Posts by grzes282

    jak widzę i przeglądam forum to nigdzie nie ma wzmianki o tym ze wywala serwery i jest błąd logowania ... zdarza się to ostatnio dosyć często...spoko może być ze raz na jakiś czas ale nie co dzień po 2 razy i do tego ani słowa wyjaśnień ... strata przepustki , misja w trakcie i po ponownym zalogowaniu wchodzenie do lasu bo wywala przed świątynie ,na jotunie ,nemere czy tych 110+ to tylko strata czasu bo nie wiesz czy ukończysz czy na to pozwoli gra...a o lagach już nie wspomnę :oops:

    A zakładam, że ten temat jest o wiele normalniejszy niż staranie się pokazać, kto jest lepszy przez ostatnie kilanaście stron tego tematu. Postów w koszu wylądowało bardzo dużo, zostało nałożonych trochę ostrzeżeń. Ja staram się uniknąć tego, bo wierzę, że potraficie pisać i dyskutować jak normalni, cywilizowani ludzie - również, gdy w grę wchodzi rozmawianie nt. dominacji na serwerze. Grunt to kultura i sposób przekazania tego tak, aby nikt nie poczuł się obrażany i poniżany.

    tak temat normalniejszy...ale tu są nie normalni ludzie :rofl: więc darmo szukać tu "normalności" jakbyśmy byli normalni to teraz byśmy pili Piwo z kolegami albo sok żurawinowy :rofl: (w zależności od wieku) a nie klepali klawisze na klawiaturze jak dziadek babkę...a i bez obrazy nie jesteś pierwszy ani ostatni który SYPIE OSTRZEŻENIAMI ja zborzem po polu a już o usuwaniu postów nie mówiąc byli tu tacy co kasowali całe tematy a nawet tygodnie rozmów(Chire) i nic to nie dawało ... stare powiedzenie mówi..."kiedy przyjdziesz między wrony, musisz robić jak i one" ...no ale ty jesteś z tych 88) no i Ci nie wypada :rofl:

    A widziales zeby ktos na zodiaka bral drewniane buty? xD Tylko ogniste.

    widziałem... tu masz nawet od kolegi potwierdzenie...zapewne jesteś jednym z tych co wszystko robią i wiedzą o grze a 90% czasu w m1 stoisz ...rozumiem cię że zatrzymałeś sie gdzie qliny były pro do wszystkiego a teraz działają żywioły więc zupełnie inna bajka ... ogniste buty??? co ci z większego dmg jak nie dasz rady ustać?

    Wszystko wyżej jest okej, ale kupowanie drewnianych lub miedzianych itemow to dla mnie marnowanie yangow, bo tego eq nigdzie więcej nie użyjesz. Żeby było opłacalnie proponuje kupić jakieś qiliny pz kryt albo ogniste bo tego przynajmniej użyjesz, naszyjnik z łez. A do expa najlepiej wymieszaj sobie kostiumy z samymi blyskami - stąd masz już 30

    itemy te jeszcze użyjesz na zodjaku tam też działają żywioły tego typu a jak będzie miał eq jak napisał

    Helm 10/20Diably +10/15Błyski, Nasior Miedziany+9 full przetop hp+kryt/omdlenie , Buty drewniane+9 hp+kryt/omdlenie, Zbroja Hp +15błyski, mile widziane 10 do pe bo zjadają mane,ebo+9 20 diably starczy, tarcza 10/20 diably+ nno, Bransa 10/15błyski+ 10do pż + 10 do Pe mile widziane. Takie eq i dasz rade BM, sam expie w podobnym. Do tego oczywiście wszelkie odpały typu boczki, maski, kostiumy, amulety itp.

    to auto łowy już śmiało odpalasz...

    teraz na grote potrzebujesz 2 rzeczy jak najwiecej na diabły żeby szybko i jak najwięcej na błyskawice żeby było łatwo ...wystarczy 60% i stoisz jak król na środku spota ...

    już to widzę...stare serwery na wymarciu :rip: (pełno błędów)...
    wskakuje nowy serwer z blokadą depo IS (kupuj wszystko nowe) ...dodano kilka fajnych (wedle opisu) dangeonów ...resztka ludzi z serwerów się rzuci wiec stare czeka śmierć naturalna i zrobiła się automatyczna FUZJA :rofl: a to co miałeś to wsadź sobie w D...


    teraz wersja 2
    wszyscy idą :sh: na nowy serwer i po roku czasu i oddaniu kilku tyś PLN :goldplz: wszyscy budzą się ze snu a JAWY nie ma ,jak i reszty serwerów :lovemetin:

    tylko ze nawet 10 ogonow bez plusa nie jest warte tyle co 1 ogon z plusem i z ku masz wiecej ocji losowych a nie jak z ogonem wiec pomysl odpada raczej ....

    dla ciebie one mają wartość rynkową a dla gry nie ma znaczenia czy to + czy nie ... a to by ustabilizowałoby rynek ulepszaczy "podstawowych" a nie za spinkę płacisz 2kk zamiast 200k...i wtedy miałyby wartość rzeczy które teraz wyrzucasz...

    mozliwosc zakupu w IS za yang/won...i obniżenie/zrownanie ceny pakietów yang w isie z tymi z Al...O zlikwiduje to zawodowych zarobkiewiczow a graczom udostępni szybszy rozwój
    Poprawa % na ulepszanie alchemi i możliwość jej ulepszenia poziomu...
    Możliwość wymiany ulepszaczy u npc np;
    Chcemy ogon węża + a mamy taki bez...daje 2 ogony bez +w zamian mam 1 z +... Podobnie jak z ku jest obecnie...

