Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • To jedynie dla osób, które grają przez steam. Reszta nie powinna się niczego obawiać. Wzrostu cen raczej nie będzie bo i tak już kuponów nikt nie kupuje a co dopiero resztę ofert w is.

  • Im bardziej GF utrudnia grę tym bardziej gracze będą kombinować :) Cofanie przelewów to już trochę przesada ale skoro GF nie potrafi się zabezpieczyć przed takimi działaniami to sami są sobie winni.

  • W DC/mapkach 90+ tak leci :P

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • To nie kwestia zabezpieczeń. Steam umożliwia cofanie płatności w grach firm zewnętrznych ale nie jest to obowiązkowe. Skoro GF miał lub dalej ma opcję refundacji to tylko przez to, że się na nią zgodził. Dlatego dziwnie zareagowali obwiniając o to graczy, a jeszcze dziwniej, że sami ogłosili, iż mają lukę co skończyło się jeszcze większą ilością cofek.

  • powie mi ktoś jak to jest rękawica z is i te z metina polepsza drop jak są obie aktywowane?> czy lepiej z is mieć aby

    Mój pet ma teraz 60 dni, a otwierałem po 20 ok. dniach po tym jak szczeniaki były w is


    To nie kwestia zabezpieczeń. Steam umożliwia cofanie płatności w grach firm zewnętrznych ale nie jest to obowiązkowe. Skoro GF miał lub dalej ma opcję refundacji to tylko przez to, że się na nią zgodził. Dlatego dziwnie zareagowali obwiniając o to graczy, a jeszcze dziwniej, że sami ogłosili, iż mają lukę co skończyło się jeszcze większą ilością cofek.

    I też jak coś nie działa to się od tego odchodzi lub wyłączą i się naprawia, ale po co coś zrobić lepiej utrudnić graczom grę :P

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • Wybierasz kartę np "2" która idzie do "My Card" i musisz trafić taką samą kartę lub niższą w tych turkusowych kratkach.


    10-399 pkt - brązowa (yangi i dodatkowa talia)
    XXXXX pkt - srebrna (magiczny kamien, cory, jajo malpy, pierscien teleportacyjny)
    XXXXX pkt - zlota (kamien kowala, cory z antykami, fasolki, fajerwerki, Pieczęć Walecznego Lwa, Pieczęć Szarż. Tygrysa)

    Edited once, last by KliczeK ().

  • @SzybkiDylek ogółem chodzi, o to, że masz trafić na niższa kartę;)


    wybierasz karte o nominale 1 i szukasz kart;)
    jeśli potem 2/3/4/5 i KRÓLEM trafisz na coś niższego lub tego samego poziomu masz punkty;)
    telegraficzny skrót

    :shinsoo::surabm: :53:

  • pierwsza rzecz Łamanie regulaminu... skoro dla GF ważniejsze jest napisanie regulaminu żeby móc karać graczy niż dopracowanie gry to jest przykre...ale jak kolega UP napisał

    e tam sie przejmujecie bug w is to pewnie jutro naprawia zeby nie tracic kasy;D

    to nie błąd na naszą nie korzyść wiec ten usuną od ręki...


    teraz pytanie co do reszty ofert, ostatnio są coraz rzadziej bo już nie co dzień nowe oferty ... a kiedy będą jakieś stroje + (z plusem)<----- nie jakieś skrzynki czy bez+ ...

  • E tam nowości, zauważyłam, że to stary film. ;) to moja wpadka.



    Włączacie napisy i automatyczne tłumaczenia na j.polski. w ustawieniach.

    Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

    Edited 2 times, last by Aszti ().

  • Nowy event zapowiada się dosyć interesująco. Pewnie coś jeszcze przerobią i dodadzą jako kolejne urozmaicenie dla graczy.
    Jedyny minus jaki może być to boty, które te talię będą dropią i event będzie okrojony.

  • @ZituS
    Ja klikam najpierw ikonkę w dolnym pasku filmu "Napisy" i zaraz po prawej stronie tej ikonki jest kolejna ikonka "Ustawienia" , po kliknięciu w menu rozwijanym przy pozycji "Napisy - Niemiecki (wygenerowane automatycznie)" klikam strzałeczkę ">" i w następnym okienku wybieram "Przetłumacz automatycznie" - w kolejnej liście wybieram Polski i tekst zacznie się automatycznie tłumaczyć.

    Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

  • Jakby mogli naprawić od ręki to by to zrobili od razu, IS ze steam wymaga kontaktu ze steam i "wypracowanie" poprawki, a patrząc na stan serwerów w cs-ie będzie można poczekać aż Gaben się zainteresuje problemem :D