Posts by Tujka

Ja tak samo odpalam kilkanaście razy konto jednocześnie, żeby się zalogować.. tak za 20tym razem odpala, szczególnie, gdy już inne konto zalogowane... i schodzi z 2h logowanie na dwa konta, a na 3cie to nawet z 6 godzin, żeby weszło.

10 procesów metin2client.exe ji2clpw0w6fc_t.jpg Za 11 procesem weszło na konto... a tak wyskakuje komunikat:l4j9kwj4xi0j_t.jpg

Ciekawostka, przed uruchomieniem Gameforge Live chce sie uruchomić z dyskietki xub0l4wc936n_t.jpg

Dzień dobry.

Zgłosiłam to właśnie do supportu, ale jeszcze wolę z wami popisać czy u was też są te błędy.

W końcu 25 września czekając na logowanie drugiego klienta gry (a u mnie to schodzi godzinę, albo dłużej) poszłam zobaczyć ten system wędkowania (ok dziwne kółko i traf 3 razy) i w pewnym momencie zarzuciłam sieć i widzę ryba się nie pojawia (a jakoś zarzuciło sieć na most ). Dawniej wystarczyło kliknąć spację i postać zmieniała kierunek wędkowania i po paru sekundach rybka była złapana. Można też było czekać kilkanaście minut na złowienie ryby..., albo zmienić postać czy się wylogować (okej tracisz przynętę, ale nie tracisz czasu na dłuuuugie czekanie na połów). Wtedy chciałam to zrobić, ale nie można, nawet się wylogować. Musiałam zamknąć całego klienta co przy nowym systemie logowania jest niedopuszczalne, bo zamykam dane konto prawda? A do tego u mnie się loguje z godzinę na dane konto .

Następnego dnia udało mi się wyciągnąć wędkę... Przeszłam się do centrum i okazało się, że nie mogę się wylogować, bo dalej jestem w trakcie wędkowania... w centrum miasta, gdzie nie ma wody... !! Dalej musiałam wyłączyć klienta gry.

PS. Do tego jakoś trafić te 3 razy w rybę to myślę, że 1 na 20 razy szansa przy wcześniejszym 1 do 5 razy z wyciąganiem ryby w określonym czasie . Także wędkowanie staje się utrudnieniem.

PS. 2. No i nie można poznawać innych graczy w trakcie wędkowania, bo się skupiasz na uciekającej rybie...

To gra na komputer dla jednego gracza czy sieciowa do komunikacji z innymi?

Musisz logować się przez Metin2.pl do CLienta Gameforge i tylko za pierwszym logowaniem do konta można zmienić adres email, a potem już zostaje na stałe.

Logujesz się do konta: nazwa konta/ hasło, a potem masz okienko z przypisanym adresem email i możesz go tam zmienić i przypisać inny, albo ten sam po prostu ustawić. Potem jeśli masz już inne konto wcześniej przypisane do konta przez Gameforge Clienta to musisz wpisać hasło do tego pierwszego konta, które przypisałeś do emaila, albo przypisujesz je jako pierwsze konto do emaila i wtedy wyskakuje komunikat, że to hasło do konta jest też hasłem do emaila i żeby się logować przez email.

Pierwsze logowanie na konto do Metin2 .pl :

1. Nazwa konta

2. hasło do konta

3. zmiana emaila lub ten sam email

Ewentualnie krok 4. hasło do emaila (jeśli już inne konto zostało przypisane jako pierwsze).

Teraz tylko tak można zmieniać emaila.

No, a ja na supporcie dostałam instrukcję klikania w poszczególne konta... (bo jestem tak wielce nieinteligentna, że nie wiem jak klikać... oglądając filmik o najnowszym kliencie) zamiast akcję od GA z naprawą klienta... Bo co, z tego, że klikam, jak konta się nie logują i wyskakuje błąd "metin2client.exe przestał działać", a Ingolf potrafi tylko zamknąć jeden wątek i przenieść wątek do innego wątku forum... nawet pomoc techniczna metina schodzi na psy.. może oni już chcą, żeby ta gra upadła? Mniej obowiązków Ingolf będzie miał...

