Płatne kanały

  • Płatne CH? 72

    1. Jestem przeciw (39) 54%
    2. Również jestem za dodaniem 3 ch premium (aby było 9 na serwerze) (22) 31%
    3. Jest mi obojętne (6) 8%
    4. Jestem za, ale 1 ch premium dla graczy (aby było 7 ch na serwerze) (5) 7%

    Autorem ankiety jest użytkownik xzfzffzxxxxxx i to właśnie w jego imieniu zakładam ankietę ze względu na uwarunkowania techniczne forum.


    Kilka słów od xzfzffzxxxxxx:

    Był płatny serwer premium, co wy gracze myślicie o płatnych ch? Kiedyś na Polsce można było doświadczyć 9 ch jednak je usunęli, co sądzicie o wprowadzeniu tej opcji jako premium w IS. Moim zdaniem to dobry pomysł dzięki któremu gracze, którzy ładują w grę i ją utrzymują będą mogli grać oddzielnie i unikać innych graczy oblegających darmowe ch. Ja osobiście jestem za wprowadzeniem takiej opcji gry.


    Ankieta potrwa do 26 maja, 11:10. Oddać można tylko jeden głos, którego po oddaniu nie można już zmienić.



    Moderator Ascoran:
    Ankieta nie jest decyzyjnie wiążąca, a jedynie pokazuje opinię osób głosujących. Ankieta jest realizowana z inicjatywy gracza. Zespół pomaga tylko w realizacji takiego przedsięwzięcia z uwagi na uwarunkowania techniczne forum.

  • Jestem na nie,

    jeśli auto chce grać oddzielnie z innymi to niech stworzy sobie serwer tylko na wyłączność. Metin od zawsze był grą, w której trzeba rywalizować i niech tak zostanie.

    Pozdrawiam

  • Ja bym zostawił 1 zlagowany kanał dla innych graczy żeby na nim grali razem z bociarnią a dla reszty cywilizowanych graczy pozostałe 8 kanałów. Jest to absolutnie najlepsze rozwiązanie a serwer Ruby to udowodnił.

    Edited once, last by Ascoran: Poprawiłem jedno sformułowanie. ().

  • Trochę taki metin single player się robi. To jest jedna z tych propozycji, która w większości nie spodobałaby się nawet ewentualnym beneficjentom.

  • Bierzecie się za takie zbędne (moim zdaniem) ankiety. Zamiast rozwiązać ogólny problem jakim są boty to kombinujecie jak zarobić na graczach którzy chcą pograć w spokoju/normalnie. To i tak nie rozwiąże problemu jaki tworzą boty. Ot takie moje zdanie.

  • Zamiast rozwiązać ogólny problem jakim są boty to kombinujecie jak zarobić na graczach którzy chcą pograć w spokoju/normalnie.

    Przeczytaj w pierwszym poście trochę więcej, aniżeli sam tytuł. Wtedy wywnioskujesz, czy to jest nasz pomysł czy kogoś innego.

  • Bierzecie się za takie zbędne (moim zdaniem) ankiety. Zamiast rozwiązać ogólny problem jakim są boty to kombinujecie jak zarobić na graczach którzy chcą pograć w spokoju/normalnie. To i tak nie rozwiąże problemu jaki tworzą boty. Ot takie moje zdanie.

    zacytuje 90% nauczycielek w tym kraju "nie czytacie zadania a pozniej wychodza wam glupoty" ....

    przeczytaj pierwsze zdanie ankiety

  • Tak przeczytałem ze zrozumieniem.

    Który normalny gracz wpada na taki pomysł założenia ankiety (jeszcze dotyczące takiego zagadnienia)? takie pytanie powinno ograniczyć się do dyskusji. Pozdrawiam :D

  • Lepiej Ogarnąć boty a nie dodawać cos co zwykli gracze dla przyjemności nie kupią .

    Najlepiej zgarniać pieniądze za wszystko niedługo za podniesienie księgi która wyleciała z metina będzie potrzebny abonament a z botami nic nie zrobią .

    tak wiem ze to jakiś śmieszny graczyk wymyślił ankietę bo myśli ze to by pomogło na boty bardzo by się pomylił 🤣

    Wygrałem aukcję pisz pw :mkay:
    BeziQo on Lvl 2;)


  • Świetny pomysł, 3 kanały byłby wolne od botów :)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Jestem na nie. Kolejna opcja do ,,blikarzy'' na +, osoby grające bez ładunku nie mają powoli szans przetrwać w tej grze ;)

  • Jestem za.

    A botów raczej sie nie ogarnie.

    Pamietam z 20 lat temu jak kolezka nas zaprosil do swojej pracy w Łodzi w jednych z biur i do dziś pamietam to co zobaczylem i nie wierze ze z Botami coś da się zrobić...

    To jest za bardzo wszystko ze sobą powiązane.

  • pomysł na + A tych co nie stać niech nie beczą.

    Jak kogoś nie stać to nie kupi i proste już dawno powinien być ogólnie abonament.

  • Fakty są takie że słowa DARMOWE zawsze przyciągają wyzyskiwaczy i boty.

    Może nie chodzi o opłaty, ale jeden ekskluzywny CH dla tych którzy są dalej z biologiem, bądz "zaliczyli" kilka wyzwań w grze.
    Już dawno byłem za tym żeby dostęp do hydry/meley był dla osób które są po jakiejś części biologa, bo sam 90 lvl w tej grze to jest dla bota kwestia godzin, a potem taki bot może farmić hydry dopóki nie dostanie bana.

  • Mi to obojętne. I tak bede was niszczył. I bedzie ryk na czacie " Płace za ch i przychodzi [ciach] i mnie zabija"

    Edited once, last by Ascoran: Usunąłem pseudocenzurę. ().

  • Ascoran

    Set the Label from W trakcie głosowania to Zakończona
  • Ascoran

    Closed the thread.