Posts by Tujka

Odinstalowałam "Gameforge Client" w programach i pobrałam ze strony i zmieniło się z "Graj" na "Napraw" kliknęłam i nic nie zadziałało, ale w rozszerzeniu pisało "Odinstaluj" Odinstalowałam i pisało "Zainstaluj" i po raz pierwszy jak kliknęłam zainstaluj to zaczęło pobierać i na razie pisze "Graj".

Poprzednio jak grałam w metina popsuł mi się Gameforge i pisało "Zainstaluj" . Metin mam zainstalowany od 2019 roku. Ostatnio wchodziłam przez "Metin 2 Pl" i zmieniło się z "Zainstaluj" na "Graj". Teraz próbuję wejść na grę i niestety w obu przypadkach pisze "Zainstaluj". Tak samo jak wchodzę z "Gameforge Client" lub "Metin2.pl"Klikam "Zainstaluj" To nic się nie dzieje.

32ea8b15a32f7c2f.jpg

Cześć.

Chciałam przypomnieć istnienie gildii SoulsOfGhost, która przestała istnieć jakieś dwa tygodnie temu, a istniała od 2009 roku. Niestety dodałam do gildii członka, który nie był mną ani moim bratem i usuwając postać usunął gildie, gdy został jej liderem.

Gildia SoulsOfGhost istniała od 2009 roku. Była założona po to by robić wojny i przenosić itemy z v2 (miałam też założoną w tym samym celu drugą gildię SweetDeath założoną na koncie koleżanki, ale znikła wraz z pierwszą fuzją).

W 2013 roku nabyliśmy ziemię na serwerze Etolin w Shinsoo m1 (92, 1058). Mieliśmy ją do drugiej fuzji.

7974da621829cba6.jpg

Mieliśmy Alchemika Diamentowego i Kowala Płanterza.

ece66e07dcfb9d6c.jpg

Screen z 1 grudnia 2013 roku wybudowanie Alchemika:

4b273387d1fd6d0f.jpg

Gildia miała 17 poziom. Tworzyłam ją z bratem i kilkoma znajomymi przyjaciółmi.

Teraz boję się dołączyć do jakiejś gildii, bo jak się zalogujesz możesz zostać liderem i nie możesz wyjść z gildii, a jak się nie logujesz ktoś Ci może zająć miejsce lidera i usunąć gildie.

PS. Ktoś robił grafikę na insygniach gildii? Ja zrobiłam, ale teraz już nie ma tej opcji. Na pierwszym screenie jest z eventu w 2017 roku jak zdjęcie na insygniach zadziałało. Mimo, że już nie można było dodawać zdjęć do insygniów i poprawić na lepsze.

Jakiś czas temu ktoś poprosił o dołączenie do mojej gildii, więc go dodałam... Nie grałam od maja do września i gildia przeszła na tego gościa 55 lvl miał. Znów się nie logowałam do gry z 19 dni. Miałam problem z SLL i gra nie działała. Nagle wchodzę i gość do mnie pisze z drugiej postaci, że usunął postać ten 55 lvl i za nim usunął postać to musiał wyjąć kasę z magazynu gildii, więc mi oddaje kasę. Patrzę, a gildii nade mną nie ma... i tak o to gildia SoulsOfGhost, która miała 12 lat i 17 poziom przestała istnieć. Oczywiście się zastrzegał, że ktoś inny był liderem, ale ja pamiętam, że ostatnią osobą jako lider był on. Pisałam już do supportu, ale niestety nie da się wrócić gildii. Założyłam nową i na razie dodałam postacie z małym lvlem poniżej 40.

LightSword17 piszę z komputera z forum, ale myślałam, że to tylko dotyczy metin2, ale to poważniejszy problem tylko facebook i poczta na onet są ok. Wszystkie inne strony nie otwierają się poprawnie wszędzie pisze "niezabezpieczona" i wchodzę na strony niechronione i niektóre strony nie działają poprawnie. Forum i support działają ok mimo tego, że są niezabezpieczone, ale strona metina już nie działa pomimo tego, że nie ma komunikatu "niezabezpieczona". Kolega wyłapał do tego błąd w kodzie strony metina pod tym adresem: https://challenge.gameforge.com/withFetchPatch.js jest to niezabezpieczona strona i strona nie chce się wczytać.

Ale po 6h już włączyli FB i wszystko działa, a tutaj kolejna aktualizacja i gra nie działa... do tego mi strona metina nie działa wszystko jest niebieskie jak klient. w ogóle zdałam sobie sprawę, że dawniej Gemforge Live było w plikach i wszystko można było podmienić, a teraz to jakby strona internetowa i coś się popsuło i nie działa. Do tego chce wejść na forum niezabezpieczona, chce wejść na support niezabezpieczona.

Znaczy wszędzie jest ten certyfikat DigiCert Baltimore Root, coś źle wyświetliłam wcześniej. W Internet Exploer nie ma możliwości kliknięcia w "kopiuj do pliku", a w Chrome nie chce mi zapisać ścieżki pliku po kliknięciu w "kopiuj do pliku" ->"dalej" ->"Certyfikat X.509 szyfrowany binarnie algorytmem DER (.CER)" -> nazwa pliku ->"Dalej" -> wyświetla mi komunikat "System Windows nie może znaleźć określonej ścieżki."

