Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Jeżeli zmniejszają liczbę kanałów z 9 do 6 to rozwiązanie jest proste dla najbardziej zaludnianych serwerów takich jak Polska.

    Wprowadzenie drugiego piętra lochu pająków v3. Mapa identyczna jak v3 więc żadnego wysiłku dla producenta. Z v3 wchodzisz teleportem na kolejne piętro. Art jest na to szansa? Pamiętam jak kilka lat temu napisałem do Ciebie o wprowadzenie opcji zapisu do autołowów i za jakiś czas owa opcja się pojawiła więc miałeś na to duży wpływ. Może i tym razem się uda

  • Jeżeli zmniejszają liczbę kanałów z 9 do 6 to rozwiązanie jest proste dla najbardziej zaludnianych serwerów takich jak Polska.

    Wprowadzenie drugiego piętra lochu pająków v3. Mapa identyczna jak v3 więc żadnego wysiłku dla producenta. Z v3 wchodzisz teleportem na kolejne piętro. Art jest na to szansa? Pamiętam jak kilka lat temu napisałem do Ciebie o wprowadzenie opcji zapisu do autołowów i za jakiś czas owa opcja się pojawiła więc miałeś na to duży wpływ. Może i tym razem się uda

    Ale po co taką mapę wprowadzać? Nie po to jest w tej grze eq do pvp, żeby dodawać mapy, przez które nie będzie walk o spoty.

  • Bardzo dobrze, że będzie mniejsza ilość kanałów. Bynajmniej wizualnie wpłynie to na ilość graczy, będzie więcej dymów.

    Dymi to Ci chyba z [CIACH]

    A tak na poważnie przy 9 kanałach ciężko czasami o spot na kory przy 6 to już lipka będzie.

    Polityka Gf widzę idzie w kierunku [CIACH], po co serwery lepsze lepiej kanałów mniej i mówić tak będzie dla was lepiej tak będzie ok .


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure

    Edited once, last by Canhide ().

  • Mam wrażenie że sporo osób myśli, że mniej kanałów oznacza powrót pvp 🤣 tak nigdy nie będzie a dlaczego? Pvp umarło przez brak balansu postaci i możliwości zakładania takich setów w których sklile nie mają znaczenia, tylko hity są ważne. Można by tutaj brnąć dalej, ale prawda jest taka, że wszyscy z którymi rozmawiam potwierdzają że pvp umarło właśnie z tego powodu. Jakby nie było kilka lat temu dla zadymek się rezygnowało z dropienia (a nie tak jak teraz ludzie sugerują że pvp będzie istniało żeby dropic). Pvp było jedną z największych atrakcji tej gry i powino być od strony wydawcy pod tym kątem zmieniane.

  • Jak chcesz mieć spota to kup eq do pvp

    I będziesz zamiast dropić blaski bił się z kimś 4h o spota? xd EQ do pvp nic Ci nie da bo wąskie grono najsilniejszych i tak będzie w stanie wywalić każdego ze spota niezależne jakie eq będziesz miał.

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • I będziesz zamiast dropić blaski bił się z kimś 4h o spota? xd EQ do pvp nic Ci nie da bo wąskie grono najsilniejszych i tak będzie w stanie wywalić każdego ze spota niezależne jakie eq będziesz miał.

    Umawiasz się ze znajomym i jedna osoba dropi, a druga broni spota. Na koniec się dzielisz dropem 1:1. Wąskie grono najsilniejszych jest właśnie wąskie, więc o ile nie narobiłeś sobie wrogów w topce to nikt nie będzie Cię przez 4h gonił po v3 i zabijał tylko Twojego dropa.

  • Może teraz piszę bzdury, ale czy spadek liczby CH nie wpływa tylko na te serwery?

    • Polyphemos
    • Europe
    • Azrael
    • Rossiya
    • Bagjanamu


    Zmiany na serwerach

    Połączone serwery przejmą ustawienia oraz eventy serwerów docelowych, z którymi zostały one połączone.

    Na kilku serwerach zmienimy liczbę kanałów: w zależności od serwera ich liczba zostanie zmniejszona lub zwiększona. Ma to na celu zapewnienie stabilności naszych serwerów.

    Dla serwera Polska ilość kanałów zostanie zmniejszona do 6.

    METIN2.PLN OFFpozdrawiam :love:

  • Umawiasz się ze znajomym i jedna osoba dropi, a druga broni spota. Na koniec się dzielisz dropem 1:1. Wąskie grono najsilniejszych jest właśnie wąskie, więc o ile nie narobiłeś sobie wrogów w topce to nikt nie będzie Cię przez 4h gonił po v3 i zabijał tylko Twojego dropa.

    Na ostatnich blaskach tak się umówiłem z ziomkiem, że ja dropię a on broni spota BMem. Przegoniliśmy pierwszą osobę, potem drugą, ale na ostatnią godzinę wpadły naraz dwie osoby mocny mental i słaba ninja(która coś tam biła z łuku) i było już po blaskach. Żeby utrzymać spota na blaskach nie wystarczy jeden kolega, trzeba mieć mocną i aktywną gildię.

  • Na ostatnich blaskach tak się umówiłem z ziomkiem, że ja dropię a on broni spota BMem. Przegoniliśmy pierwszą osobę, potem drugą, ale na ostatnią godzinę wpadły naraz dwie osoby mocny mental i słaba ninja(która coś tam biła z łuku) i było już po blaskach. Żeby utrzymać spota na blaskach nie wystarczy jeden kolega, trzeba mieć mocną i aktywną gildię.

    topka i tak nie dropi, a skupuje blaski tak jak ja :) [CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść

    Edited once, last by Canhide ().

  • Dziś to szybkość z jaką znika okienko aukcji jest świetna ;:p sekunda i nie ma. I tu moje pytanie, to jest błąd czy mi się wydaje? Ascoran

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Na ostatnich blaskach tak się umówiłem z ziomkiem, że ja dropię a on broni spota BMem. Przegoniliśmy pierwszą osobę, potem drugą, ale na ostatnią godzinę wpadły naraz dwie osoby mocny mental i słaba ninja(która coś tam biła z łuku) i było już po blaskach. Żeby utrzymać spota na blaskach nie wystarczy jeden kolega, trzeba mieć mocną i aktywną gildię.

    na następny raz weź wiecej kolegów, bo z 9x16 (144) zrobi sie 6x16 (96), 48 spotów mniej, na samym v3 :P

    ciekawe czy serwer wytrzyma tyle osób siedzących w DT

  • Może ktoś już wie jakie będą rekompensaty za nieudane łączenie klastrów ?

    Bo naiwnym by było się łudzić, że się uda za pierwszym razem ;)

    Jakie łączenie klastrów?

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Może ktoś już wie jakie będą rekompensaty za nieudane łączenie klastrów ?

    Bo naiwnym by było się łudzić, że się uda za pierwszym razem ;)

    O czym mówisz? Nie sądzę, że to miałeś na myśli. W każdym razie nie sądzę, że będzie jakiekolwiek odszkodowanie.