PS. macie instrukcję od supportu dla dziecka z podstawówki jak klikać w grę... może po 10 pachu wam się konto zaloguje, ale nie ważne.. ważniejsze... żeby to wykonać krok po kroku, przecież to tylko u mnie gra uruchamia się po 10tym razie, albo wcale...:

10 procesów metin2client.exe ji2clpw0w6fc_t.jpg Za 11 procesem weszło na konto... a tak wyskakuje komunikat: 2j0o2642juco_t.jpg

Ciekawostka, przed uruchomieniem Gameforge Live chce sie uruchomić z dyskietki xub0l4wc936n_t.jpg

Ale jedyna odpowiedź na te błędy to instrukcja jak klikać w Gameforge Live...

Zastanawiam się, czy administratorzy wiedzą coś na temat wtórnego analfabetyzmu..., czy tylko to taka kpina z ich strony i udawanie, że pracują?

Aj pomyliłam zdjęcia... raz tam jakiś błąd z numerkiem wyskoczył, a zwykle wyskakuje: l4j9kwj4xi0j_t.jpg metin2client.exe przestał działać.

Ej no klikam usuwanie ciasteczek i coś nie działa.. udało mi się znaleźć w ustawieniach -> autouzupełnianie -> hasła wyłączyłam to hasło z board.metin2.pl i dalej nie działa wylogowywanie... Klikam logaut i nic.. dalej jestem zalogowana.. .

Dobra, bo tam było usuwanie ciasteczek z ostatniej godziny i usunęłam od początku ech i działa wylogowywanie... ale czy nie powinno wystarczyć usunięcie tego hasła w ustawieniach?

Moderator Ingolf:
    Posty zostały połączone.

Mi nie loguje trzeciego klienta i nie wiem jak zalogować poza tym na konta z innego emaila nie loguje... i do tego ciągle problemy z tym wszystkim... bo jedno konto się loguje godzinę... (jak przeskakiwać pomiędzy sześcioma kontami? Jakieś błędy pomiędzy Cheat Blockerem, a klientem są. Musze włączyć 10 pacherów, żeby za 11 razem weszło, bo inaczej wyskakuje błąd metin2client.exe przestał działać.

Wiem tylko, że między CheatBlockerem, a otwarciem okna klienta mi skacze z 77 000 KB do od 150 000 KB do 500 000 KB i wtedy wiem, że jest zalogowane konto (tak sprawdzam w menadżerze zadań, bo dawniej była jeszcze ikonka pachera), a zwykle zatrzymuje się na 77 000 KB i już wiem, że ten klient się nie otworzy i potem pokazuje komunikat "metin2client.exe przestał działać". No jak ma nie być zwiększone, jak zamiast zwykłym klientem konta są otwierane przez dodatkowy program Gameforge Live? A mój kompek 11 letni już pada.. tak bym miała dwa klienty i przelegowywała się między kilkoma kontami..., a tak czekam.. wiecznie, żeby tylko jedno konto otworzyło się.., bo większość się nie loguje... i boję się zamknąć klienta, bo wiem, ze już mogę nie zalogować się. W ogóle mi nie działa jak jotwieram konta z innego emaila.

PS. Te 100% już dawno miałam, jak kilka kont na raz miałam otwarte.. Dawniej mogłam 6 kont bez niczego otwierać, do niedawna ledwo działają trzy klienty na raz... teraz chyba najlepiej działają tylko dwa na raz i mam problem z otwarciem trzeciego klienta, a do tego logowanie jest tragiczne... W sumie powinnam chyba grać na jednym koncie... Dzięki GF za zabicie mojego wielokontowego grania.

