestań siać ferment:) Można go lubić albo nie ale Ametysta przewidział jakieś 3 miesiące wcześniej zanim zostało to ogłoszone tak samo HH nieraz mu się sprawdzalo kiedy będzie i ile a co do tych plotek pożyjemy zobaczymy lepiej żeby połowy z tych rzeczy nie wprowadzili

    Kto przewidział? Mogę linka do tematu, w którym ten cały turecki jasnowidz przepowiedział te zmiany 24.1?


    I tak w ogóle tombola już funkcjonuje z 8 lat, ograniczenie w postaci ukończonego biologa jest, i jakoś nie kasują ludzi spamiącymi kontami pod tombolke, to nie rozumiem dlaczego mają dawać ograniczenia na misje codzienne? Wymóg jest i to dość spory, spróbujcie wyexpić kilkaset kont 50lv tak żeby wogóle cokolwiek z tego mieć ;)

    Też widziałem ten post. W takim razie wątek do zamknięcia bo nawet tam cisna z niego beke xD


    Wydaje mi sie że jakiś turek dla beki edytował kod zrodłowy strony, wrzucił gdzieś, napisał haha patrzcie jaki leak haha xD śmieszne, żart który każdy zrozumiał, z wyjątkiem sabala - małego móźdźka, duzego brzuszka,, który to nagłośnił albo po prostu ktoś trolla puścił lub celowo sfejkował ale po co nie wiem xD

    to fejk, rudy farmazoniarz puścił farmazona jakich mało, przeszukałem całe forum tr, de, it, szukałem nawet jaki post mógł być wyedytowany, ale nie znalazłem, dołączyłem nawet do grupki do której (wiadomo kto) dał linka i tam nic nie ma. NIC. Wpisuje prizmatik, alchemy, 24.1, wszystkie możliwe słowa kluczowe i nic nie ma, nikt nic nie wie tylko polandia cała nastraszona, no ale tak to jest jak się pierdzi w krzesełko streamerskie, potem to wącha a potem płacze że nie założył rodziny :rofl::rofl::rofl:

    Jak ci przeszkadza fakt, że mój charakter pracy umożliwia jednoczesne klikanie corów, przechodząc nastepnym razem obok alchemika na bazarze zaciskaj zęby to się mniej zestresujesz na mój widok :) a co do żółtych papierów to nie mierz wszystkich swoją miarą;)

    [ciach]

    Quote

    „napisz podanie i zbanuj te boty” a to myślisz że ja i inni tego nie robią

    napisałem jasno i wyraźnie wypierdku żebyś PODANIE NA GM napisał, a nie zgłaszał boty

    Quote

    tylko po to że nic nie robią mają jedną robotę której nie robią sam piszesz że „bo smoczyca nie umie sprawdzać logów to potrzebuje nagrań” sam siebie wyjaśniasz widać że jesteś inteligentny innaczej

    NO TAK bo pierdek który rok temu wbił na 5 minut do gry i od tygodnia wrócił wie lepiej niż ja, który od zarania dziejów siedzi w temacie i wie wiele więcej niż niektórzy mogliby sobie tego życzyć :w00t::w00t::rofl::rofl:nie mam argumentów ^^

    ale mnie ten Body wkurza was też? Jak ci sie kolego coś nie podoba to won napisać podanie na Gm i zbanuj te boty. Tylko potem proszę nie kryj zdziwienia publicznie że każdego bota trzeba nagrać (bo smoczyca nie umie sprawdzać logów to potrzebuje nagrań) a następnie odstrzelić wszelkie powiązane konta. Dla człowieka to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a dla bota 5 sekund zakładania kolejnego konta :D\


    edit. Jeszcze Fusia mnie wkurza

    No i przez takich ludzi jak ty właśnie serwer umiera.

    :rofl:[ciach] ahahahaha co za odkleja :D[ciach ] ale parsknąłem śmiechem ty człowieku zastanów sie czasem nad sobą i nad tym co piszesz. Kmieciak odszedł = będzie więcej graczy bo będzie mniej prześladowań lepiej się gra bez tego [ciach] Człowieka. [ciach]

    Moderator Moira:
    Usunęłam flood i obrazę użytkownika. Proszę bez takich następnym razem przyjdzie czas na konsekwencje

    Witam , ja jak zwykle z tym samym pytaniem czyli , czy gra słynny troll Kmieciak i jego wyznawcy czyli Lorint , Geysza69 , Reinerek i tam jeszcze inni ?

    razem z kumplem wystosowaliśmy na niego zbiorowe zgłoszenie, bo mnie wyzywał od [ciach] itd. Dostał bana na tydzień, po tygodniu wrócił pospamił mi trochę i odszedł na wieczny odpoczynek. Widocznie przez ten tydzień zobaczył że istnieje życie poza łowieniem śledzi i zakończył projekt kmieciaka, jak sam to napisał xd


    Moderator Moira:
    Usunęłam pseudocenzurę

    Ile Ci zajmuje 'obrobienie" wszystkich czasu ? :D Podziwiam i gratuluje

    Przy dobrym internecie bez przerabiania na antyki, jak ja to mówię 1 blok czyli 16 kont w 15 minut zrobie, z przerabianiem na antyki około 18-20 minut wychodzi, no ale internetu jakiegoś super nie mam a w całości mieszczę się pomiędzy 6 a 7 godzin