Posts by Tujka

    Od lat to istnieje. Dawniej odpalałam 4/6 kont i szczególnie te co miałam zrobione sklepy na dwóch kontach po jakimś czasie robił się czarny ekran. Jeśli nie odświeżasz konta i nie robisz zmień postać i logujesz się od nowa na tą samą postać jak zaczyna lagować na danym koncie to ekran robi się czarny. Musisz częściej przelogowywać konta.

    Ja też mam Windows7 i niepotrzebnie usunęłam metina dzisiaj bez zapisania plików. Zapomniałam, żeby zapisać pliki. Może bym uruchomiła grę z aplikacji metin2, a niestety nie mam teraz nagranej, bo się Gameforge Client nie otwiera przez błąd krytyczny. Mam pliki metin2 z 2017 roku i nagrałam dzisiaj GameforgeLive i ładnie się otworzyła aplikacja nawet po latach nie używania... ale już nie mogła na metina przejść...a Gameforge Client się nie otwiera :(

    Ja też mam Orange i od tygodnia błąd krytyczny. Zastanawiam się czy nie ma problemów z logowaniem i przez to wyskakuje błąd krytyczny? W ogóle aplikacja się nie uruchamia, ale na początku pobrało aktualizację ładnie. Nie wiem co dalej robić, bo jest ciągle błąd krytyczny. Nie logowałam się kilka tygodni i może te błędy są powiązane nie wiem. Tak gdybam.

    Mi na supporcie odpisali, że mam usunąć plik z Metin2. Dziwne, że nie chcieli jakiś plików do sprawdzenia. Myślałam, że może aktualizacja coś zmieni.

    Odinstalowałam "Gameforge Client" w programach i pobrałam ze strony i zmieniło się z "Graj" na "Napraw" kliknęłam i nic nie zadziałało, ale w rozszerzeniu pisało "Odinstaluj" Odinstalowałam i pisało "Zainstaluj" i po raz pierwszy jak kliknęłam zainstaluj to zaczęło pobierać i na razie pisze "Graj".

    Poprzednio jak grałam w metina popsuł mi się Gameforge i pisało "Zainstaluj" . Metin mam zainstalowany od 2019 roku. Ostatnio wchodziłam przez "Metin 2 Pl" i zmieniło się z "Zainstaluj" na "Graj". Teraz próbuję wejść na grę i niestety w obu przypadkach pisze "Zainstaluj". Tak samo jak wchodzę z "Gameforge Client" lub "Metin2.pl"Klikam "Zainstaluj" To nic się nie dzieje.

    32ea8b15a32f7c2f.jpg

    Cześć.

    Chciałam przypomnieć istnienie gildii SoulsOfGhost, która przestała istnieć jakieś dwa tygodnie temu, a istniała od 2009 roku. Niestety dodałam do gildii członka, który nie był mną ani moim bratem i usuwając postać usunął gildie, gdy został jej liderem.

    Gildia SoulsOfGhost istniała od 2009 roku. Była założona po to by robić wojny i przenosić itemy z v2 (miałam też założoną w tym samym celu drugą gildię SweetDeath założoną na koncie koleżanki, ale znikła wraz z pierwszą fuzją).

    W 2013 roku nabyliśmy ziemię na serwerze Etolin w Shinsoo m1 (92, 1058). Mieliśmy ją do drugiej fuzji.

    7974da621829cba6.jpg


    Mieliśmy Alchemika Diamentowego i Kowala Płanterza.

    ece66e07dcfb9d6c.jpg


    Screen z 1 grudnia 2013 roku wybudowanie Alchemika:

    4b273387d1fd6d0f.jpg

    Gildia miała 17 poziom. Tworzyłam ją z bratem i kilkoma znajomymi przyjaciółmi.


    Teraz boję się dołączyć do jakiejś gildii, bo jak się zalogujesz możesz zostać liderem i nie możesz wyjść z gildii, a jak się nie logujesz ktoś Ci może zająć miejsce lidera i usunąć gildie.

    PS. Ktoś robił grafikę na insygniach gildii? Ja zrobiłam, ale teraz już nie ma tej opcji. Na pierwszym screenie jest z eventu w 2017 roku jak zdjęcie na insygniach zadziałało. Mimo, że już nie można było dodawać zdjęć do insygniów i poprawić na lepsze.

    Jakiś czas temu ktoś poprosił o dołączenie do mojej gildii, więc go dodałam... Nie grałam od maja do września i gildia przeszła na tego gościa 55 lvl miał. Znów się nie logowałam do gry z 19 dni. Miałam problem z SLL i gra nie działała. Nagle wchodzę i gość do mnie pisze z drugiej postaci, że usunął postać ten 55 lvl i za nim usunął postać to musiał wyjąć kasę z magazynu gildii, więc mi oddaje kasę. Patrzę, a gildii nade mną nie ma... i tak o to gildia SoulsOfGhost, która miała 12 lat i 17 poziom przestała istnieć. Oczywiście się zastrzegał, że ktoś inny był liderem, ale ja pamiętam, że ostatnią osobą jako lider był on. Pisałam już do supportu, ale niestety nie da się wrócić gildii. Założyłam nową i na razie dodałam postacie z małym lvlem poniżej 40.

    LightSword17 piszę z komputera z forum, ale myślałam, że to tylko dotyczy metin2, ale to poważniejszy problem tylko facebook i poczta na onet są ok. Wszystkie inne strony nie otwierają się poprawnie wszędzie pisze "niezabezpieczona" i wchodzę na strony niechronione i niektóre strony nie działają poprawnie. Forum i support działają ok mimo tego, że są niezabezpieczone, ale strona metina już nie działa pomimo tego, że nie ma komunikatu "niezabezpieczona". Kolega wyłapał do tego błąd w kodzie strony metina pod tym adresem: https://challenge.gameforge.com/withFetchPatch.js jest to niezabezpieczona strona i strona nie chce się wczytać.

    Ale po 6h już włączyli FB i wszystko działa, a tutaj kolejna aktualizacja i gra nie działa... do tego mi strona metina nie działa wszystko jest niebieskie jak klient. w ogóle zdałam sobie sprawę, że dawniej Gemforge Live było w plikach i wszystko można było podmienić, a teraz to jakby strona internetowa i coś się popsuło i nie działa. Do tego chce wejść na forum niezabezpieczona, chce wejść na support niezabezpieczona.