Posts by Aszti



    No wrócę chyba no :D O jak mnie to cieszy :D, wracaj częściej. Najlepiej to załóż i swój temat ^^

    • O czym zazwyczaj śnisz? :marzy: Ostatnio jakieś głupoty mi się śnią, to chyba przez brak cukru! :P
    • Czytasz horoskopy? Jeśli tak to spod jakiego znaku zodiaku jesteś? Kiedyś czytałam, Panna :)
    • Jeśli życie to gra, to jaka jest jego główna zasada? Aż pograłabym w monopoly przez to pytanie.
    • Najpierw lejesz mleko i wsypujesz płatki czy na odwrót? Na odwrót, kto wsypuje pierwsze płatki? :o
    • Kiedy ostatnio sobie śpiewałaś? 🎙🎵 A komuś innemu? 🎤 Sobie to nawet i dzisiaj a komuś uuuu jak w podstawówce byłam to jakieś 20 lat temu :D

    Do następnego :crazy: No to hej :P

    Przywitam się też i ja :)

    Zima czy lato?

    Dlaczego maj w tym roku jest taki chłodny?

    Co robisz kiedy się nudzisz?

    Ostatnio przeczytana książka?

    Co Ci się w niej podobało?


    Pozdrawiam:P

    Hejooo :)

    Tu też zrobię mały spam - wiesz pkt na wagę złota ostatni są :DKradzieje pomysłów :D

    • Pisałaś kiedyś pamiętnik? Tak z dwa dni gdzieś to trwało i mi się odechciało ;)
    • Jaka była najgorsza fryzura, którą kiedykolwiek nosiłaś? Fryzura jak fryzura ale kolor! Chciałam mieć jasne włosy z ciemnymi pod spodem bo były takie modne nie wiem jak to się stało, że te jasne wyszły jakieś niebieskie po dwóch dniach pofarbowałam na brąz. ^^
    • Wiek to stan ducha czy cyferki w dowodzie? Zdecydowanie tylko cyferki.
    • Ulubiona zabawa z dzieciństwa? W chowanego lubiłam się bawić;)
    • Tatuaże czy kolczyki? Wszystko jest fajne, najważniejsze żeby nie przesadzić.
    • Z czego jesteś najbardziej dumna? Przemogłam się żeby biegać A uwierz, że nigdy tego nie lubiłam. Teraz zaczyna sprawiać mi to przyjemność :)

    Póki co tyle ;p wrócisz chyba co? ^^




    Moderator Vanilla:
    Połączyłam posty.

    W związku z tym,że dziś 1 czerwca - chyba każdy wie co to za dzień ( tak TakSamoJakTy m.in. Dzień bez Alkoholu, ale ja nie o tym xD ) wszystkiego naj z okazji DZIECIODNIA : Nexylia , Misiaczek , 0bcy , Dragee , Archangel , NowyZielony , Charlotta , TakSamoJakTy , Reverse , Aszti i wszystkim innym <3<3<3

    O masz :P

    Dziękuję i wzajemnie <3 oczywiście dołączam się do życzeń bo każdy z nas jest dzieckiem więc dla wszystkich życzę wszystkiego najlepszego oraz dziecięcej radości :P

    Dobrze, że to zmieniłam i Cię odwiedziłam :*

    Dynastia jest super polecam!

    Komedia czy horror?

    A co jeśli mój sernik nie ma rodzynek?

    Jeśli mógłbyś spełnić jedno swoje życzenie, co by to było?


    To do jutra <3

    Hellou my friend^^

    Miałeś kwarantanne?

    Karpatka czy sernik?

    Jaki sernik najbardziej lubisz?

    Jaki serial teraz oglądasz?


    Wrócę, bo znikają mi pkt :PX/