Posts by Nyarr

Masz pewny przyrost po 100 dniach, lecz są przypadki że powyżej 50 dni pojawi się przeskok. Najprościej jest chyba powiedzieć że szansa na pierwszy przeskok o 0.1 jest po 50 dniu życia ale tym "pewniaczkiem" jest 100

Co komu dawałam, robicie ze mnie taką ku*e i sz*ate to proszę czekam na dowody. Bo narazie to tylko gadacie głupoty i robicie ze mnie drugą Diyę ( Pozdro kto pamięta)

PS: Tobie za to żadna nic dać nie chciała i jedyne co potrafiłeś to wypisywac kiedy soczek.

A co do reszty towarzystwa to śmiech na sali zachowanie NIR, wyzywanie mnie przez całą gildie ponieważ napisałam komuś że ma iść na siłownie a psiapsi stara się bronić swojej kumpeli wymyślając na mnie że się puszczam. Wczoraj na zadymie likan pokazał wasz poziom.

Widzę wywołano mnie z szeregu :D
    Poziom reprezentuje swój, ale ocenianie "grupowe" jest w naturze Polskich cebul. O tym jaka "lekkich obyczajów" jesteś nie słyszałem, jakiś random zadał mi pytanie czy lubię Arisnę, odpowiedziałem prześmiewczo tekstem z pewnego odcinka "Blok ekipy", oraz przeróbką piosenki. Nagle coś zabolało irre? Bardzo mi przykro, staram zachować się podobny poziom kultury jak druga strona.

Staram się nie "cisnąć" tylko piszę prawdę o tym co robisz w chwili obecnej. Tak samo jak mnie pseudo youtuberkiem czy strimerem nazywano jak po prostu ja Cię określam przyjacielem żubrów.
    Piszesz bardzo dużo rzeczy, bardzo dużo osób pod sobą "kopie" "odwraca się" "spiskuje" a tak naprawdę jedyne co to Twoje słowa na zasadzie "bo ktoś Ci powiedział" Ja na tej zasadzie mogę powiedzieć byście nie wyzywali Arixana od rudych bo słyszałem i mam screeny jak ktoś pisze że nie jest (Sorki ziomuś akurat mi do głowy wpadłeś xd)

Nic konkretnego nie podajesz i w każdej odpowiedzi musisz dodać Nameczanera i Qubsko.... Bo oni mieli Cię na koniec najbardziej dość? Praktycznie co 2 Twoja wypowiedź musi być na ich temat co idealnie ukazuje kto ma "ból".

Dosyć ważne jest aby odpowiednio interpretować to co ktoś do Ciebie pisze. Do czego "pije" powinieneś dojść po jakimś czasie.

Nie wiem dlaczego mi wytykasz że wstawione zostało wiadomo kogo zdjęcie.

Kolejną kwestią jest to że w obecnych uwarunkowaniach nie jest trudno znaleźć osoby na fb lub gdzie kolwiek indziej w szczególności że ma takie imię jakie ma (sam przecież szybko znalazłeś więc nie wiem o co ci chodzi). Kolejny fakt że ja was sprzedaje to sobie domyślacie .

Odnośnie robienia meleyek to nie ja płakałem jak nie miałem składu a pamiętam że ty. Paweł zachował się jak dwulicowe [ciach] Ale to.jegp wybór. Stwierdzenie że to nie on chcial solowac meleyki (A on wyszedł z inicjatywą bo potrzebował dużo won) które padło na tsie to już poniżej krytyki. Chcąc mnie w jakikolwiek sposób obrazić musicie wysilić wszystkie komórki szare które są w gildii i naprawdę ambitniej. Pociski w stylu mieszkasz z rodzicami nie ruszają mnie , tak samo jak bzykanie żubrów itp. Usunuliście sobie jakiś tam plan który i tak nie wypali. Mógłbyś mi cokolwiek wypominać o wartościach no ale to jest niestety nie etyczne bo przyjeliscie z powrotem do gildii 3 szczury która na tą gildia się wypieły, a w momencie jak powiedziałem że chyba bd kończyć to.nameczaner i qbsko pucowali się sprzedaj to i tamto skoro kończysz. Powtórzę to.po raz ostatni i nie mam zamiaru więcej . Naprawdę was bd boleć to.ze ja bd przeciwko wam , jeżeli do tej pory nie zrozumieliscie to macie problem. Nie mam czasu na takie przepychanki.

Narazie pozdrowki pisał Robson .

Konczysz grę.... Dosyć logiczne że ludzie się pytają czy sprzedajesz eq, nie muszę Ci chyba przypominać kto walił fochy gdy Lord z Kukłą grę kończyli i nie chcieli taniej sprzedać.

