Porozmawiajmy o Metin2 - część II

  • Odświętny event Okey

    Na początku grudnia wystartujemy z popularną karcianką Okey w rozszerzonej bożonarodzeniowej wersji. Udaj się na łowy na potwory, zgarniaj karty Okey i dobierz swój zwycięski zestaw!

    Start eventu: 1.12.2023 o godz. 0:00 (CET)
    Koniec dropów: 24.12.2023 o godz. 23:59 (CET)
    Koniec eventu: 25.12.2023 o godz. 23:59 (CET)

    Pamiętaj, że ten event nie jest dostępny na serwerach Okey.

    Jakie to serwery "Okey"?

  • Przyszedł grudzień ... Populacja botów dziwnie zwiększa się .


    Gf od paru lat nie ogarnął co sie dzieje na serwerach podczas skarpetek.

    Pozdro

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Przyszedł grudzień ... Populacja botów dziwnie zwiększa się .


    Gf od paru lat nie ogarnął co sie dzieje na serwerach podczas skarpetek.

    Pozdro

    nie no ogarnął tak, że przez 3 miesiące względnie luźnego okresu nic nie robili,

    a teraz na grudzień mają wytłuczenie na boty bo "oni też są ludźmi i jadą na odpoczynek i spędzają czas z rodziną"

    więc tutaj teraz masz ciche przyzwolenie na boty, a tak to udawali, że coś robią.

    Jako iż nowy wątek to każdy co wchodzi na serwer Polska/Polyphemos niech wie ma z czym do czynienia więc załączam obrazek.

    jLZd1iK.png

  • nie no ogarnął tak, że przez 3 miesiące względnie luźnego okresu nic nie robili,

    a teraz na grudzień mają wytłuczenie na boty bo "oni też są ludźmi i jadą na odpoczynek i spędzają czas z rodziną"

    więc tutaj teraz masz ciche przyzwolenie na boty, a tak to udawali, że coś robią.

    Jako iż nowy wątek to każdy co wchodzi na serwer Polska/Polyphemos niech wie ma z czym do czynienia więc załączam obrazek.

    jLZd1iK.png

    Zima, ludzie siedzą w domach to i graczy nowych przybyło :) Akurat załapali się na event i start będą mieć łatwiejszy !

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • nie no ogarnął tak, że przez 3 miesiące względnie luźnego okresu nic nie robili,

    a teraz na grudzień mają wytłuczenie na boty bo "oni też są ludźmi i jadą na odpoczynek i spędzają czas z rodziną"

    więc tutaj teraz masz ciche przyzwolenie na boty, a tak to udawali, że coś robią.

    Jako iż nowy wątek to każdy co wchodzi na serwer Polska/Polyphemos niech wie ma z czym do czynienia więc załączam obrazek.

    jLZd1iK.png

    Potezny narybek, moze betclick zainteresuje sie ofertą obstawiania do ktorego lvla dobije bot zanim dostanie bana B)

  • Czy jest jakiś sposób na otwarcie interfejsu eventów na mapach takich jak loch małp, katakumby - gdzie minimapa jest niedostępna ?


    edit: już ogarnięte - CTRL + E

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

    Edited once, last by Zamisis ().

  • nie no ogarnął tak, że przez 3 miesiące względnie luźnego okresu nic nie robili,

    a teraz na grudzień mają wytłuczenie na boty bo "oni też są ludźmi i jadą na odpoczynek i spędzają czas z rodziną"

    więc tutaj teraz masz ciche przyzwolenie na boty, a tak to udawali, że coś robią.

