Posts by 666piter

    Ja bym wziął zwykły talik 30 insekty, dokupił matowy rubin wartość, deff, średnie (poziom +4 podbił), załatwił buffa przynajmniej 30 procent oraz zaopatrzył się w wierzchowca 150 deffa. Wtedy chyba powinno już być dobrze? Ostatecznie gdyby dalej brakowało to zbroja i branza 10 do pż - śmiertalka hp, do pż oraz np srebrna branza 9 10 do pż.

    Moim zdaniem 61 lev jest lepszy, bo mamy tarczę na 61, ewentualnie zbroję na 61 oraz hełm na 60. Z takim eq bodziakiem dochodząc do 7 piętra od parteru w 1h 20 min dropię 150 odłamków. Jest całkiem przyjemnie. Po co mi trudny loch małp na przykład? :)

    WP - sprawnie ustoi przy lichym eq, na przykład skille G/P, eq średniawe i dasz radę z buffem bez problemu na 7 piętrze DT.
    Ale sam mam bodego 61 z wierzchowcem 150 deffa, buff 30 pare % i z aurą P, berkiem G, 80 DT, talizman mroku - całe 7 piętro daję radę, czasami muszę odjechać jak łuki się zbiorą. Dlatego dokupię rubin, żeby mieć deff oraz większe obrażenia dla przyjemniejszego zbijania. Wolę bodego :) Ciekawiej się gra, szybciej bije.. Ma walnięcie :)

    90 warto wbijać jak mamy drugą postać 90+ pod odkładanie odłamków przy dropieniu z lemurów/metinów. No i trzeba mieć eq, aby dać radę zbijać te metiny w normalnym czasie. Można kupić buffowi bambusa, dzika 150 deff wydropić i przełożyć eq błyski, niech wbija sam 90 lev w grocie :)

    W tym przypadku i tak nie da się zarobić na tych przedmiotach, które będą dropić. Gorzej jakby to były blaski :)

    Witam. Wracam do gry po 2 latach przerwy a tu dalej wyłącza się Metin w losowych momentach - przy logowaniu, przy ładowaniu postaci do gry, nawet czasami stojąc w grze czy bijąc potwory potrafi całkowicie wyłączyć Metina.
    Jeszcze częściej wyłącza się przy włączaniu dwóch kont :) Kiedykolwiek zostanie to naprawione?

    Cześć.
    Moglibyście nakreślić mi jak wygląda zarobek na 90 levelu (WP)? Co wartościowego dropi? Wiem, że z metinów lecą bodzie, pd, pelerynki. Ale przypuszczam, że i na tych mapach jest spory objazd przez graczy, tak jak powiedzmy w red lesie. Mam rację? Serwer akurat w moim przypadku to Diumar.
    Dodatkowo jak ma się sprawa z odłamkami na 90 levelu? Musiałbym wbić buffowi z 75 na 90, aby móc je zbierać. Słyszałem o lemurach. Ale wbicie 90 buffowi też nie będzie proste i szybkie. Jednak jeśli jest warto dajcie mi o tym znać ;)


    Aktualnie sura o którym piszę posiada 77 poziom i zarabiam nim, dropiąc odłamki w katakumbach na 5 postaci co dzień. Zarobek jest w porządku, ale jest to z czasem nudne. A jeśli zarobek z tych metinów 90+ byłby dobrym sposobem na dodatkowy zarobek, warto byłoby ten poziom wbić.


    Posiadam już większość eq pod błyski, aby wbić 90 w grocie. Póki co jest to 45 na błyski, dokupię branzę - będzie 60 na błyskawice.
    Sura skille P, truta +9 śr 37.


    Bo nie chciałbym wbić 90, a potem nie móc dropić odłamków przez brak buffa z 90 poziomem do przekładania ich - jakiś macie pomysł również jak to rozwiązać? Czy po prostu muszę wbić 2x ten 90, bo gdzie indziej za dobrze nie podropię? ;x

    O co chodzi z dropem świadectw Tygrysa? Temat eventy poboczne: 28.04.2018 - drop Świadectwo Tygrysa z metinów i bossów w godzinach 15:00 - 19:00
    A w kalendarzu start wydarzenia 18:00?? Dropią już czy nie?!!! Jesus nawet eventu opisać nie potraficie prawidłowo.