Oddajcie mi starego klienta, już bym się 10 razy zalogowała i wylogowała na moje 10 kont różnych, a tutaj teraz nie mogę wejść na trzy konta równocześnie i za każdym razem czekam z godzinę, aby połączyć się z kontem... Wolałam się logować przez klienta niż przez Gameforge Live.. klient się nie loguje muszę czasem logować 10 pacherów na jedno konto i potem może za 11 razem wejdzie na okno klienta.., a zwykle pisze metin2client.exe przestał działać.... Ja mogę mieć 2/3 klienty równocześnie otwarte mam stary komputer i wolałabym się logować z klienta dajcie możliwość wyboru tym nam, żeby logować się z klienta... , bo na prawdę większość, pozostała liczba graczy stąd ucieknie... Kto jest u was UX i wymyśla jakieś rozwiązania... ech.. Tak tamto działa, ale dla kompów z lepszym sprzętem chyba... pisałam na support i nic... nie podali rozwiązania i jakimś cudem ten Gemeforge Live chce się uruchomić z płyty harddisc... nie kapuje tego.... Znów wyłączyłam konta i nie mogę wejść pół godziny zamiast przyjemnie grać to ja czekam godzinami, żeby włączyć jednego klienta... gry..., bo czas miedzy Cheat Blockerem, a pokazaniem okna klienta jest jakiś wadliwy i wyskakują błędy, że metin2client.exe przestał działać, a ja już bym załadowała dwa klienty i się przelogowywała między nimi na poszczególne konta i miała daleko ten GL... i przyjemnie grała... a nie... czekała wiecznie na otwarcie jednego konta gry..., które i tak ostatecznie się nie otwiera.

Dzień dobry.. Dlaczego mój wzrok ma się łamać i czytać teksty, które się dzielą w połowie? Dość, że duże napisy (na komputerze lepiej się czyta mniejsze czcionki), ciemne tło.. a ciemne tło = nieczytelność, gdy są jasne napisy... do tego duża czcionka i łamanie tekstu w połowie przez durnowatą responsywność, a monitor ma jeszcze z 700 px rozdzielczosći do wykorzystania w prawo... (chodzi o tytuły tematów i o to, że ja mam szczególnie szeroki monitor... już jeśli ma być responsywnosć to dostosujcie to też do mojego monitora... 1440 x 900 i tytuł dla mnie ma być w jednej linii najbardziej rozciągnięty...).

Przycisk wylogowywania powinien być obok szukaj.. ledwo znalazłam na tym czarnym tle biały napis... po otwarciu. Kto odpowiada u was za UX i wygląd forum? Znajdźcie lepszego Architekta Informacji, bo to woła o pomstę do nieba i te angielskie napisy irytują.. po prostu chcę uciekać z tego forum i żałuje, że tu muszę wejść..., a nawet jak próbuję się wylogować znajdując w końcu ten logaut (kilka się w awatar i może jakiś superwidz dostrzeże napis logaut gdy tło jest czarne i na pasku i na akurat czarnym tle forum... , bo intuicyjnie to chce znaleźć ikonkę wylogowywania obok tej ikonki szukaj) no ale jak klikam logaut to się nie wylogowuje.. to ten przycisk działa czy nie? Jest tam ktoś od JSa i to naprawi? Tak może coś tam włączyłam, żeby się nie wylogowywało, ale jak chce się wylogować to chyba mogę nie i żeby się znów zalogować. Po co ten przycisk do wykorzystania skoro nie mogę go użyć? No bo już się pogubiłam jak się można stąd wylogować.

W ogóle jeśli chodzi o czytelność to weźcie mi dajcie jakieś motywy... sama sobie poustawiam CSS ładnie i czytelnie..., albo chociaż dodajcie funkcję do nadpisania swojego CSS...

Ech nie widziałam tych propozycji cenowych. To już do was piszę ino zmienił mi się lider i pewnie muszę wyjść z v2 postacią ech. No a takie pytanie co do tego to trzeba mieć kasę w tym magazynie gildii da się to wpłacić bez tego budynku całą kwotę na zakup ziemi?

PS. Fakt, że można kupić tą ziemię w ten sposób od innych, ale myślałam, że ktoś wie jak to obejść, żeby dostać ziemię wylosowaną przez system i kupić od agenta.

