Posts by VIII

  Art   Ascoran   Ingolf Dalej czekam na informację jak usunąć konto w grze. Weszło RODO, a gra zlikwidowała możliwość usuwania kont i dalej mój adres e-mail w nim widnieje chociaż nie chcę.

  To problem nie z samą grą, a tym launcherem. Nie chce działać, a że logowanie jest z nim powiązane to logować się nie idzie. Jak już komuś się uda to może grać normalnie.

  Zrestartowałem komputer, 5 razy klienta, 15 razy kliknąłem "Graj teraz" i zalogowało mi się jedno konto. Drugie stoi na komunikacie "brak odpowiedzi". :mkay:

  Zob tu nie majo pt a wchodzi czyli można wejść bez pt jakhttps://youtu.be/EqhR8t5Ygis na meley

  Szkoda, że nagrał jako jeden z pierwszych taki film o ile nie pierwszy, a zamiast wyjaśniać opowiada cały czas, że go obrażają za IS i ksują.


  Czy na wyższym levelu jest inny dung czy tylko inna trudność?

  Ile abs um?

  W kilku gildiach robili to gildyjnie. 10 osób po 150 postaci przez pół dnia.


  Czy medale są przypięte do postaci czy znikają po opuszczeniu gildii i trzeba zbierać od nowa?


  / Dajcie mi możliwość edycji postów. Nie mogę dodać do poprzedniego.


  Moderator Reverse:
  Połączyłem posty.

  Po wprowadzeniu tego GF klienta nie można już odpalić jednego konta na dwóch serwerach jednocześnie? Otwierając klienta na koncie, nie mogę otworzyć drugiego klienta z tym samym kontem, mimo że chce zalogować się na inny serwer... :|

  No, ale obok tego napisu "W grze" masz strzałkę, a w niej "Graj". Często odpalam drugi klient jednym kontem jak np. się zatnie.

  Czy jak usunę konto zostanie ono usunięte z listy kont w kliencie czy dalej będę mógł na nie wchodzić po czym wyskoczy, że konto zablokowane?

  Oporne te medale. Chodzi w nich o klikanie przez dni z rzędu czyli jak po 60 dniu klikania zrobię sobie tylko jeden dzień przerwy to całość mi się liczy od początku i tyle z żywiołowania EQ.

  Kamienie przebudzenia, ale coś jest nie tak. Ostatnio otwierałem okno wytwarzania aury i po przesunięciu silnego kamienia w pole zwiększania szansy wyświetliło mi się szansa ulepszenia 70%. Teraz w ogóle nie mogę wsuwać tam tego kamienia i nie tylko do aury. Nigdzie nie mogę go użyć.

  Dziwne. Próbuję włożyć ten itemek, ale nic się nie wyświetla. Jeszcze kilka tygodni temu normalnie go wkładałem w to okienko i wyświetlało się 70%. Dlatego szukam barwnika..

  Ascoran Czy będą szaty aur bezpośrednio do kupienia? Z koła losu się nie opłaca, bo wydaje się 200zł i nic nie leci, a w grze nie ma możliwości zrobienia, bo jednej ulepki nie idzie dostać nawet za 20 wonów.

  No, ale możecie się wstrzymać jeszcze, a nie szybko robić nowe konta GF. Ja używam starego klienta, każde konto loguję po staremu i póki mam tę możliwość to korzystam. Polecam takie podejście. :(