Catastroph1c Władca Lodowej Krainy

• Male
  • from Katowice
  • Member since Sep 27th 2012
  • Last Activity:
Profile Hits
1,017
  • W jakich godzinach dzisiaj można się umówić na zmianę żywiołu?

• Polecamy !

• Polecam w stu procentach ;)

• 25.09.2020 - Aktualny cennik żywiołów

L.p. Usługa Cena
    1. Dodanie żywiołu (ziemia/błyskawica/ogień/lód/mrok/wiatr) 3w za każde pomyślne (max +3)
    2. Zwój klątwy (cofnięcie żywiołu) 2w
    3. Zwój zmiany (zmiana żywiołu na inny - przy zachowaniu obecnego %) 5w

Przy większych ilościach możemy indywidualnie się dogadać co do cen.

Poniżej najczęściej zadawane pytania:

• Polecam gracza, wszystko miodzio ;)

• Wszystko bez problemu zestaw na 400-500w, dodawanie,zmiana i cofanie żywiołu, full serwis :)

Poświęcenie uwagi nawet dla itemu wartego 5w.

• Sekcja poleceń - dodawałem/zmieniałem/usuwałem Ci żywioły ? Wszystko przebiegło pomyślnie ? Zostaw proszę polecenie. Dzięki

• Można teraz dodać jeden żywioł?

• Hej, nie było mnie cały wczorajszy dzień.

Dzisiaj będę dostępny jeszcze przez dwie godzinki rano a później dopiero pod wieczór. Nick niezmienny - Catastroph1c

• Nadal chcesz tę bransę 20/20?

• kur

a jutro o 6 rano?

• Tak wczas rano nie dam rady, najwcześniej 7:10 i fajnie by było gdybyś był już wtedy w Kraj Waryong (M3 Chunjo) Ch1. Ewentualnie mogę zaraz bo widzę, że za chwilkę uruchomią serwery.

• jaq teraz jestem

• Teraz nie dam rady, jestem w robocie do 15 a później mam sprawy do załatwienia na mieście. Najwcześniej ok. 19/20 będę w grze - jeśli aktualizacji do tego czasu zostanie zakończona.

• MAM TRUTE SR 43 +1 ZYWIOLOWY BON DODANY MOZESZ DODAC 2 NASTEPNE? ZASTAW Z 50 W PISZ na xXMaxiukBMXx

• Widziałam Twój post w związku z problemem dodawania postaci do gildii, chciałam odpowiedzieć ale okazało się że jest zamkięty. Jest wyjście z tego problemu. Przykładowo ziemie gildyjną masz w m3 i musisz iść tam żeby dodać nowe postacie. U Nas to działa.

• siema odpisz gg :P

• Siema. Mam Branze z Lez +9 (10% do PZ 10% Blyki 10% grota) Zainteresowany?

• znalazłeś to białko co ostatnio szukałeś ?

• siemka, sprzedam ci te ekstazy za 3 wony