Myślałam, że jak minie czas przydziału to po restarcie w danym tygodniu kolejna gildia dostaje automatycznie nowy przydział ziemi. Więc jak się stać taką gildią, która dostaje losową ziemię? Ewentualnie to skąd wiedzieć od której gildii kupić ziemię i wtedy jak się kupuje czy przez panel jakoś czy przez Agenta Lądowego w m3?

aby mieć ziemię gildyjna w M1 ktoś na chwilę obecną jeśli mowa o Jinno musial by ją ustąpić gdyż były one przydzielane o wiele inaczej niż przy 1 fuzji ktora mieliśmy niniejszym były przydzielane do najaktywniejszych gidlii.
    Podejrzewam, że takie lokacje jak Dayeami czy Imha moze mieć jeszcze możliwość kupna ziem lecz nie jestem w 100% pewien na której lokacji są jeszcze miejsca.

A co do innych królestw wiem, że na przykład chunjo ma kilka ziem w m1 do kupienia czy też Shinsoo jeśli się nic nie zmieniło.

A tak jestem z Shinsoo no i widziałam te wolne ziemie. Kiedyś miałam na dole, ostatecznie mogłabym tam dalej mieć. To jak można pozyskać ziemię od gildii, które je nie przyjęły? Myślałam, że losowo wybiera kolejną gildię, jeśli nie przyjmie jej gildia, która ją otrzymuje. Możliwe, że któraś gildia ziemi nie chciała, więc co powinnam zrobić? Kupić w m3 ziemię i potem czekać, czy mi zostanie przydzielona, czy jednak w panelu gildii trzeba od jakiejś gildii odkupić ziemię to jakoś to tam zrobić? Np. wiedzieć która gildia chce sprzedać, albo losowo jakieś pieniądze przeznaczyć na zakup ziemi? Tylko nie wiem jak się to kupuje ziemię przez panel gildii. Ktoś miałby jakieś instytucje ?

Ktoś wie jak mieć ziemię w m1. Chciałabym jakiś poradnik czy kupić ziemię w tym panelu gildii czy u NPC w m3 i wtedy czekać na wiadomość o przeniesieniu ziemi do m1? Ktoś coś wie na ten temat?

PS. Wiem, że teraz trzeba mieć aktywną gildię (no to moja ma 11 lat czy to wystarczy? Czy jak się zaloguje na wszystkie postacie to znaczy, że gildia aktywna? Czy trzeba jakieś wojny przeprowadzić?) no to jak to zrobić, żeby mieć w m1 ziemię? Ktoś wie?

Ktoś wie jak mieć ziemię w m1. Moderatorzy umieją tylko kłamać i napisać, że wątek został wyjaśniony, nawet, gdy nie jest wyjaśniony (chodzi o ten wątek: Ziemie Gildii w m1? ). Chciałabym jakiś poradnik czy kupić ziemię w tym panelu gildii czy u NPC w m3 i wtedy czekać na wiadomość o przeniesieniu ziemi do m1? Ktoś coś wie na ten temat?

Ktoś wie jak mieć ziemię w m1. Moderatorzy umieją tylko kłamać i napisać, że wątek został wyjaśniony, nawet, gdy nie jest wyjaśniony (chodzi o ten wątek: Ziemie Gildii w m1? ). Chciałabym jakiś poradnik czy kupić ziemię w tym panelu gildii czy u NPC w m3 i wtedy czekać na wiadomość o przeniesieniu ziemi do m1? Ktoś coś wie na ten temat?

No i zostały przydzielone i kilka ziemi jest wolnych w m1 i czemu nie ma instrukcji co dalej z tymi wolnymi ziemiami i jak je zdobyć? W ogóle @Charlotta to Twoja odpowiedź nic nie wnosido dyskusji, więc jak nie masz nic do powiedzenia to po co się odzywasz. Chyba wszyscy wiedzą, że ziemie w m1 dostały aktywne gildie, a każdy śledzący ten wątek chce to samo usłyszeć co z tymi wolnymi ziemiami w m1 i jak je w tej chwili otrzymać?

Pytałam na priv nie odpisał :(

Mnie bawi jak na Etolinie w Shinsoo jest mało tych ziem w m1 zajętych i jak "usługi" tam się na niekorzyść gracza prawie nie różnią.

