Posts by Echo

    WP jest tańszym dropem od Bodego, a w PVP warto nim się bawić dopiero od 90lvl+. Na wcześniejszym etapie gry, pod tym względem zdecydowanie wojownik Body jest lepszy.

    Zgadzam się w 100%-ach aczkolwiek widziałem na YT filmiki co koleś wpkiem 55lv wyprawiał w pvp :D
    Kwestia EQ moim zdaniem. Jednak skoro zaczynasz od 0 to raczej w WP bym się pobawił na Twoim miejscu...
    Zostaw go na 55lv i rób yangi , a postkę do PVP możesz zrobić w każdej chwili (niekoniecznie bodziaka).
    Brałeś pod uwagę likana / healera ?
    Też sobie świetnie radzą w PVP :)

    :55: Diumar jest przyjemny :)
    Jak chcesz to pomogę się rozkręcić ;)
    Co do postaci polecam na początek zrobić surkę WP ( tani w utrzymaniu , na spotach sobie radzi nawet przy slabym eq ) ,a jak już ''się dorobisz'' tego WP-eka pozostawić jako dropera i budować głowną postać... Jakiegoś BMa , healera , ninje… co kto woli :)

    A gdyby tak dodać coś w stylu dziennego zadania w stylu:
    Odszukaj gracza: xxx , xxx , xxx (zbliżone lv które są online)
    I zabijcie razem (np. 100 zawadiaków , czy tam 20 graczy z innego królestwa)
    albo złapcie 100 karasi..


    Pamiętacie starego metina ? Inaczej to wszystko wyglądało..
    Teraz drugi gracz potrzebny jest tylko do handlu ;/
    Każdy ma po kilka postaci..
    Buffa , dropera 75 ,dropera 55 , buffa dropka , 10 magazynów , 3 shopki itd..


    Da się jeszcze coś zrobić żeby zachęcić ludzi do WSPÓLNEJ gry ?? Czy nastała w metinie era indywidualistów..?

    1. Czekać cierpliwie.
    2. Wysłać zgłoszenie ponownie.
    3. Pogodzić się z brakiem odpowiedzi.
    4. Zostać członkiem tamu > odpisać na własną wiadomość. :D

    na deskach chyba najlepiej.. to nie jest powiedziane że na ostatnim spocie musisz klepać.. w całej świątyni jest kilka fajnych gęstych spotów.

    kwestia eq moim zdaniem.. na swoim rozdawałem zręczność siła 2:1.
    Z buta fajnie mi się fajnie biło :)
    Ale tak tak mówię.. To kwestia eq.
    Jak nie masz jakiś lepszych gratów to tak jak kolega wyżej napisał. Zręczność wital

    Weź sprawdź taką opcję jak wyżej pisałem.. Zrób sobie nową postać , daj ją do jakiejś gildi żeby exp zrzucać i zostaw na automacie. Nie wierzę w to że nie dropniesz :)
    Nawet bez rękawicy..

    Powiem Ci ze nawet w m1 tego sporo leci. Przy dropie czerwonej wstęgi mi tego sporo dropiło. Postaw sobie 15 może 18lv na zaprzysiężonych , włącz autołowy i tylko patrz co na glebie leży :)

    Prosta sprawa :D
    Surka WP :D
    W skrócie to taki mental z aurą czy tam purpurą więc nad czym się tu zastanawiać :D
    Masz 3 skille wspomagające które naprawdę się sprawdzają u dropa :D
    Łatwo ku dostac , z EQ też problemu nie powinno być problemu bo chyba na każdym serwie jest od zarypania WP-ków więc coś na bank sobie znajdziesz :D
    A co do PVP WP na wyższych lvlach też potrafi być niebezpieczny :D<3 rozpro


    ZRÓB TAKĄ POSTAĆ DO DROPU JAKĄ NABARDZIEJ LUBISZ GRAĆ !
    Jak nie lubisz jakiejś klasy ,to żadna cudowna aura czy silne Cię nie przekona.
    Ziomeczek gra daggerem którego uwielbia i twierdzi że niema lepszego dropera niż dagger :)

    zacznij sobie od mentala :) tanie książki ,przyjemny w expie , eq też jakiegoś kosmicznego na start nie musi mieć.

    witam.
    Na surce wp wyklułem małpkę:
    2 skille / 6dni życia.
    Przeskoki wyglądają następująco:
    1.8 /1.2 / 1.8 na start
    2.4 /1.2 / 2.4 - 5 lv
    2.9 /1.7 / 2.9 -10lv
    ...
    5.0 / 3.4 / 5.7 - 30lv
    5.6 / 3.9 / 6.3 - 35lv
    6.2 / 3.9 / 7.4 - 40lv


    PŻ są całkiem przyzwoite ale zastanawiam się czy obrona nie jest za niska. Warto sie bawić w dalszy exp czy dobić tylko do 55lv pod dropera i dać sobie siana? ^^

    Witam.
    Ktoś wie gdzie się podziały zbrojki dla likana na nowym serwie?
    Dokładnie chodzi mi o malachitową [34lv]. Nigdzie na sklepach tego niema ,wbiłem likanem 40lv i ani jednej sztuki nie wydropiłem ( dodam że mam kupioną rękawice z IS ).
    Jestem ślepy , coś z moją postacią jest nie tak ,czy to poprostu kolejne udogodnienie ze strony GF ??????
    Jeżeli tak to trochę lipa... likan i tak już został pozbawiony zbroi na 9 i 18 lv ;/
    Nie wiem jak ze zbrojkami na wyższy lv... [54+]
    :thumbdown::thumbdown:

    ja bym jednak na mentala postawił jeżeli chodzi o 55lv.


    to nie jest postac dobra do pvp ma za wolna animacje skili i latwo nie trafic lub uciec przed skilem mentala no i do pvp to potrzebne jest silne na g co za tym idzie tracisz jeden skil atakujący:(

    Jak grałeś mentalem i znasz jego mechanikę ,to nikt Ci nie ucieknie od skilla :D Mental ma tak zróżnicowane ataki że zawsze się znajdzie sposób na trafienie typa :D

    Ja nie mogę dziś wchodze do gry a na polance w schisnoo na każdym kalanale boty... I expić ani dropić nie idzie ... ja to zabijam a to wstaje i bij dalej

    Szkoda rangi na ubijanie tego /#@!%%#. Lepiej otworzyc kilka szkat blasku i niech płomienie robią swoje :D

    No jasne :) Są boty to niech sobie będą (tak jak kleszcze i komary - nikomu nie są potrzebne ale były ,są i pewnie nie zdechną).. Można gdzie indziej yangi robić...
    Brawo :)
    :puke:

    Na mój nos masz niestabilne połaczenie z internetem.
    Strzelam że korzystasz z jakiegoś mobilnego internetu... Mam rację ? :)

    Przez pierwsze tygodnie lepiej jakby sprzedawał bo wątpię, że ma na start 5x postaci 30lvl, eq i rękawice z IS, żeby dropić 150 odłamków dziennie.

    150 dziennie to małoooo :D
    Jak bida w oczy zajrzała to i po 600 się dropiło :D