    Jako iż nowy wątek to każdy co wchodzi na serwer Polska/Polyphemos niech wie ma z czym do czynienia więc załączam obrazek.

    jLZd1iK.png

    Xd tyle razy tutaj było walkowane by każdy event był po ukończeniu biologa na 30 lvl a oni nawalili tych eventow że boty to mają raj teraz :)

  • Ja już pisałem jak dla mnie to wygląda tak jak by GF chciał zamknąć metina i specjalnie im rozkazał nie banować tych botów na dzień dobry wychodzisz z m1 bot spot dalej bot M1 boty M2 boty pustynia boty Sohan boty ognista ziemia Boty nawet już w DT boty widziałem

  • Ja już pisałem jak dla mnie to wygląda tak jak by GF chciał zamknąć metina i specjalnie im rozkazał nie banować tych botów na dzień dobry wychodzisz z m1 bot spot dalej bot M1 boty M2 boty pustynia boty Sohan boty ognista ziemia Boty nawet już w DT boty widziałem

    tak GF chce zamknąć metina (na którym zarabiają) dlatego zakazuje banować boty. Weź walnij się w nogę, bo głowy raczej nie masz i nie wchodź tu nigdy więcej xDDDDDDDDD

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • tak GF chce zamknąć metina (na którym zarabiają) dlatego zakazuje banować boty. Weź walnij się w nogę, bo głowy raczej nie masz i nie wchodź tu nigdy więcej xDDDDDDDDD

    miałem ci napisać obszerny komentarz ale mi się nie chce kto ma wiedzieć ten wie o co mi chodziło nie chce mi się komuś takiemu jak tobie tego tłumaczyć wystarczy poszukać w internecie dawnych wypowiedzi niektórych ludzi

  • Trzeba przyznać, że grudzień w metinie ciekawie się zapowiada. Sporo się dzieje. Ten event z darmowym is jest cykliczny, coku ten sam? Fajne nagrody beda? Warto klikac wszystkim co sie da?

  • Trzeba przyznać, że grudzień w metinie ciekawie się zapowiada. Sporo się dzieje. Ten event z darmowym is jest cykliczny, coku ten sam? Fajne nagrody beda? Warto klikac wszystkim co sie da?

    Tu masz rozpiske nagród https://pl-wiki.metin2.gamefor…ex.php/Codzienne_Prezenty

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • rozpiska jakas jest, ale chyba malo aktualna. Wczoraj na wszystkich postaciach dostalem sklepik na 1 dzien, a na tej liscie go nie ma 🤣

    Z każdą edycją są różne nagrody. Myślę, że Złomiarzowi chodziło o to byś mógł zobaczyć czego mniej więcej możesz się spodziewać.

    Od siebie dorzucę to: https://pl-wiki.metin2.gamefor…x.php/Kalendarz_Adwentowy

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

    Edited once, last by Faranga ().

  • A czy nagrody sa codziennie takie same, bez wzgledu na to czy klikne codziennie czy omine te ktore mnie nie interesuja?

  • Czy mi się wydaje czy botów już nie ma?

    JUxDZP5.png

  • Nie wiem po co dajesz rozpiskę z poprzednich edycji, gdy aktualna jest na bieżąco uzupełniana i zanim pojawi się wpis za dany dzień można sobie szybciej, samemu sprawdzić o godzinie 00:01 każdego dnia - co jest :)


    Edit: w tej edycji nawet nie zrobili jeszcze tabeli pomimo że już 2dzień leci :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • A czy nagrody sa codziennie takie same, bez wzgledu na to czy klikne codziennie czy omine te ktore mnie nie interesuja?

    Każdego dnia jest stała nagroda i na każdym koncie odbierzesz taką samą danego dnia. Jak ominiesz jakiś dzień, np. 4 grudnia, a odbierzesz 5 grudnia to dostaniesz nagrodę tego 5 grudnia taka samą jak wszyscy pozostali.

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Złomiorz podał rozpiskę na nagrody lojalnościowe, którym w 2023 nie było!:P

    Natomiast Faranga podał dokładnie to co teraz mamy, kalendarz adwentowy :)

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Czy GF może łaskawie dać możliwość łączenia OBRONY BOGA SMOKÓW ze Skrzynek Płatków Śniegu, czy za trudne?

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Som, som. W M1 się zagnieździły :3

    w m1 wiekszosc tego co biega to chyba nie sa boty tylko postaci na auto lowach dropiace okeyki? Oczywiscie nie mowie ze botow nie ma, ale teraz wyjatkowo trudno odroznic od graczy