    Co by tu za duzo nie gadac, wydaje mi sie ze niektore postacie mialy jakies eq :rofl: :



    Btw. Kiler, pamietam jak dzis, sam zes dropy w v3 ganial tym swoim daggerem <X

    ganiał ganiał...A powiedz jeszcze dlaczego?... Kto chciał odbijać spoty a później płakał...Żaden z was nie powiedział czyj to drop a wszyscy się wypieraliscie że to nie wasze :rofl: ...pisał żebyś jeden z drugim na główna weszli a nie z dropka się wypieraliscie samych siebie... :rofl:

    pierwsza rzecz Łamanie regulaminu... skoro dla GF ważniejsze jest napisanie regulaminu żeby móc karać graczy niż dopracowanie gry to jest przykre...ale jak kolega UP napisał

    e tam sie przejmujecie bug w is to pewnie jutro naprawia zeby nie tracic kasy;D

    to nie błąd na naszą nie korzyść wiec ten usuną od ręki...


    teraz pytanie co do reszty ofert, ostatnio są coraz rzadziej bo już nie co dzień nowe oferty ... a kiedy będą jakieś stroje + (z plusem)<----- nie jakieś skrzynki czy bez+ ...

    Panie i Panowie!
    Proszę, błagam jeśli chcecię dyskutować - SUPER!
    Ale niech te dyskusje mają jakiś poziom a nie tylko wyzwiska, wjeżdżanie na rl...
    Musiałam usunąć kilka postów - większość starałam się ciachnąć.
    Mam nadzieję,że u was też jest piękna pogoda korzystajcie! :love:

    dziękujemy i doceniamy ... poprzedni modkowie usuwali całe dyskusje a nie poszczególne posty czy słowa...

    Po pierwsze muminku nikt z tej gry nigdy mnie do szału nie doprowadził :rofl: Po drugie jak widzę sporo masz do powiedzenia ale na TSa boisz sie wejsc :thumbsup:
    A to czy mnie tu zbanują czy nie to Mi lotto tak jak w grze, Ja nie wnikam w blokady itp nawet na stałe mogą zbanować jakoś mnie to nie interesu, to Wy uważacie tą grę za swoje życie i uważacie na wszystko co piszecie pozdro klauny
    :w00t::w00t:

    a chciałbym zobaczyć twoja minę podczas logowania jak zobaczysz napis :ban:;(( ... nic dla ciebie nie znaczy a wszędzie gdzie możesz to się ciśniesz ... jak cię tak to nie interesuje to daj pasy do konta /wyrzuć EQ i wrzuć film wtedy ktoś uwierzy a nie w twoje jak do dotychczas PUSTE słowa ... jakby ci nie zależało to byś się nie przedstawiał jako PRO( :rofl: ) tylko byś grał tak jak wszyscy normalni i się nie wywyższał....

    e...tam :rofl: modek już był i jeszcze będzie ... a takie małe wymiany zdań i spiny poprawiają atmosferę Forum...
    fakt że niektóre wypowiedzi są(jeszcze) przegięciem ale każdy wie co robi...

    jak co robi??? mieciu...tu mu chociaż odpisują na samosie nawet go nie zauważają to szuka nowych kolegów ... wszystkie serwery obleciał i wylądował w punkcie wyjścia :rofl: ... a tam nadal go nikt nie kocha :rofl:

    Ale kto powiedział, że dane nie mogą być na jednym serwerze? albo, że dane niemieckie czy francuskie nie mogą być na jednym serwerze w części z polskimi? nie napisałem, że lagi dotyczą łączenia na PL więc mi nie dopowiadaj :D widzisz tak właśnie wygląda znajomość choćby ciut tematu na który człowiek tylko narzeka :D stworzyłem tylko teze bo sam przenoszę bazy danych czekam, aż ktoś ją obali lecz to nie ty :D

    Ty naprawdę coś ćpiesz?..w pierwszym poście piszesz o migracji danych z serwera a teraz że dane są na jednym serwerze...sam sobie zaprzeczasz a jak napisał kiler teorie knujesz bo temat fuzji jest na "tapecie" a skoro nie wiesz co się dzieje, o ile w ogóle coś się dzieje to nie pisz o czymś czego nie wiadomo...liczą się fakty no chyba że nabijasz posty to GZ...

    ksucie= się ban :rofl: -----> po tygodniu nikt by od ciebie nawet odłamka nie kupił za 1 k bo nie było by graczy...
    czego ci potrzeba na 40+ do 61??? nie ma potrzeby zmiany eq bo te na 30/34 wymixowane zmiankami ze skrzyń ucznia w 100% wystarcza a nawet to za dużo...starczy do 75 lvl ...
    uważam że brak map dla graczy aktywnych...coś na miarę zodjaka ale dla poziomów do 50/60/75 a nie tylko wysoko lvl postacie które w większości wszystko solują bądź nie maja dropu...a niskie lvl nic innego jak kopanie rud albo odłamki to faktycznie zachęca ...ale napewno do szukania innej gry a nie kontynuowania tej...

    czas gry to tez lipa bo stanie w m to tez czas leci ,bardziej bym był za stworzeniem systemu podobnego jak jest w grach typu FPS... mianowicie możliwość zgłoszenia gracza bezpośrednio z gry a nie logowanie się na support i opisywanie całej sytuacji ... przykład... naciskasz symbol dzwoneczka wpisujesz nick podejrzanej postaci i już reszta z automatu,serwer,czas,miejsce ...wiem byłyby nadużycia nupków ale dla takich też powiedzmy byłoby coś w rodzaju "kary" zgłaszasz bez podstawienie czy z kaprysu,to po kilku powiedzmy 10 fałszywych zgłoszeń dla takiego sabotażysty ban na czat na początek a jak to nie pomoże to na kilka godzin/dni...itd