Dlaczego ja mam certyfikat DST Root CA X3 do chrome a w internet exploer DigiCert Baltimore Root do strony https://gameforge.com/pl-PL/play/metin2 czy to dobry certyfikat?

A w ogóle ja pobierałam aktualizacje wystąpił błąd i ją przerwałam i teraz nic nie chce odpalić tylko ten niebieski ekran i nie wiem jak odinstalować Gameforge Live i od nowa wgrać, bo nie mam strony metina, żeby pobrać.

Cześć, a gdzie ja mam to wgrywać w przeglądarce czy w plikach gry metin2. Nie pobrało mi aktualizacji, bo wystąpił błąd i client jest niebieski. Nawet mam stronę metina niebieską, żeby pobrać grę i od nowa wgrać.

obrazek (nie wiem jak dodać obrazek).

Z informacji, które posiadam czas owoców zostanie zmieniony systemowo podczas kolejnej przerwy technicznej.

:uklon:To dobrze, bo ja zbieram na kilku postaciach i chciałabym je otrzymać., a czas się nie zgadzał...

Faktycznie czas trwania owoców kończy się dokładniej 11.05 o godzinie 23:59.

Więc deklarowanego dnia

• Wymiana Owoców Błogosławieństwa: 12.05. o godz. 0:00

powinny już zniknąć z eq i nie będzie ich możliwości wymiany... Art

Niby dostałam odpowiedź na supporcie: "Od dnia o którym mowa - pojawi się opcja u NPC Historyk z możliwością wyboru wierzchowca o długości adekwatnej do uzbieranych Owoców Błogosławieństwa" Ale nie wiem czy rozumieją to, że te owoce znikają...

Spokojnie, zawsze taki przycisk się pojawiał pod koniec eventu, a nie w połowie

A co jeśli ten przycisk pojawi się 12.05 o godzinie 00:00 , a owoce znikną i nie dostanę konia?

Faktycznie czas trwania owoców kończy się 12.05 ale o 23:59:59 więc wychodzi na to, że jest jeden dzień na ich wymianę.

Czas trwania owoców kończy się 12.05 o godzinie 00:00. Zostało jeszcze 13 dni i 4h.

Dokładnie tak, jak wyżej pisze Złomiorz. Owoce należy wymienić samemu, aby otrzymać konia.

Ale owoce znikają o godzinie 00:00 12 maja, jak mamy wymienić znikające owoce? Jest jakaś możliwość wymiany owoców na konia, bo ja nie mam tam przycisku,

Le8avrw.png

Ascoran  Ingolf  Art

Aha i zauważ, że żeby otrzymać najlepszą nagrodę wystarczy 28 owoców, a event trwa 30 dni, więc daty i czas trwania się zgadzają. Koń na 60 dni ma być z zasady dla najwytrwalszych. Tak jak już pisałem w którymś wątku, "Wymiana Owoców Błogosławieństwa: 12.05. o godz. 0:00" oznacza czas w ktorym wymiana się kończy. Po prostu nie napisano "do".
    Event trwa do 15 bo wtedy jest jeszcze oferta IS

To będzie jakiś przycisk do wymiany owoców przed 12 maja, bo na razie nie ma przycisku.

Art  Ingolf  Ascoran

Witam. Nurtuje mnie pytanie odnośnie konia od Historyka. Napisane jest w evencie Metin2 świętuje Ramadan "Wymiana Owoców Błogosławieństwa: 12.05. o godz. 0:00" tzn., że automatycznie zostaną wymienione owoce na konia? Czy będzie jakiś pasek u NPC wymień owoce na konia? Pierwszy raz biorę udział w tym zbieraniu owoców i nie wiem jak to wygląda... Bo owoce błogosławieństwa są na 30 dni i 12 maja o godzinie 00:00 przepadają. Jeszcze są na 14 dni 57 min. Czy nie powinny one być do 15 maja? Jak wymienić owoce na konia?

Pozdrawiam.

KwiatSuri No ja myślałam, że do 12 maja trzeba je wymienić i do 12 maja to ostatni dzwonek, bo owoce są do 12 maja. Trwają 30 dni. Jeszcze 15 dni i 3h. Szkoda, że Ingolf się nie wypowiedział jak to wygląda i zamknął mój poprzedni temat Koń od Historyka Albo Ascoran albo Art. A na razie nie ma buttona do wymiany na konia... Zbieram owoce na kilkunastu postaciach i nie chciałabym, żeby to przepadło.

Faktycznie czas trwania owoców kończy się dokładniej 11.05 o godzinie 23:59.

Więc deklarowanego dnia

• Wymiana Owoców Błogosławieństwa: 12.05. o godz. 0:00

powinny już zniknąć z eq i nie będzie ich możliwości wymiany... Art

Z informacji, które posiadam czas owoców zostanie zmieniony systemowo podczas kolejnej przerwy technicznej.

Czas owoców został wydłużony do 15.05 godzina 23:59.

Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

To dobrze, bo się już bałam, że nie dostanę. A jak na postaci przestałam zbierać owoce i mam jeden np. to potem mi koń przepadnie? Czy za rok będę mogła nazbierać owoce na tej postaci?

Dziękuję, ale mam stary sprzęt. Mimo to gra działa. Nie wiem jednak czemu sklep nie działa... mogę otworzyć sklep na 20 pól... Raczej chodzi o ceny... Jak wystawiam coś taniego to sklep stoi, a im coś droższego sklep nie działa.