Posts by p1ter_f1

    Siema ...mam duży problem dzisiaj rano rozwaliła mi się myszka i dopiero będzie w poniedziałek (...) kończę pracę o 14.30 i nie wiem czy się spieszyć czy nie ma sensu biegnąć do domu na drop skrzyń ....

    Kup sobie myszkę po pracy w każdym markecie znajdziesz najtansza za 10-15zł zamiast się męczyć. Albo nawet w kiosku ruchu czy coś spytaj jak przechodzisz/przejezdzasz niedaleko. :p

    Podziwiam za wytrwałość, lecz dziwię się, że po kolejnym takim kabarecie zagranym przez GF nadal gracie. Sądzę również, że większość banów była nałożona prawidłowo, a część z graczy tu piszących o swojej niewinności ma sporo za kołnierzykiem ukrytego brudu.

    ja natomiast mam taki problem z sklepikami że jak klikam wystaw sklep to wywala mnie do wyboru serwera dużą ilość razy dopiero za 5-7 razem udaję mi się sklep postawić ale wtedy to może już stać 24/7.
    Bardzo to wkurza bo stawiam po 5-8 sklepików i powinno mi to zająć z 5 min na jeden sklepik a tak stawiam jeden sklep z 15-20 min aż w końcu go postawie tak więc zamiast 40m musze poświęcić na to przeszło 2h i nie zliczoną ilość słów sami wiecie których i denerwować się nie potrzebnie.
    Pewnie ma to związek z sklepikami premium bo czemu nie ;)

    Z pół roku już jest ten problem i nie zapowiada się, żeby cokolwiek z nim zrobili. Był zgłaszany wielokrotnie, informatycy ciężko pracują nad rozwiązaniem :crazy: (hehe).

    Czy obliczłby mi ktoś jeśli bym chciał kupować SM za złotówki ile wyniesie mnie taki zestaw miesięcznie: 1)rękawica 30dni + sklepik 4x 7dni, 2)rękawica 30dni+kostiumy+sklepik 4x7dni. Jest w stanie mi ktoś mniej więcej powiedzieć?

    Człowieku rusz głową, a nie wszystko na gotowe, zaloguj się i sprawdź w itemshopie przez stronę.


    Jeśli chodzi o kanały na bazarze to imo wystarczyłyby 2.

    Zgłaszam jednego bota, na drugi dzień widzę kolejny gościu 30 lv łowi obok mnie, nic nie odpisuje, nie reaguje na handel, zabijanie itd.. po prostu wraca do łowienia jakby z automatu. I tak dzień w dzień

    Zwłaszcza boty, tyle kont ile bociarz będzie chciał XD


    rybacki tez wala na sh i nawet nie wiesz ile osb to robi ty uzbierasz 14 szkat on juz 150 to jest jak i z balaskami ty 1 tyisac oni po 20 tysi bo boty robia swoje

    No i co z tego jak minie rybacki i tak tego nie otworzy, dopiero za kilka miesięcy. A blaski są do tyłka bo mają kiepskie itemy w nich. A opłaca się tylko bociarzom i ludziom co sobie gildiami obstawiaja spoty każde najlepsze i tak czy siak nawalą tego po kilka-kilkanaście tysięcy gdzie normalny gracz 500 nie uzbiera. Rybacki chociaż nawet jak złowisz mniej to lecą ze szkaty bardziej usefull itemsy.

    Będą blaski :}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} szykowac sie na 4 h he


    A nie sory boty w v3 wymiota wszystko jak i na innych mapkach


    To już 10x lepiej walnąć 4h Eventu Rybackiego, blaski mają ten problem że każdy hlvl pozajmował wszystkie najlepsze miejscówki do dropa np. w v3 i nici z tego eventu zyskasz. Znów tylko dorobią miliarderzy sobie. A tak przy wodzie każdy się zmieści kto będzie chciał.

    Nie pisz głupot bo tak łowiłem, złowisz 3-9 raków na godzinę jak żednego nie przegapisz, A po dwuch godzinach łowienia to normalen że będziesz przpuszczł raki, i spada z 3-9 na godzine do 3-5, no chyba że jesteś botem.

    łowiłem już rużnymi metodami.

    A osttni raz można byłeo tel raków złowić na samym początku gdy wprowadzili nowy styten łowienia wtedy na godzine przy szbkim łowieniu z wnętrznościami i bonusem można było złowić dwu cyfrową liczbę raków. Potem się zorjętowali bonus tuńczyka był nieczyny przez prawie cztery miechy.


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    1. Popracuj nad pisownią, bo robisz byki jak mały dzieciak i czytać się tego nie da!

    2. Widocznie ja mam na koncie takiego pecha, że czasem to szczęście mnie opuszcza i zdarza się np. wczoraj, że na 1000 robaków w godzinę wyłowiłem 1 tylko raka :/

    3. Rekord w godzinę mam 12 raków wyłowionych bez bonusu złotego tuńczyka. Było to w grudniu ubiegłego roku. Nie było żadnych innych eventów, po prostu duży fart.

    4. Wspominałem już, że średnio kilka raków na godzinę wpada, ale robiąc średnią ze wszystkich godzin w których łowię to nie przekracza ona liczby 4.

    5. Zdarza się, że w godzinę pokazuje się i ponad 15 raków do złowienia. A jak się je wyciąga to rzadko kiedy ma się chociaż te 7-8 na godzinę.

    Bo Fokusuje się tylko na Raki i ewentualnie Karasie Złote reszta tak jak boberthaubica napisał stop animacji nowa przynęta i ogień:) Wyjątkiem są event Rybacki gdzie z każdej wyłowionej rzeczy dostajesz puzzle więc nawet farbe się opłaca złapać.Jak ktoś łowi wszystko co popadnie to niech się nie dziwi że ma 1 szt jak można mieć szanse na raka powiedzmy co 5 minuty

    Doskonale wiem jak się łowi bo robię to od roku. Chodzi o to, że czasem ma się czas, w którym rzadko kiedy raka się złowi i pisałem odnośnie godziny łowienia. Przeważnie jest to kilka raków, ale są momenty gdzie w ciągu godziny zostanie wyłowiony tylko 1 rak.


    Godzinę temu złosiłem fishbota na support, zobaczymy czy coś zdziałają :)

    bo trzeba umiec lowic... wyciagasz same raki jak pokazuje ci sie inna ryba to odrazu wylaczasz animacje

    Problem z łowieniem jest taki, że raz może Ci polecieć 5-6 raków, a raz wyłowisz 1.. Szczegół tkwi w tym czy osoba, która wyłowi mało nie podda się i nie przestanie łowić. Bo łowienie to najnudniejsza czynność w tej grze, więc wiele osób już po kilu dziesięciu minutach się poddaje :P Tym bardziej jak nie zaopatrują się w węglową tylko łowią szrotem-zwykłą.