Wiem, ale już skoro nie mam tej ziemi w m4 to lepiej próbować nabyć w m1. Tylko nikt nie powiedział jak teraz można nabyć. Już miesiąc mija i skoro niektórzy nie skorzystali z tego to tak losowo będzie przechodziło z gildii na gildię i to tylko te, które mają ziemię? Czy jednak można ją nabyć dopiero i czy wtedy trzeba mieć kasę w banku gildii czy jak? Ktoś wie jak to wygląda teraz cały ten proces nabycia ziemi bez tych NPC?

Java jest najmłodszym serwerem do Eventów.

Etolin to najstarszy serwer dawniej tylko wchodziło serwery od Twierdzy(s4) do s8 potem dołączono serwery od Monastyr (s1) do Obsydiana s3 i jeszcze kilka innych. Niektóre gildie liczą po 10-11 lat.
    Dużo koxów i legend.

Diumar niektóre serwery liczą po 2-3lata które wchodzą w skład serwera jest stosunkowo młodszy.

Cześć. Jak można zdobyć teraz obszar gildii w m1? Moja gildia ma 10 lat i miałam już ziemię w m1. Na razie coś nie działa to przydzielanie aktywnych gildii i zostało kilka ziemi w tym obszarze, a mija miesiąc od włączenia ziemi. Czy mam wykupić ziemię w innym obszarze u NPC i wtedy może dostanę przydział do m1 czy wystarczy w panelu gildii wybrać, że chcę kupić ziemię czy jak to zrobić? Wolałabym zapytać eksperta jakiegoś GMa, ale priv do administratorów i sgm nie działa, czy może powinnam napisać do supportu?

Tutaj zawsze pojawia się aktualna lista.http://team.metin2.pl/

Mógłbyś zdradzić, że to Ty jesteś SGMem... no i zerknij na moją prywatną konwersacje z Ingolfem, bo Cię dodałam jako uczestnika i czekam na odpowiedź. No, a tam juz chyba Lorint mi podał ten link... Ten link zawsze był dostępny z głównej strony, a teraz nie ma jak go znaleźć... na podstronach strony głównej (nie chodzi tu o forum).

Kto tu teraz jest głównym GMem ? Bo była jakaś lista zespołu na głównej stronie ale nie umiem znaleźć, a na forum nie ma info kto gdzie jak kiedy jest przydzielony do którego serwera.

Na Jemiole na jednej postaci lepiej ulepszało mi itemy na drugiej źle. A do tego kombinowałam raz bodziem raz tym drugim. No i zawsze na wyższy poziom to raz spali raz ulepszy za pierwszym razem, więc też może od razu wejść na +9, a może nie wejść. O miałam zbroję +7 i spaliło na +4, a jak kiedyś dawno robiłam FMSa 42% miałam problem i zawsze kończyłam na +5 i w końcu komuś sprzedałam. Najlepiej ulepszać kilka przedmiotów i do tego jak Ci spali ze dwa razy to kolejny powinno ulepszyć. No tych wyższych itemów nie ulepszałam, nawet jak jest z nimi problem to po prostu musisz znaleźć swój sposób kombinacji jak to najlepiej zrobić i ulepszyć ;)

Tak tak. Fajnie się grało na tym serwerze pomijając boty, żeby je omijać musiałam na innych mapkach grać. Fajnie było zrobić sobie lepszy eq tylko szkoda, że te skrzynie nie zostały przeniesione. Nagrody za miejsce w rankingu są w depozycie. Problem z tymi kodami był może jednak za krótki czas na ich wykorzystanie i nie wszystkie kody działały. Brat jakoś nie dogadał się z team, żeby dobre kody dostać, a potem się nie wyrobił. Może to powinna być jakaś trwałość kodu, albo tych kodów od zespołu, żeby móc je wykorzystać później? No tak tylko wbiłam ten 78lvl i co teraz, teraz jest trudniej expić na serwerze jak się nie inwestuje w SM. No dla tych co chcą wrócić i zacząć przygodę to powinien być taki serwer, ale potem i tak będzie trudniej, a teraz dodano tę aktualizację od 110 to nawet sobie nie spróbujesz, a mało kto taki wytrwały, żeby na tymczasowym wbić 110. No, ale mogliby przenieść te skrzynie, bo jednak ja mam stare postacie, na których ich nie mam i te z tego tymczasowego też nie mają ech. A nawet te parę mikstur by się przydało.