Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Nie no dali rade XD

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Art  Ingolf co do aktualizacja to szkoda ze Dłoni kryta / szycia, setek oraz PD (które zajmują bardzo dużo eq gdy się expi czy też dropi) nie da się stackować :) dodatkowo fajnie gdyby Kamień Mocy / Ochrony Żywiołów dało się przez depo przekładać :) ale fajnie ze przetopy się teraz stackują + skrzynie nimfy wodnej, bo takie szkaty jak Razadora już nie.

    bagjanamu i jotuna też już nie potrafili zrobić jak trzeba

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Może tu chodzi o to, że nie da się stackować skrzynek, które można otworzyć kilkukrotnie?

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • I tak na + to wszystko nie ma co narzekać

    JUxDZP5.png

  • no ja to w lekkim szoku jestem że nie ma żadnych nowych bugów

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • no ja to w lekkim szoku jestem że nie ma żadnych nowych bugów

    Są, ale dowiesz się o nich gdy już je naprawią

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Nie rozumiem podstawowego problemu dlaczego księgi umiejętności, w tym poli sztuki walki itp się nie łączą?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Co uważacie o systemie wejścia do zaklętego lasu? Tj. zabicie strażnika En-Tai.

    Ostatnio widziałem na tubce, że Tream się spłakał, że to patologiczny system żeby szukać takiego bossa, na tylu respach, żeby dostać się na mapę.

    I w sumie uważałem podobnie, ale... jakoś mi się odmieniło. Każdy kto ma sprawną chociaż jedną półkulę mózgu, patrząc na mapę świątyni ochao i znając czas respu, samodzielnie załapie jak najlepiej polować na strażnika, dodatkowo jest to jakaś namiastka rywalizacji i dosyć kreatywne utrudnienie.

    Myślę, że to wszystko by trochę straciło uroku, gdyby na najbardziej opłacalną eventowo mapę, można było wejść od buta jak do jakiegoś obsranego przylądka.

  • Co uważacie o systemie wejścia do zaklętego lasu? Tj. zabicie strażnika En-Tai.

    Ostatnio widziałem na tubce, że Tream się spłakał, że to patologiczny system żeby szukać takiego bossa, na tylu respach, żeby dostać się na mapę.

    I w sumie uważałem podobnie, ale... jakoś mi się odmieniło. Każdy kto ma sprawną chociaż jedną półkulę mózgu, patrząc na mapę świątyni ochao i znając czas respu, samodzielnie załapie jak najlepiej polować na strażnika, dodatkowo jest to jakaś namiastka rywalizacji i dosyć kreatywne utrudnienie.

    Myślę, że to wszystko by trochę straciło uroku, gdyby na najbardziej opłacalną eventowo mapę, można było wejść od buta jak do jakiegoś obsranego przylądka.

    poprostu na privach jest wszystko podane na tacy więc o czym mu mówimy ? privowiec nie zrozumie :)

  • Co uważacie o systemie wejścia do zaklętego lasu? Tj. zabicie strażnika En-Tai.

    Ostatnio widziałem na tubce, że Tream się spłakał, że to patologiczny system żeby szukać takiego bossa, na tylu respach, żeby dostać się na mapę.

    I w sumie uważałem podobnie, ale... jakoś mi się odmieniło. Każdy kto ma sprawną chociaż jedną półkulę mózgu, patrząc na mapę świątyni ochao i znając czas respu, samodzielnie załapie jak najlepiej polować na strażnika, dodatkowo jest to jakaś namiastka rywalizacji i dosyć kreatywne utrudnienie.

    Myślę, że to wszystko by trochę straciło uroku, gdyby na najbardziej opłacalną eventowo mapę, można było wejść od buta jak do jakiegoś obsranego przylądka.

    Jest jak jest. Do v2 musisz mieć przepustke (ze skrzyń), do groty kamień (z misji), do zaklętego lasu musisz zabić bossa (który nie jest żadnym ciężkim bossem, o ile jest bossem) - jest przynajmniej różnorodność.

    Z ciekawości co ile się respi? Ja zawsze latam po całej świątyni i go szukam XD Czasem udaje się znaleść w 30sekund, czasem 15 min latam.

    Wracając do pytania co sądze, to jest to najlepsze z tych wszystkich 3 "expowisk". Fakt czasem można się zirytować jak nigdzie nie można go znaleść, lecz przynajmniej jest szybki do zabicia. Wszystkie mapy do expa są trudniejsze do dojścia niż dolina lub przylądek.

    Patrząc również jak bardzo małą mapą jest las, to brak możliwości teleportu pomaga zmniejszyć liczbe graczy.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Co uważacie o systemie wejścia do zaklętego lasu? Tj. zabicie strażnika En-Tai.

    Ostatnio widziałem na tubce, że Tream się spłakał, że to patologiczny system żeby szukać takiego bossa, na tylu respach, żeby dostać się na mapę.

    I w sumie uważałem podobnie, ale... jakoś mi się odmieniło. Każdy kto ma sprawną chociaż jedną półkulę mózgu, patrząc na mapę świątyni ochao i znając czas respu, samodzielnie załapie jak najlepiej polować na strażnika, dodatkowo jest to jakaś namiastka rywalizacji i dosyć kreatywne utrudnienie.

    Myślę, że to wszystko by trochę straciło uroku, gdyby na najbardziej opłacalną eventowo mapę, można było wejść od buta jak do jakiegoś obsranego przylądka.

    Dla takich fajtłap jak on zrobiono w item shopie Kompas Strażnika xDD

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g