Płakałem o skład gdzie mając dobre pt nie chodziłem 90% przypadków na meley bo nie grałem... (DOBRE XD)
    3 szczury.... Możesz powiedzieć o kogo chodzi bo raczej nie o waszą trójkę, nie ceniłbyś się tak nisko. I powinieneś się wypowiadać "przyjęliśmy" bo Gastan i Juss nie raz mieli dużo w tych sprawach do powiedzenia, a Twój głos także miał znaczenie.

Loguje się czasem na dymy mając 10% absu naprawdę mnie booooooli :D. Jedynie mogę powiedzieć że jest mi przykro, przykro z tego jaki się okazałeś. Śmiejesz się z głosowania? Masz rację było idiotyczne i nawet ja wypowiedziałem się abyś został. Jak dołączyłem dzięki DB do was wydawałeś się być naprawdę spoko, ale jak widać trzeba kogoś poznać aby zobaczyć jego prawdziwe oblicze.

Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

Niektórzy forum traktują jak grę

Żałujesz czy zazdrosny jesteś . Nie wiem skąd twoje frustracje. Co qbsko ci zabronił wstawiania materiału xd . A może ktoś inny

Hehe trochę nie czytałem forum i już widzę odpowiedzi topowego WP :D
    Ciekawi mnie czego mogę żałować/zazdrościć ? Robienia dt podczas dymu gdzie nawet taki nieubrany likan się pojawił?
    Robienia Meleyek gdzie gdy osoba z którą robiliście zrezygnowała to już nie byliście w stanie jej robić?
    A może Justysiowego "Nie siej fermentu" gdzie widać kto sieje skoro poniżacie się do takiego stopnia że robicie profilie z czyimiś zdjęciami.
    Pokazujesz poziom nie ma co. Posiadanie jakichkolwiek wartości lub nawet szacunku do innych wynosi u Ciebie 0. A bliższy kontakt widać idealnie po forum czym się kończy.
    Pozdrawiam, widzimy się znowu za kilka dni :)

masz konto zyguś1 i zyguś2, gdzie oba mają innego maila. Loguje najpierw jedno wybierasz odpowiednie konto gry i czekasz aż uruchomi Ci się gra. Zmieniasz konto na drugie i odpalasz buffke

Dlaczego nie wrzuciłeś nagrania jak wcześniej kilka razy padłeś? Czekałeś i z zaskoczenia go zaatakowałeś jak nie był przygotowany i akurat to nagrałeś. Słabiutko.

Wait wcześniej się wywalił kilka razy ale jednak i tak wziął go z zaskoczenia? To bili się czy złapał go w m1 z zaskoczenia zastanów się.

Lucjusz Wielu by się poddało z takim dmg, a on expił dropił bodzie by ulepszać runika nimi i ciągle grał.
    Gdyby nie brak czasu nie jednego by jeszcze zaskoczył. To był prawdziwy dzik nie jakiś nameczaner.

I biega na dymie w szponach 30lv, bo te na 70 w depo xd

Na jednego wojownika od was były dobre 10k dostawał :D
    Będą się czepiać że z nupa do odpalania wziąłem szpony 10 luda 12 int xd

*Autograf dla Yarcila na jego męskiej piersi*

Incursio syn Dariusza
    Nyar

Demon Demon Ty.... chmixie xd

O atencji mówi osoba z multikonta... Neonowy wojownik raczej nie, mam duzy szacunek do niego bo nigdy nie wyciągał śmieci. Robcio czy kaczka? A może Archer co jest w jinno i chunjo jednocześnie?

Ps. Tutaj mały strimer Incursio. Ten co ciągle dmg nie ma ;)

Weź lepiej poproś o wysłanie żółtych papierów, bo jeszcze zaraz sam się podłożysz xD

Ale śmieszek huahauahha napisał mu żółte papiery huehuehueheuehu pewnie też ma huehueheuheuehu
    Żałosny Demonek jak zwykle z żałosnym poziomem humoru.

cześć

a punkt b (rozmowa) juz jest od mojego ostatniego posta

to co ciebie mam zabrac? xd

Post randomowy quote xd
    Jeśli to łączę sprawdź może taki program jak ExitLag (tydzień używania za free potem nawet tanio) i sprawdź na nim czy tak samo będzie Cię wywalać.
    Metin jak każda gra ma lagi łącza przy większej ilości osób, lecz niestety nie ma opcji by to sprawdzić (w aionie dla przykładu działa komenda /ping).
    Pobierz, masz darmowy tydzień i sprawdź, może pomoże ;)